Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście każdy nosi to co się mu podoba i zgadzam się, warto a nawet trzeba przymierzyć aby nie było rozczarowania.

Z drugiej strony 16 cm. to mały nadgarstek i nie ma się co oszukiwać  ;)

Edit:

Tak na szybko fotka kalkulatorem pyknięta  :)

Mój nadgarstek - 17-17.5 cm.

1.jpg U mnie większy nie da rady  ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem,że można też zamówić czarne przyciski do GW-9400 i chyba się skuszę na założenie żółtego zestawu:) Myślicie,że dobrze będzie wyglądał żółty bezel i pasek z jasnym wyświetlaczem?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz mam tyle samo w nadgarstku i też 9200 dla mnie to max a już byłem napalony na fajne ProTreki PRG240 i parę innych ale to już o wiele za duże zegarki :(


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomaliusz, nie chodzi o to, czy on jest za duży czy dobry, bardziej chodzi o to, że juź chyba setny raz pada pytanie "czy taki duży zegarek na moim małym nadgarstku będzie mi się podobał". Przeciez na to pytanie nie odpowie nikt poza samym pytającym. Dla mnie jak już napisałem  nawet przy nadgarstku 21+ wydawał sie na początku za duży, ale to kwestia gustu. Więc dla mnie osobiście przy nadgarstku 16cm bedzie wyglądał delikatnie mówiąc dziwnie, ale dla mnie dziwnie wygląda również facet w spodniach rurkach, co nie zmienia faktu, że niekrórzy tak chodzią i bardzo im się podoba :D .  I dobrze, bo jak by wszystkim podobało się to samo to byłoby monotonnie i smutno ;) . Ostatnio widziałem takie cudo o średnicy 65mm :blink: (czyli w przybliżeniu tyle co pokrywka od słoika z dżemem  :lol: ) 

zegarek-meski-diesel-mens-4-times-zone-d

 

Dla mnie osobiscie to kpina, i w porównaniu z tym DIESEL'em to Range na nadgarstku 16cm wygląda suuper, ale jednak ludzie to kupują i noszą (sam widziałem już kilku), więc jednak komuś się podoba. Tak więc moim zdaniem bez sensu jest doradzanie czy Range będzie wyglądał dobrze czy źle na nadgarstku 16-17cm i czy będzie się pytajacemu podobało, czy nie :) .

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ICE, nie zrozumiałeś pytania, kolega juh zapytał, cytuję "... czy na taki nadgarstek nie wygląda on śmiesznie?"

Moja odpowiedź - będzie wyglądał śmiesznie. Nie oceniam kto co nosi, tylko odpowiadam na zadane pytanie  ;) 

Takiego pytania nie było - "czy taki duży zegarek na moim małym nadgarstku będzie mi się podobał" - i nie wiem kogo cytujesz ???  :P 

Forumowy kolega chciał opinii innych, to ją otrzymał, koniec kropka .

ShoRite, mam ten sam problem  <_< 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepraszam przeze mnie wdała się niepotrzebna dyskusja odnośnie rozmiaru nadgarstka. Macie racje powinienem najpierw przymierzy, gdyż od tego w dużej mierze zależy ostateczny wybór. I tak też zrobię w najbliższych dniach w TT. Jeśli się na niego zdecyduje zamieszczę zdjęcie na mym nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym napisałem, to co dla jednych wygląda śmiesznie dla innych będzie zupełnie OK ;) . Więc ilu odpowiadającyh tyle opinii. I dlatego uważam, że na takie pytanie i tak nie dostanie satysfakcjonującej  odpowiedzi.  I jedyną osobą, która może mu to ocenić właściwie jest on sam.  Więc kolega juh powinien udać się do sklepu i sam sprawdzić, czy na jego nadgarstku Range będzie wyglądał dobrze, czy źle/śmiesznie :) .  

PS. tomaliusz, dyskusja jest zawsze potrzebna, ale poprostu uważam, że jak juh sam nie sprawdzi to nigdy nie będzie pewien ;) .

Edyta: fakt, nikt takiego pytania nie zadał, to miał być taki ogólny przykład - chodziło o formę pytania ;) . I żeby nie było, to miała być koleżeńska wymiana zdań, przynajmniej z mojej strony nie miało to w żaden sposób być złośliwe :) , więc jeżeli ktoś sie poczuł urazony, to jest mi przykro. .

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy czy masz bardzo płaski nadgarstek. Bo tak jak tomaliusz napisał lepiej kupić mniejszego Ryśka żeby zegarek za mocno nie wystawał.

