Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Imo DJ

Zastanawiałem sie tylko czy to nie jakiś model w białym złocie, ale zdaje sie nie ma takiego modelu, a to stal roleksowa tak blinkuje na tym filmie,

DJ41 na branzolecie oyster, kolor jakby niebieski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie swoje zegarki kupilem w Tokyo (a kilka w Nakano) - po odliczeniu podatku od sprzedazy (JCT), ceny sa konkurencyjne (ale nie okazyjne). Jest poza tym ogromny wybor i mozna polegac na uczciwosc sprzedawcow.

 

Byłeś w JackRoad?


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czad. Marzę by kiedyś pojechać do Japonii i odwiedzić właśnie te sklepy (najlepiej z kasą przygotowaną na zakup jakiegoś vintage Rolexa :D )


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaleta jasnej tarczy po zmroku

Tez potrzebuje biala tarcze do kolekcji, stad zastanawiam sie nad:

- Twoim perpetual

- Milgauss z biala tarcza

- JLC Sector dial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez potrzebuje biala tarcze do kolekcji, stad zastanawiam sie nad:

- Twoim perpetual

- Milgauss z biala tarcza

- JLC Sector dial

Przyznam szczerze że biała tarcza nigdy nie była dla mnie nazbyt atrakcyjna , zawsze wybory kolorów bardziej pragmatyczne = ograniczenia budżetowe. Do czasu gdy dostrzegłem biel na OP36 a następnie OP39. Ta biel plus generalnie tarcza mnie rozbroiła . Nie jest to ta sama biel co na DJ czy exp2. Rozpatrywałem rownolegle białego aquaracera ze stalowym bezelem, tez mi się podobał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że biała tarcza nigdy nie była dla mnie nazbyt atrakcyjna , zawsze wybory kolorów bardziej pragmatyczne = ograniczenia budżetowe. Do czasu gdy dostrzegłem biel na OP36 a następnie OP39. Ta biel plus generalnie tarcza mnie rozbroiła . Nie jest to ta sama biel co na DJ czy exp2. Rozpatrywałem rownolegle białego aquaracera ze stalowym bezelem, tez mi się podobał ...

Ten bialy jest super - moze sie skusze ale zawsze mi za duzo modeli po glowie chodzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Ten bialy jest super - moze sie skusze ale zawsze mi za duzo modeli po glowie chodzi. :)

W razie czego ja się mocno zastanawiam nad sprzedażą/wymianą swojego OP39 White na Explorera 114270, bo jednak OP39 trochę duży na mój nadgarstek jako EDC, a i przyzwyczaiłem się do wygody blaszanych bransoletek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego ja się mocno zastanawiam nad sprzedażą/wymianą swojego OP39 White na Explorera 114270, bo jednak OP39 trochę duży na mój nadgarstek jako EDC, a i przyzwyczaiłem się do wygody blaszanych bransoletek.

Myślałem ze exp i OP 39 maja te same bransy. Poza zapięciem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Myślałem ze exp i OP 39 maja te same bransy. Poza zapięciem ?

 

Mają. Koperty też (poza bezelem). Dlatego celuję w 114270, czyli stary model 36mm na blaszaku z SEL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad sprzedażą:)ba47098882482e5fa02828812d166bf0.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają. Koperty też (poza bezelem). Dlatego celuję w 114270, czyli stary model 36mm na blaszaku z SEL :)

Z ciekawosci, czemu nie 14270? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Z ciekawosci, czemu nie 14270? :)

 

Też się nad nim zastanawiałem, między innymi ze względu na lug holes, ale na razie wygrywa trochę większe zaufanie w długoterminową naprawialność werku 3130.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad sprzedażą :)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

A jaka to cena za taki zegar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio nie będzie:)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expresso

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Coraz bardziej podoba mi ten Explorer , chyba fajnie pasował by mi do mojego OP 39 z białą tarczą.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich znajomych ma takie combo. Biały OP39 oraz exp39 ze złotymi indeksami . Twierdzi że są za blisko siebie jeśli chodzi o rozmiary i prezencje ale nie wie którego się pozbyć bo jest zakochany w każdym z osobna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad sprzedażą :)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

nie szkoda Ci ?! :wacko:

post-99839-0-03928800-1557068673_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio nie będzie:)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

Zalezy dla kogo ;)

Dla mnie pewnie nie :)

hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich znajomych ma takie combo. Biały OP39 oraz exp39 ze złotymi indeksami . Twierdzi że są za blisko siebie jeśli chodzi o rozmiary i prezencje ale nie wie którego się pozbyć bo jest zakochany w każdym z osobna ;)

Chyba będę musiał sam to sprawdzić. Szukam czegoś co założę po pracy po zdjęciu koszuli i marynarki a założę sweter lub bluzę. I ten EXP by mi pasował. Jeszcze myśle nad Speedmasterem ale obawiam się rozmiaru i czy przypadkiem za dużo nie dzieje się na tarczy.

Jednak OP przyzwyczaił mnie do spokoju ma tarczy i do idealnego wręcz rozmiaru.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.