Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Passero

Prezentuje się równie dobrze, co trampki w zestawieniu z garniturem. Kto Wam wmówił te pierdoły? Chyba sam James Bond.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Fakt - to nie jest zegarek do bialej koszuli i marynarki, jednak taki vintage robi robote - super awi  :)

 

Panowie, zatrzymaliście się ze swoimi kanonami mody męskiej we wczesnych latach 50 ubiegłego wieku ;)

Nikt tu nie pisze o zakładaniu divera 45mm, na gumie do wieczorowego stroju, ale vintage Sub, 40mm do marynarki i białej koszuli jest bardzo ok. 

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Xpovoc

IMO do sportowej marynarki i koszuli bez spinek, bez krawatu ok. W innym przypadku nie. Tylko nie ma co bić piany panowie i chyba szkoda czasu na "jak" nosić, ponieważ o gustach się.... lepiej pogadajmy "co" nosić  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Xpovoc

Takie bardziej szalone połączenia można też traktować jako manifestowanie swojego hobby   :D

Niektórzy potrafią ubierać się "eklektycznie" i wypada to bardzo dobrze. Niestety nie każdy ma taki dar i wyczucie, więc bezpiecznie jest wtedy trzymać się zasad, aby nie skończyć jak Pan z ostatniego zdjęcia.

 

erL26NJ.jpg

4cE6v1w.png
0L6NDFy.jpg
 
comment_EsoM1Q7Nn7YJS2sP42TQTMDZVS6Aqj3I
Edytowane przez Xpovoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak noszę swoje GMT do koszul. Jak chcecie to teraz mnie hejtujcie3be5c3b04a75f31bb1e4b740f3bfa8f6.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nosze tak :)4c05934a3842926e0d17f60ae1476bd3.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popracowałem z różnymi pozycjami odkładania i udało mi się dojść do idealnego wyniku +/- 0s. Tak, mechanizm 3186 jest po prostu rewelacyjny

22270962e68e53401bd3ee2ab5045357.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Moim zdaniem, moda nie sugeruje że pasek skórzany jest obowiązkowo do eleganckiego garnituru...w takim razie wszelkie AP RO i Nautilusy się dyskwalifikują, a wyglądają bardzo fajnie. Jeden pasuje bardziej kolorystycznie, drugi mniej, inny może się gryźć bo na gumie lub wielkość / grubość koperty itd..

 

Ważne aby nosiciel nosił go z przekonania i bez uwagi...wtedy i złoty Nautilus z brązowa tarczą (który jest dla mnie najpiękniejszym złotym zegarkiem) można nosić do wszystkiego.

 

Zegarki z paskiem nie mam i nie potrzebuje. Ale oczywiście można się dać wciskać we wszystkie „szuflady” aby tylko nie podpaść...gusta są różne i to jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Andreas, moim zdaniem zupełnie Ci ten Sub nie pasuje, szczególnie do marynarki... wrzucaj go na bazar i kup sobie złotego Nautilusa, jest dużo ładniejszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Na bazar by dopiero poszedł gdyby osoba (której obiecałem pierwszeństwo) go nie chciała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki z paskiem nie mam i nie potrzebuje. Ale oczywiście można się dać wciskać we wszystkie „szuflady” aby tylko nie podpaść...gusta są różne i to jest dobrze

 

 

W pełni popieram, dobrze napisane! Nie ma co się dawać szufladkować co wolno, a co nie wolno ubierać. Polecam każdemu nosić co się komu podoba,a nie oglądać się na innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Xpovoc

Zgadza się. Jakby to porównać do alkoholi to każdy ma prawo pić single malta za tysiąc zł i więcej z Colą Zero, czy Belugę trzymaną w zamrażarce czy lodówce w 3-4 stopniach, bo nikomu nic do tego co kto lubi, ale niech nie wmawia innym na około, że tylko wtedy najlepiej czuć ich smak  :D (co do wódki, to dopiero znajomy mi pokazał, że może smakować i picie mocno schłodzonych wódek mija się z celem, no chyba że są gorszej jakości).

