Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, zapomniałem o niebieskim :unsure: . Na górze strony jest zdjęcie, które wrzucił kornel91, a na którym są wszystkie dostępne Rangemany, ale są na nim również "mody" więc nie pisałem o tym, żeby koledze 1chicken1 chaosu nie wprowadzać ;)

Edyta: dokładniej to na poprzedniej stronie, bo nie wiedziałem, że się strona po moim poście zmieni :) .

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łacznie jest 7 modeli Rangemanów:

 

http://www.shoppinginjapan.net/gshock-rangeman/

 

4 z nich są dostępne w Polsce

 

pozdrawiam, Piowa

 


9400-1 (czarny pozytyw) ............................... 28 zegarków (Romuch, Michał Sikora, Uminus, RadekQ, Maru123, ArturZBSK, Xmorgis, Mister, David82, Waldzior, Kacper12, Dogi, Jacpol, Robski, Tajson1, 70’, ICE, Kurczak20, Frytkownica, Martin77, Mpower, TMW, Gitbit, Blacktube, Jacek_25_25, Ziko739, Kornel91, Totek221)

9400-3 (oliwkowy) ............................................ 1 zegarki (Chrono-Craze)

9400B-1 (czarny negatyw) ............................... 1 zegarek (Romseyman)

 

9430-9 (żółty) ................................................... 1 zegarek (DamianDe)

 

9400NV-2 (Men in Navy) ................................... 1 zegarek (Pedeka)
 

9400RD-4 (Rescue) .......................................... 0 zegarków
 

9400KJ-8 (Love the Sea and the Earth) ............ 0 zegarków
 

tuning ................................................................ 0 zegarków


razem ..................................................................................... 32 zegarków

 

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem i przymierzałem w sklepie zegarek. Jest on tak piękny że nawet nie zwracałem uwagi na jego wielość na mym małym nadgarstku. Zegarek zakupie jak tylko znajdzie się okazja. U mnie w TT chcą 1300 zł nawet po negocjacjach z ceny zejść nie chcą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem i przymierzałem w sklepie zegarek. Jest on tak piękny że nawet nie zwracałem uwagi na jego wielość na mym małym nadgarstku. Zegarek zakupie jak tylko znajdzie się okazja. U mnie w TT chcą 1300 zł nawet po negocjacjach z ceny zejść nie chcą :/

 Polecam CI sklep zegarownia.pl Tam spokojnie możesz negocjować cenę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem i przymierzałem w sklepie zegarek. Jest on tak piękny że nawet nie zwracałem uwagi na jego wielość na mym małym nadgarstku. Zegarek zakupie jak tylko znajdzie się okazja. U mnie w TT chcą 1300 zł nawet po negocjacjach z ceny zejść nie chcą :/

Z 1390PLN spokojnie powinni Ci zejść z ceny i dostosować ja do ceny ze strony internetowej czyli 1251PLN to ze tak powiem ich zakichany obowiązek tylko musisz o tym powiedzieć ze chcesz zakupić zegarek w takiej cenie jak na stronie internetowej.

Możesz zawsze negocjować poprzez stronę internetowa TT wklejając link z jakiejś aukcji z allegro ale z tym rożnie bywa. Możesz też tak jak jacek_25_25 wspominał negocjować w sklepie zegarownia.pl.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zegarownia.pl wpisz cenę 1112 zł i spokojnie Ci ją zaakceptują:) Albo napisz do nich,że kolega miesiąc temu kupił za 1100 zł to też powinni się zgodzić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już druga osoba poleca zegarownia.pl czyli można od nich brać bez obaw? Pierwsze słyszę o tym sklepie ale asortyment dość duży i rozpiętość marek także zachwyca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już druga osoba poleca zegarownia.pl czyli można od nich brać bez obaw? Pierwsze słyszę o tym sklepie ale asortyment dość duży i rozpiętość marek także zachwyca.

