Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co głupsze, szaleństwo kolejkowe, czy ten "protest".

 

https://www.dmarge.com/2019/08/kristian-haagen-rolex-pepsi.html

 

 

Idiotyzm w czystym wydaniu, grawer na zegarku córki, to jakieś kuriozum, połączenie głupoty z tępotą.

Gwiazda Google.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dekiel Rolexa idealne nadaje się do mniej lub bardziej tanich chwytów reklamowych ...a może ten żartobliwy i wyluzowany tekst da kiedyś dziewczynie do myślenia i nie przyjdzie jej do głowy taka akcja ...http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25075201,polscy-fani-ariany-grande-zawiedzeni-w-sieci-wrze-po-odwolaniu.html#s=BoxWyboImg3

PS Mario po Twoich fotach to nawet bym go chciał ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele można powiedzieć o Kristianie Haagenie, ale nie to, że jest głupi...

Nie napisałem, że jest głupi.

Natomiast nie widzę żadnego sensu w tym co zrobił.

A upublicznił chyba tylko po to, żeby mieć jeszcze wieksze zasięgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że jest głupi.

Natomiast nie widzę żadnego sensu w tym co zrobił.

A upublicznił chyba tylko po to, żeby mieć jeszcze wieksze zasięgi.

To też bo z tego żyje. Pewnie na tym forum kilka osób właśnie dowiedziało się o jego istnieniu ale to miłośnik zegarków z fajną kolekcją więc ten manifest to też zwrócenie uwagi na pewien problem w dodatku z właściwej perspektywy. Ostrze oskarżenia skierowane we właściwą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Nie napisałem, że jest głupi.

Natomiast nie widzę żadnego sensu w tym co zrobił.

A upublicznił chyba tylko po to, żeby mieć jeszcze wieksze zasięgi.

Pewnie tak, bo zegar jest w dalszym ciągu "sprzedawalny". Choćby wygrawerował tam ... tu wyobraźcie sobie coś najobrzydliwszego dla Was ..., raczej nie będzie miało to wpływu na popyt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw M. Rozenek, teraz jakiś Pan, który coś tam sobie wygrawerowal na swoim Rolku. Nie bardzo rozumiem nad czym wogóle ta dyskusja? Serio

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu sie wku..ił      :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=I51p6HPuxMw

 

Nie zebym znowu chciał na nowo gównoburze rozpętywać, ale chyba cos jest na rzeczy. Tak jak kiedys pisałem w watku o kolejkach - każda rewolucja zaczyna sie od "buntu jednostek".  

Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

To też bo z tego żyje. Pewnie na tym forum kilka osób właśnie dowiedziało się o jego istnieniu ale to miłośnik zegarków z fajną kolekcją więc ten manifest to też zwrócenie uwagi na pewien problem w dodatku z właściwej perspektywy. Ostrze oskarżenia skierowane we właściwą stronę.

Robert, w punkt;-)

Gościu sie wku..ił :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=I51p6HPuxMw

 

Nie zebym znowu chciał na nowo gównoburze rozpętywać, ale chyba cos jest na rzeczy. Tak jak kiedys pisałem w watku o kolejkach - każda rewolucja zaczyna sie od "buntu jednostek".

Dawno pisałem, że Rolex to zuo... Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, w punkt;-)

Dawno pisałem, że Rolex to zuo...

Ja to jednak inaczej odczytuję. To nie Rolex wykupuje stock i wola premium na wtórnym. Jakoś „nikt” nie oburza się na Patka za identyczną strategię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Ja to jednak inaczej odczytuję. To nie Rolex wykupuje stock i wola premium na wtórnym. Jakoś „nikt” nie oburza się na Patka za identyczną strategię.