Edytowane przez Xpovoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak żona mówi że dobrze wygląda, to dobrze wygląda ;) , może tego się trzymajmy? :)

 

P.S Piłem kiedyś Martell L'or w szklance.... B)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Xpovoc

Możemy tego się trzymać, tylko z zegarkami żony nie słucham, bo bym się zatrzymał na Certinie  :P

P.S. No to nieźle. U mnie skromniutko bo tylko Dom  Perignon z gwinta  :lol: Ale prędzej mi do alkoholowego ignoranctwa niż konesera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Oczywiście można wszystkiego zaraz porównywać do alkoholu, do steków i czy ostrygi wolno także jeść opiekane czy tylko surowe.

 

Gusta i smaki są różne. Ale żeby SUB do marynarki i koszuli był „profanacja”...to nuż trochę za daleko sięga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można wszystkiego zaraz porównywać do alkoholu, do steków i czy ostrygi wolno także jeść opiekane czy tylko surowe.

 

Gusta i smaki są różne. Ale żeby SUB do marynarki i koszuli był „profanacja”...to nuż trochę za daleko sięga

Andreas,

słowa o profanacji nie padły na razie z ust żadnego prawdziwego miłośnika Roleksów a jedynie wyznawcy PP i użytkownika DJ-a w jednej osobie  ;)   

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, moda nie sugeruje że pasek skórzany jest obowiązkowo do eleganckiego garnituru....

kiedyś (oryginalnie) do eleganckiego gerniaka nie nosiło sie paska :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni tydzień Sub noszony do T-shirtu, dresu, eleganckich koszul i marynarki, z dobrym wynikiem :)51236781d968aa8b70f6e1ee43d365d3.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Pewnie zwalnia, bo go do koszuli i marynarki nosisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie starsze egzemplarze z mniejszymi uszami do wszystkiego a do koszuli tym bardziej, nowsze kloce do dresu i nie ma stresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Andreas,

słowa o profanacji nie padły na razie z ust żadnego prawdziwego miłośnika Roleksów a jedynie wyznawcy PP i użytkownika DJ-a w jednej osobie  ;)

Nie padły, więc nie przypisuj mi słów, których nie użyłem. Nie życzę też sobie określeń typu "wyznawca" itp.

 

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyznaje zasade, ze do garnituru na oficjalne spotkanie w ogole nie zakladam zegarka zeby uniknac wrazenia, ze gdzies sie spiesze ;)

Klasyczna elegancja ma to do siebie, ze sie nie zmienia jej kanon, wiec najodpowiedniejsza bylaby chyba kieszonka.

Ostatecznie jednak mimo tego, ze jest bizuteria to zegarek to tez narzedzie do wskazywania czasu i jak ktos na co dzien smiga w gajerze, a kocha zegarki to czemu mu odmawiac mozliwosci cieszenia sie diverem? Submariner do garnituru jest ok!

Koniec koncow i tak wiekszosc ma w ch..u co kto ma na nadgarstku ;) Liczy sie merytoryka

Tak samo jak ktos zna 20 jezykow obcych, a w zadnym nie ma nic ciekawego do powiedzenia :)

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie padły, więc nie przypisuj mi słów, których nie użyłem. Nie życzę też sobie określeń typu "wyznawca" itp.

 

Fakt, nie użyłeś słowa profanacja. Ty tylko porównałeś pięknego Suba vintage w zestawieniu z koszulą i marynarką do trampek ubranych do garnituru :angry: Na koniec czepliwe "pierdpytanie" a`la Bond.

 

Co do określenia "wyznawca PP", tu wybacz - lekko przeholowałem :blink:

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nie przebije "pacjenta" który napisał że cygara smakują mu najlepiej jak używa popielniczki z motywami myśliwskimi... :lol:

 

A @awi świetnie się zaprezentował z ubiorem i zegarkiem! :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.