Kupiłem u nich dwa zegarki i nigdy nie było żadnego problemu. Dostajesz gwarancję Zibi na 3 lata ( z opcją przedłużenia na kolejne 3 ) oraz instrukcję obsługi w języku polskim. Mają sklep stacjonarny w Warszawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TT równiez możesz negocjować cenę, ja tak kupiłem. Znajdujesz w jakimś sklepie cenę, która Ci odpowieda i wysyłasz im link do tej strony. W różnych "mniej pewnych" sklepach ceny bywaja sporo niższe.  Podobno działa też jak im wyslesz link z różnych portali aukcyjnych, ale tego nie sprawdzałem. Najlepiej wyslij takie zapytanie z cena i linkiem do kilku pewnych sklepów internetowych i zobaszysz, który da Ci najkorzystniejszą ofertę. Przecież sama propozycja cenowa z Twojej strony, nie zobowiąuje Cię jeszcze do zakupu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko TT nie zawsze jest skore do negocjacji. Wczoraj negocjowałem Lorusa dla żony to zeszli 17 zł  :)

 

Masz pewnego sprzedawce bez łaski. Chwilowo brak ale można pisać:

 

http://www.timeontime.pl/casio-gw-9400-1er-p1589.html


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Time on Time nie ma rozszerzonej gwarancji jeśli czegoś nie przeoczyłem. Z drugiej zaś strony G-Shocki się nie psują. Ale mieć gwarancje na kolejne 3 lata za śmieszne pieniądze kusi.

Edytowane przez juh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem i przymierzałem w sklepie zegarek. Jest on tak piękny że nawet nie zwracałem uwagi na jego wielość na mym małym nadgarstku. Zegarek zakupie jak tylko znajdzie się okazja. U mnie w TT chcą 1300 zł nawet po negocjacjach z ceny zejść nie chcą :/

 

Pewności nie mam, ale z tego co się zorientowałem po rozmowach w stacjonarnym sklepie TT, to oni rządzą się innymi prawani niż sklep internetowy. Ciężko  wytargować nawet cenę którą maja w sklepie internetowym - próbowałem dwa razy i udało się, ale trwało długo - choociaż i tak ostatecznie kupiłem w internetowym ;) .  

Tu znalazłem za 1100pln - teraz chyba najtaniej , więc jak Ci cena odpowiada to puść im ten link http://www.zegarki-edwa.pl/casio-gw-9400-1er.html - i czekaj na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi ICE puść im ten link i pewnie dostaniesz taką cenę. J

a swojego kupowałem na MWH i po dużym kursie dolara. Doszły opłaty cło, vat i wyszło niecałe 1 k. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do TT używając opcji negocjuj cenę dziś wczesnym ranem i albo olali sprawę albo to trochę trwa. Poczekam jeszcze kilka dni jak nie to kupuje Rangemana na zegarownia.

Edytowane przez juh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do TT używając opcji negocjuj cenę dziś wczesnym ranem i albo olali sprawę albo to trochę trwa. Poczekam jeszcze kilka dni jak nie to kupuje Rangemana na zegarownia.

Kilkukrotnie już negocjowałem cenę w TT i odpowiedź przychodzi do 3 dni roboczych  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miczel1 ja właśnie kupiłem mojego gw9400 na tej aukcji długo trzeba czekać bo 14 dni ale naprawde warto zegarek sprowadzony z usa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otatnio na allegro był używany miesiąc z 6 letnią gwarancją za 820 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otatnio na allegro był używany miesiąc z 6 letnią gwarancją za 820 pln.

 To w sumie tanio poszedł. Jak używany jeden miesiąc to pewnie wyglądał jak nówka sztuka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za spokojna ta wariacja. 

 

Za to fajnie świeci.

 

Wkt0mcC.jpg

 

Bez białych akcentów IMO lepiej.

 

LSGaRle.jpg

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

ciekawe kiedy bedzie biala wersja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.