Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie nie zamawiałem osobiście,ale to pewniak. Zawsze na ebay możesz ich znaleźć.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na etsy można świetne paski do zegarków znaleźć, sporo sprzedawców ze wschodu i południa europy, kiedyś miałem w obserwowanych pewną kobietę, bodajże z Węgier, jej paski że skóry to małe dzieła sztuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Jakub jestem bardzo zadowolony :)

 

Wcale się Łukasz nie dziwię. Tym bardziej, że masz duże pole manewru z ubrankami :)


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnosnie wskazan cisnienia atmosferycznego.Czy trzeba ponownie kalibrowac barometr po dalekije podrozy bo moj podaje całowicie inne wskazania ok 20 wiecje.

Dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak Panowie, nikt nie chce się zamieniać mój pozytyw za negatyw? najlepiej z okolic Wrocławia albo Wrocław


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabryczne ustawienia są właściwe. Z moich obserwacji.

Jeżeli masz wątpliwości to pozostaje kalibracja z barometrem.

Pamiętaj, że jest różnica między ciśnieniem zredukowanym a bezwzględnym.

Edytowane przez S.Adi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG 0376

dziś nabyłem drogą kupna w timetrend w galerii mokotów ten oto egzemplarz, nie mial hologramu z tyłu na kopercie, nie wiem czy to powód do niepokoju... zegarek fajny zdjęty z wystawy, jak się patrzę pod kątem 90 stopni to cyfry nie są ultrawyraźne, ale po delikatnej zmianie kąta spojrzenia jest ok.

Wy nazywacie go Roman ja mówię że to Romanow, jak wybita dynastia rosyjskiego carskiego rodu, skojarzenie jest stąd że następny model rangemana nie jest klasycznym zegarkiem ani smartwatchem, wydaje mi się że model 9400 jest takim ostatnim klasykiem z serii rangeman.

Zegarek kupiłem z wygranej wiec poprzednika g9300 dwa tygodnie po zakupie z  gwarancją, pudełkiem i papierami oddałem.... w prezencie biednemu koledze, bardzo się ucieszył :)  ja też bo go znam od przedszkola :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

dziś nabyłem drogą kupna w timetrend w galerii mokotów ten oto egzemplarz, nie mial hologramu z tyłu na kopercie, nie wiem czy to powód do niepokoju... zegarek fajny zdjęty z wystawy, jak się patrzę pod kątem 90 stopni to cyfry nie są ultrawyraźne, ale po delikatnej zmianie kąta spojrzenia jest ok.

Wy nazywacie go Roman ja mówię że to Romanow, jak wybita dynastia rosyjskiego carskiego rodu, skojarzenie jest stąd że następny model rangemana nie jest klasycznym zegarkiem ani smartwatchem, wydaje mi się że model 9400 jest takim ostatnim klasykiem z serii rangeman.

Zegarek kupiłem z wygranej wiec poprzednika g9300 dwa tygodnie po zakupie z  gwarancją, pudełkiem i papierami oddałem.... w prezencie biednemu koledze, bardzo się ucieszył :)  ja też bo go znam od przedszkola :)

 

 

 

 

Brawo TY :)

Niech się nosi dobrze.

Edytowane przez Art18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chce się ktoś za przysłowiową połowę pozbyć DCJ-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

dziś nabyłem drogą kupna w timetrend w galerii mokotów ten oto egzemplarz, nie mial hologramu z tyłu na kopercie, nie wiem czy to powód do niepokoju

 

 

 

 

Ja kupowałem w Watchshop - też nie miał ... nie wiem czy w ogóle jest naklejany.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze się wymienimy :P

Lepiej nie, póki co 9300DC zostaje na dłuuugo ;)

Shortie, super ten Twój zmodowany Range. MZ ciekawiej wygląda w wersji z takim bezelem, a nie z całym czarnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tak też bardziej podoba a ten czerwony trójkącik fajnie się komponuje z czerwonym ringiem na przycisku sensora. To teraz z tymi 3 zegarkami mogę śmiało czekać na jakąś fajną nowość. Mogli by zrobić  gmw-b5000 zapakowane w gumowe ubranko albo w kopertę 6900.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie można podejść do tego i w ten sposób, że zakrętka ma TYLKO jeden gwint, a zwykły dekiel AŻ cztery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o "zakręcanych dupkach" jednogwintowych macie na myśli...… ?

Nie czaję o czym piszecie.  :blink:  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrewbakach czyli zakręcanych deklach a nie takich na 4 śrubki :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa  :lol:

Watek ten przecież o śrubkowcu deklowo czterowym i czterowo atrapowo bezelowym.

To dlatego się pogubiłem  :D

Edytowane przez S.Adi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.