Wina jest po obu stronach, bo nie wierzysz chyba, że Rolex nie daje na to przyzwolenia... Jeśli chcesz poznać winnego, sprawdź, kto na tym korzysta;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Rolex chce być stylem życia , nie zegarkiem, to jasno widać nawet w tym temacie, podzielone grupy, posiadacze, fani posiadaczy ( "najgorsi" ^_^ ), kolejkowicze itd.

Byle "duperela" związana z Rolexem wywołuje u nawet wykształconych, mądrych osób "amok", i kieruje tok rozumowania na jakieś "akermańskie stepy".

3/4 fajnych gości wycofało się z tego tematu bo "ciężko rozmawiać".

 

Gość z linku @Astral dorabia jakieś bzdurne teorie, zegarki ma w nosie, promuje tylko SIEBIE.

 

Edit

Choć jestem przeciwnikiem lajków, tym razem zapraszam do poparcia tym środkiem wyrazu zgadzającym się z powyższym.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Bo Rolex chce być stylem życia , nie zegarkiem, to jasno widać nawet w tym temacie, podzielone grupy, posiadacze, fani posiadaczy ( "najgorsi" ^_^ ), kolejkowicze itd.

Byle "duperela" związana z Rolexem wywołuje u nawet wykształconych, mądrych osób "amok", i kieruje tok rozumowania na jakieś "akermańskie stepy".

3/4 fajnych gości wycofało się z tego tematu bo "ciężko rozmawiać".

 

Gość z linku @Astral dorabia jakieś bzdurne teorie, zegarki ma w nosie, promuje tylko SIEBIE.

 

Edit

Choć jestem przeciwnikiem lajków, tym razem zapraszam do poparcia tym środkiem wyrazu zgadzającym się z powyższym.

Mistrzu, przesadzasz. Jestem kolejkowiczem i niestety fanem zegarków linii professional, bo mimo początkowej niechęci, doceniłem ten produkt - to są świetne zegarki. Nie wiem co się dzieje z tą firmą, ale jej butiki wyglądają jakby mieli bankrutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki Rolex są bardzo dobre to wiadomo.

Swoim wpisem potwierdzasz mój w 100%.

Proponuję przeczytaj raz jesz co napisałem.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Mistrzu Marku, przeczytałem i nie mogę się z Tobą zgodzić. Fajnie byłoby porozmawiać na inne tematy niż kolejki i polityka Rolexa, np. o różnicach w poszczególnych modelach danej linii na przestrzeni lat (jak bywało kiedyś), ale widocznie nikt nie ma nic innego do powiedzenia, nikomu nie chce się o tym pisać. Pozostaje temat gorący - kolejki, zapisy, itp. Ani Ty, ani ja nic na to nie poradzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina jest po obu stronach, bo nie wierzysz chyba, że Rolex nie daje na to przyzwolenia... Jeśli chcesz poznać winnego, sprawdź, kto na tym korzysta;-)

Zysk Rolexa jest taki że sprzedaje bez rabatów wszystko co wyśle i utrwala w masowej wyobraźni wizerunek marki nr 1.. Myślę jednak że Rolexowi wymknęło się to spod kontroli . Co innego kupować celebrytów, sponsorować wydarzenia sportowe czy kulturalne , bić rekordy aukcyjne przez podstawionych kolekcjonerów i robić eksperyment z Daytoną ( nawiasem mówiąc identyczny robi PP z Nautillusem ) a co innego zarządzać taką akcją u tysięcy AD nad którymi tak naprawdę nie ma żadnej kontroli. Przy takiej produkcji nie są w stanie sprzedawać swoimi siłami ( bo tu kontrola byłaby lepsza ) i są skazani na różnej jakości pośredników. I rozwiązaniem nie jest zwiększenie produkcji hitów....bo tysiące niedzielnych inwestorów w pogoni za szybkim zyskiem wykupi wszystko....a hity przestaną być hitami ;-). I kto wtedy kupi złotego DateJusta z diamentami ?

