Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w moim Rangemanie zdjąłem stalową szlufkę i założyłem gumową z paska Risemana-nie ma bata żeby się pasek wysunął!

Dokładnie mam tak samo i potwierdzam trzyma super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z metalowej mi też dość często wysuwa się pasek ale pewnie jej podgięcie to wyeliminuje.

Ale fakt. Dzieje się to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hm... ale Wam ta szlufka zsuwa się do klamry, czy pasek całkiem z niej się wysuwa? Mnie faktycznie czasem szlufka zsunie się do klamry, ale pasek nigdy mi z niej nie wysunął się. Jeśli pasek całkiem wyłazi, to łatwo o katastrofę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj 2x pasek wysunął się z klamry czyli scenariusz bliższy katastrofy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z klamry?!.. Czyli wypiął się?.. To najprostrza droga do zgubienia zegarka. Już samo wysunięcie się paska ze szlufki i pozostanie tylko na klamrze, to duże prawdopodobienstwo zgubienia.  Ja nigdy tego nie doświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz. Jeśli, którys z kolegów forumowiczów chciałby sprzedać taka szlufke chętnie odkupie...lub jeśli ktoś z Was chce sobie dokupić pasek np. w innym kolorze niż ma a nie zależy mu na szlufce proszę o info na priw. Kupie taki pasek we wskazanym kolorze a za 50% ceny odsprzedam pasek. Tak to mi zostanie bezużyteczny . pozdrawiam :)

Witam. Jak jeszcze sprawa aktualna to gwn-1000 posiada szlufke metalową a ja zobaczę jak wygląda z żółtym paskiem mój czarnuch. Edytowane przez bzyku997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sprawdzał może czy do Rangemana pasują "skrzydełka" np. od GW 7900 lub z innego modelu?

Z ciekawości przyłożyłem takie skrzydełko do Romka ale wygląda tak beznadziejnie, że nie chciało mi się nawet marnować kliszy w aparacie.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak jeszcze sprawa aktualna to gwn-1000 posiada szlufke metalową a ja zobaczę jak wygląda z żółtym paskiem mój czarnuch.

Tak sprawa aktualna. Odezwę sie na priw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem. Żółty pasek do gwn-1000. Odnośnie finansowania koszta 50/50. Jak kupisz to podasz nr. Konta na pw. Lub sms. Prześle $ i adres. Chyba że chcesz z góry. Mi obojętne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakoś nie przemawia do mnie ten biały Rangeman. Te czerone/pomarańczowe akcenty nie pasują do zimowej stylistyki. To już bardziej podoba mi się pink landryna :)

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Landrynę widziałem na żywca i wcale nie jest taka żarówiasta. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

bylby ladny gdyby nie ten pasek..jezeli chodzi o moj gus to akcenty sa nawet do zaakceptowania - ale jeszcze np chcialbym go zobaczyc z niebieskimi akcentami I ZEBY JESZCZE NIE BYL W NEGATYWIE :P:p:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek trochę odstaje stylistycznie.

Aż się zastanawiam czy to nie celowo, by coś ukryć (inny odcień białego tworzywa?) albo by nie było widać brudu :unsure:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pasek mogę zrozumieć. Znajomi jeżdżą na deskę to te ich kurtki rzeczywiście pstrokate wiec chcieli nawiązać do tematyki, ale te czerwone akcenty? Już jakieś niebieskie mogli dać i lepiej by wyglądało. No ale to tylko moja opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.
 
Chciałem się pochwalić moim nowo zakupionym Rangemanem  :D
Decyzja o zakupie zapadło po przeczytaniu tego forum.
 
Miałem już kiedyś G-Shocka - G-314RL. Przez kilka lat służył bez zarzutu, potem trafił do szuflady  ;)
Ostatnio miałem klasyczną Certinę. Porządny zegarek, ale trochę mi go szkoda żeby się nie zniszczył i postanowiłem kupić kolejnego G-Shocka.
 
Najpierw upatrzyłem sobie GA-1000, bo chciałem pozostać przy wskazówkach, ale ostatecznie zdecydowałem się na zegarek elektroniczny. Najbardziej zależało mi na radiocontrol, a GA-1000 tego nie ma.

 

Zegarek kupiłem w salonie partnerskim ZIBI. Wolałem trochę dopłacić i mieć pewną, 6-letnią gwarancję, pomimo, że pisaliście o innych dealerach, którzy też taką mieli mieć. 

 

Mój Rangeman

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zegarka :)

 

Ma ktoś czopki do bezela luzem i suwmiarkę i mógł by je pomierzyć ? I czy ktoś robił przekładkę niebieski bezel i czarny pasek i ma jakieś foto ?


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno Romka nie nosilem, po kwadratach wydaje sie taki ogromny ;)

UJ5iADj.jpg

Edytowane przez dawid82

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I taki fajny :-)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzył tym ze low się świeci i vostok go zastąpił.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.