Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet wskazówka od GMT dostała... <_<


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, tylko serwis, jak to się stało? :(

 

Polowanie na foki...no... :angry:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polowanie na foki...no... :angry:

Mario, na poważnie pytam.

Teoretycznie nic takiego nie powinno się stać z nowym zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario, na poważnie pytam.

Teoretycznie nic takiego nie powinno się stać z nowym zegarkiem.

 

Jak już miałem fokę na haku, to ta szarpnęła i trach! Porwała zegarek i poszła na 30 metrów! Pingwin jej pomagał...na serio!!!  :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już miałem fokę na haku, to ta szarpnęła i trach! Porwała zegarek i poszła na 30 metrów! Pingwin jej pomagał...na serio!!!  :lol:

Jak na wesoło to, na wesoło :lol:

 

Wszystko przez to że polowałeś w Bałtyku i sinice dostały się do środka :P

Są na to stare kaszubskie sposoby :)

 

PS

Przypomniał mi się film "Wyścig szczurów" i tekst; " .....a trzeba było kupić wiewiórkę...."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na wesoło to, na wesoło :lol:

 

Wszystko przez to że polowałeś w Bałtyku i sinice dostały się do środka :P

Są na to stare kaszubskie sposoby :)

 

PS

Przypomniał mi się film "Wyścig szczurów" i tekst; " .....a trzeba było kupić wiewiórkę...."

 

Płakać nie będę, to tylko zegarek. Wieczorem pójdę puknąć jakaś wiewiórę i będzie git  :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płakać nie będę, to tylko zegarek. Wieczorem pójdę puknąć jakaś wiewiórę i będzie git  :)

To OK ja nie cierpisz na wczasach, a wiewiórę na wczasach koniecznie trzeba puknąć :P  :lol:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Mariusz ładnie musiałeś pobalować że się Rolnik od środka spocił - a na serio szkoda bo zegarek fajny i bez serwisu się nie obejdzie.

Coś te wakacje pechowe - najpierw Kolega @Hubex stracił szkło w swoim Pamie a teraz Ty.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet wskazówka od GMT dostała... <_<

Mario odkręc koronkę niech oddycha!

 

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To OK ja nie cierpisz na wczasach, a wiewiórę na wczasach koniecznie trzeba puknąć :P  :lol:  

Tylko żeby wiewiórka nie zaczęła od łupania orzechów :)

A z tym zaparowaniem, przypomniało mi się z branży samochodowej. Podczas pokonywania brodów mosty samochodu zawsze zasysały wodę. Po prostu nagrzany podczas jazdy most, studzony gwałtownie w wodzie zasysał ją poprzez uszczelniacze. Tym bardziej że pierścienie uszczelniające (simmeringi) działają z reguły jednostronnie.

Coś te wakacje pechowe - najpierw Kolega @Hubex stracił szkło w swoim Pamie a teraz Ty.

@Fidelio utopił telefon fotografując G-szoka :unsure:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ale za to G egzamin z wody zdało celująco :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona zrobiła mu resuscytację krążeniowo-oddechową i pacjent przeżył. Nawet pokazuje prawidłowy czas :)9531a3953a57ec6e94e68306741f6dae.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona zrobiła mu resuscytację krążeniowo-oddechową i pacjent przeżył. Nawet pokazuje prawidłowy czas :)

Do czasu... ;)

Tylko żeby wiewiórka nie zaczęła od łupania orzechów :)

A z tym zaparowaniem, przypomniało mi się z branży samochodowej. Podczas pokonywania brodów mosty samochodu zawsze zasysały wodę. Po prostu nagrzany podczas jazdy most, studzony gwałtownie w wodzie zasysał ją poprzez uszczelniacze. Tym bardziej że pierścienie uszczelniające (simmeringi) działają z reguły jednostronnie.

@Fidelio utopił telefon fotografując G-szoka :unsure:

Wiem, że to nie miejsce, ale dlatego nawiercaliśmy mosty i dawaliśmy im wężyk odpowietrzający...  :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Kąpiel w morzu i takie coś :(

No nie, nie wierzę :(! Wiem co czujesz, tym bardziej, że to chyba Twój ulubiony. Teraz podwójnie jest mi przykro. Jeden z popularniejszych zegarków na forum i takie coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kąpiel w morzu i takie coś :(

:(

 

Trzeba było zabrać do kąpieli Certinę lub SMPc.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy! Mój Batman ma się ok. Zupełnie nic mu się nie stało... Robert @desmo miał rację. Mleczne odbicie plus brązowa lampa na suficie zrobiły swoje ;) Wszystkim dziękuję za troskę i przepraszam Tych, którzy uznają teraz mój żart jako głupi spam. Pozdrawiam! a9928bcd58e54355d286fa23d639b403.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Luz, już miałem napisać, że wakacje to czas podwyższonego ryzyka. A żarcik taki sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy! Mój Batman ma się ok. Zupełnie nic mu się nie stało... Robert @desmo miał rację. Mleczne odbicie plus brązowa lampa na suficie zrobiły swoje ;) Wszystkim dziękuję za troskę i przepraszam Tych, którzy uznają teraz mój żart jako głupi spam. Pozdrawiam!

A ja już tłumaczyłam mężowi żeby z upału do zimnej wody z zegarkiem nie właził...

Choć zapewne coś jest w tym, co napisał @Master Yoda.

Mariusz, nu nu

 

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sobie trochę pożartować dla rozładowania atmosfery, niż czytać w kółko o kolejkach, szarym rynku i złej polityce <_<

 

A mój GMT II faktycznie pływał już ze mną zarówno w morzu, jak i nurkował w basenie. Wodoszczelność WR100 spokojnie daje radę :)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy! Mój Batman ma się ok. Zupełnie nic mu się nie stało... Robert @desmo miał rację. Mleczne odbicie plus brązowa lampa na suficie zrobiły swoje ;) Wszystkim dziękuję za troskę i przepraszam Tych, którzy uznają teraz mój żart jako głupi spam. Pozdrawiam!

Dobra, dobra :)

Chciałeś się przekonać kto będzie współczuł a kto powie "dobrze mu tak", dlaczego ma mieć lepiej ode mnie. :wacko:

Zresztą, zgodnie z zasadą że przyjaciół poznajemy w biedzie :o


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra :)

Chciałeś się przekonać kto będzie współczuł a kto powie "dobrze mu tak", dlaczego ma mieć lepiej ode mnie. :wacko:

Zresztą, zgodnie z zasadą że przyjaciół poznajemy w biedzie :o

 

Bingo!  :huh:  :o  :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Widać, że  poziom merytoryczny tego wątku zatrzymał się na listach kolejkowych ;)  Gratulacje dla zaparowanych Kolegów :)

Robert uratował honor Klubu ;) ... widać, że utopił nie jednego Rolex'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.