Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miczel1

A jakie ma towarzystwo zacne...podróba protreka i invicty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

9400-1 (czarny pozytyw) ................................... 27 zegarków (Romuch, Michał Sikora, Uminus, RadekQ, Maru123, ArturZBSK, Xmorgis, Mister, David82, Waldzior, Kacper12, Dogi, Jacpol, Robski, Tajson1, 70’, ICE, Kurczak20, Frytkownica, Martin77, DamianDe, Mpower, TMW, Gitbit, Blacktube, Jacek_25_25, Ziko739)

 

9400-3 (oliwkowy) ............................................ 2 zegarki (Chrono-Craze, GoTomek)

 

9400B-1 (czarny negatyw) ................................ 1 zegarek (Romseyman)

 

9400NV-2 (Men in Navy) ................................... 0 zegarków

9400RD-4 (Rescue) .......................................... 0 zegarków

9430-9 (żółty) ................................................... 0 zegarków

9400KJ-8 (Love the Sea and the Earth) ............... 0 zegarków

tuning .............................................................. 0 zegarków

 

 

razem .............................................................. 30 zegarków

 

Piowa przenieś mnie do listy żółtych. Nieśmiało pisałem rangeman ale mam gw-9430 ;)

post-69446-1415022276,2851_thumb.jpeg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9400-1 (czarny pozytyw) ............................... 26 zegarków (Romuch, Michał Sikora, Uminus, RadekQ, Maru123, ArturZBSK, Xmorgis, Mister, David82, Waldzior, Kacper12, Dogi, Jacpol, Robski, Tajson1, 70’, ICE, Kurczak20, Frytkownica, Martin77, Mpower, TMW, Gitbit, Blacktube, Jacek_25_25, Ziko739)

9400-3 (oliwkowy) ............................................ 2 zegarki (Chrono-Craze, GoTomek)

9400B-1 (czarny negatyw) ............................... 1 zegarek (Romseyman)

9430-9 (żółty) ................................................... 1 zegarek (DamianDe)

 

9400NV-2 (Men in Navy) ................................... 0 zegarków
9400RD-4 (Rescue) .......................................... 0 zegarków

9400KJ-8 (Love the Sea and the Earth) ............ 0 zegarków
tuning ................................................................ 0 zegarków



razem ..................................................................................... 30 zegarków

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wrzuć kilka zdjęć żółtka :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w planie jest ten zegar ma ktoś może instrukcję żeby zobaczyć co i jak. Proszę o PW :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką instrukcję. Wyślij maila na pw.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealny przykład, jak Ci, co szukają, nie potrafią tego robić :)

Albo czytać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie umieją czytać :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką insteukcję.

Waldzior, może kolega krolik122 nie bardzo wiedział co ty masz  ;)  :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już edyta to edytowała.

 

:)

 

Trzeba czytać między "wierszami" ;)

 

 

Dobra "insteukcja" nie jest zła :) hehe.

 

Pisałem z telefonu prowadząc motocykl więc wybaczcie :)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jakaś plaga z tą instrukcją :blink: , już nawet nowy temat jest "poszukuję instrukcji do GW-9400", a przecież na górze jest podwieszony temat dotyczący instrukcji w języku polskim. Mieliście rację, że niektórzy mają chyba problem z czytaniem i szukaniem :rolleyes:  . Waldzior, a ty dla nich ekstremalne pisanie uskuteczniasz :D . 

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt z wyszukiwarki nie korzysta.

Każdy Nowy uwaźa, że jak zapyta w nowym wątku to szybciej się dowie.

I czasem na tym wygrywa, bo są udzielane odpowiedzi na banalne pytania przez osoby, które powinny to jednak zignorować, jeśli temat był już poruszany.

Byłem kiedyś użytkownikiem forum Forda Couguar'a i powiem Wam, że tam to były takie zasady, że jak ktoś spamował to kara była od razu :)

 

Tu, co trzeci dzień ktoś pyta przykładowo czym wyczyścić białego G-Shocka lub do czego służy ta mała wskazówka w GA-100 ;)

Ale jak to mawiał Endrju Golota po przegranej walce: "Co zrobić (...)"

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, czym wyczyścić białego G-shock'a  :huh:  . Tak pytam na zaś, bo już chyba "aż" z tydzień nikt o to nie pytał :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, czym wyczyścić białego G-shock'a  :huh:  . Tak pytam na zaś, bo już chyba "aż" z tydzień nikt o to nie pytał :lol: .

To ja Ci odpowiem :P  Jedyne słuszne czyszczenie zamówić nowy pasek i bezel w zibi  :lol:


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższą opinią... :P

Edytowane przez msokol19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci odpowiem :P  Jedyne słuszne czyszczenie zamówić nowy pasek i bezel w zibi  :lol:

A ja znam jeszcze jeden sposóbna na niebrudzenie się białego G-shock;a - kupić czarnego :P  :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puść maila na PW. 
Tutaj na forum koledzy bardzo pomocni :) 

 

Pozdrawiam


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.