 

Mój nadgarstek ma 18-18,5 cm i po kilku dniach noszenia mam taki objaw, że czasami włącza mi się wysokościomierz, barometr. Tak fajnie, lekko chodzą przyciski, że przy zginaniu nadgarstka mam taki objaw. Trochę to jest spowodowany tym, że zegarek jest dość mocno dopasowany i się nie przesuwa bo na kolejną dziurkę jest za luźno. Ma ktoś podobnie ??


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o tym pisałem, praktycznie codziennie mi sie trafi niechcący uruchomić sensory ;) i też mam zegarek dobrze dopasowany, nie za ciasno, nie za luźno :D wygraliśmy z tą osłoną jebitną :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie żadna osłona jest nie do pokonania :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się u Was dzieje ale u mnie nie zdażyło się ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może nie fizol ale Waldzior normalnie siedzę tv oglądam patrzę na zegar a tu barometr albo wysokościomierz. Jak wyginam nadgarstek ku górze to tak się dzieje :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy moim nadgarstku 18,5 rangeman leży idealnie mam jeszcze mudmana g9300 który jest nieco większy i mniej wygodniej się go nosi niż gw9400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że g9300 jest mniejszy niż gw-9400. Na papierze i w rzeczywistości.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziko kolega DamianDe dobrze napisał 9300 jest mniejszy o troszkę ponad 2mm. 

A jednym z największych oprócz GX-56 jest GD-X6900 i do tego najgrubszy.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie wariacje Romana z WUS :)

 

 

QJSdes5.jpg

YpB4XG0.jpg

 

To camo bardzo fajnie zrobione. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanko . Kupiłem zegarek,który prawdopodobnie leżał w sklepie około pół roku i cały czas poziom naładowania baterii jest na M. Co mam zrobić żeby doszedł do H? Ile czasu powinien leżeć pod lampą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek mój też jest na M ale póki nie spadnie nigdzie go nie kładę. Jak coś to wystaw na słońce na cały dzień i zobacz czy się doładuje. Ja chyba też tak zrobię jak się pojawi troszkę słońca. Napisz jaki masz numer na deklu bo tam jest data produkcji zegarka. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Niestety jest nieczytelny,wiec potwierdzam nawet dwa razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ten podobał mi się najbardziej, ale widziałem go tylko w internecie, czy na żywo ten czarny jest równie efektowny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1chicken1, Range występuje obecnie w kilku kolorach, żółtym, czerwonym, zielonym, czarnym , szarym. W zielonym, który sie Tobie podoba wyświetlacz jest w "negatywie" czyli jazne cyfry i ciemne tło. Jego czytelność jest nieco gorsza od wyswietlacza z jasnym tłem i ciemnymi cyframi, ale tylko jak patrzy się z boku. Patrzaąc "na wprost" czytelność jast podobna. I tak naprawdę nie da się tego za bardzo opisać, dlatego najlepiej iść do stacjonarnego sklepu i zobaczyć jak to wygląda " na żywo", bo ja mogę uznać, że taki wyświetlacz jest mało czytelny, a Ty mozesz uznać, ze dla Ciebie będzie zupełnie OK. Tak samo, jak w przypadku Twojego drugiego pytania. Widziałem i przymierzałem oba kolory i mi osobiście zielony nie podoba się wogóle, dlatego kupiłem czarny i jezeli Range byłby tylko zielony to napewno bym go nie kupił. Komuś inny będzie miał dokładnie odwrotnie. Tak więc nie da sie tak naprawdę odpowiedzieć na Twoje pytanie. Mozesz to zrobic tylko Ty. A tak wogóle Range to piękny, duży i bardzo efektowny G i na żywo wygląda o wiele lepiej i robi o wiele lepsze wrazenie niż na najlepszym nawet zdjęciu. Więc jeżeli na zdjeciach Ci się podoba, to idź do sklepu a napewno go kupisz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pedeka

Jest jeszcze niebieski, który ja posiadam (widziałem, że jest prowadzony spis posiadaczy, to można mnie dopisać). Wyświetlacz w negatywie, czytelność wystarczająca, jak jest zbyt ciemno, to jest w końcu łatwo dostępny przycisk od podświetlenia. Często jednak podczas pompek (w tym temacie jest spory wątek o nich) włączają się sensory, co mnie czasem drażni. Bardzo mi się podoba wersja Love The Sea And The Earth szkoda, że nie jest dostępna na naszym rynku, podobnie jak Frogmany na które choruje :D

Edytowane przez pedeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.