Stern to wie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu Marku, przeczytałem i nie mogę się z Tobą zgodzić. Fajnie byłoby porozmawiać na inne tematy niż kolejki i polityka Rolexa, np. o różnicach w poszczególnych modelach danej linii na przestrzeni lat (jak bywało kiedyś), ale widocznie nikt nie ma nic innego do powiedzenia, nikomu nie chce się o tym pisać. Pozostaje temat gorący - kolejki, zapisy, itp. Ani Ty, ani ja nic na to nie poradzimy.

Zgoda.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, super strzały.

Dzięki Marku

To też bo z tego żyje. Pewnie na tym forum kilka osób właśnie dowiedziało się o jego istnieniu ale to miłośnik zegarków z fajną kolekcją więc ten manifest to też zwrócenie uwagi na pewien problem w dodatku z właściwej perspektywy. Ostrze oskarżenia skierowane we właściwą stronę.

Też tak to odbieram, jako manifest kolekckonera i miłośnika zegarków

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Zysk Rolexa jest taki że sprzedaje bez rabatów wszystko co wyśle i utrwala w masowej wyobraźni wizerunek marki nr 1.. Myślę jednak że Rolexowi wymknęło się to spod kontroli . Co innego kupować celebrytów, sponsorować wydarzenia sportowe czy kulturalne , bić rekordy aukcyjne przez podstawionych kolekcjonerów i robić eksperyment z Daytoną ( nawiasem mówiąc identyczny robi PP z Nautillusem ) a co innego zarządzać taką akcją u tysięcy AD nad którymi tak naprawdę nie ma żadnej kontroli. Przy takiej produkcji nie są w stanie sprzedawać swoimi siłami ( bo tu kontrola byłaby lepsza ) i są skazani na różnej jakości pośredników. I rozwiązaniem nie jest zwiększenie produkcji hitów....bo tysiące niedzielnych inwestorów w pogoni za szybkim zyskiem wykupi wszystko....a hity przestaną być hitami ;-). I kto wtedy kupi złotego DateJusta z diamentami ?

Stern to wie najlepiej.

Robert, nie usprawiedliwiaj patologii Rolexa patologią u Patka, bo to trąci pislandią, a o to Cię nie podejrzewam;-)

Cała sytuacja jest w interesie Rolexa i to jest fakt niepodważalny, a to czy ma on narzędzia, żeby z tym walczyć jest kwestią dyskusyjną... moim zdaniem mógłby chociaż spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Ktoś chyba tu dryfuje ku zdradzieckim mieliznom. Wydaje mi się, że mamy wiele wspólnego jeśli chodzi o poglądy, ale unikałbym politycznych odniesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś uprawia demagogię to jest to Stern - w ciągu ostatniego roku czytałem różne jego wykręty na temat dlaczego nie produkują więcej stalowych zegarków by wreszcie ostatnio na łamach Hodinkee przyznać że chodzi o ....więcej kasy ;-)

Szefowie Rolexa przynajmniej „wykorzystują okazję by siedzieć cicho”.

Z tego co wiem to Rolex próbuje ...ostatnio jeden z ważnych rynków „ stracił” kilka tysięcy hitów po tym jak ich zegarki wypływały u greys na dalekim wschodzie ale nie postawią swojego człowieka w każdym salonie - jak już wkrótce będziesz działał w ich skali to zrozumiesz ten ból ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

:D  :D  :D ... You made my... evening ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dużo ludzi ma zbyt dużo pieniędzy, to trzeba jakoś ich poustawiać, więc "wymyślono" firmy produkujące "dobra luksusowe".

Rolex wykonał pracę w 101%  , daje dobry produkt w formie kości rzuconej wygłodniałym psom, liczy tylko "ofiary i pieniądze".

 

Edit

O Sternie szkoda pisać, większość wypowiedzi to "kompromitacja".

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm, tych „z pieniędzmi” „ustawia się” produktami luksusowymi a tych bez - „500 plus”...prosty ten świat, taki dwuwymiarowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.