Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałbym uwagę, że skoro w zegarku ma być płaskie szkiełko i koperta ma mieć lunetę, to dałbym odrobinę grubsze wskazówki i indeksy (z tym, że to drugie niekoniecznie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałbym uwagę, że skoro w zegarku ma być płaskie szkiełko i koperta ma mieć lunetę, to dałbym odrobinę grubsze wskazówki i indeksy (z tym, że to drugie niekoniecznie).

 

Nie wykluczam tego, ale tutaj rozmawiamy o dziesiątych milimetra. Zobaczymy jak nam wyjdzie koperta i dostosujemy szerokości wskazówek i indeksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz się na wydruk koperty doczekac nie mogę. Trzymam kciuki za jak najszybsza realizacje tego projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koperta wydrukowana, ale nie mam jej jeszcze w ręce ponoć nadal nie jest tak jak bym chciał. Nie wiem czy nie wrócimy do starej koncepcji z długimi uszami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A koperta, którą zapodałeś w PDF-ie 30 listopada, to ta poprawiona, czy "koncepcja z długimi uszami", bo już się pogubiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja z krótszymi to był kro w dobrym kierunku, dziura między paskiem i kopertą wygląda dziwnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam koperte. Wyglada calkiem fajnie ale komfort noszenia w wersji wczesniejszej byl o niebo wiekszy. Trzeba to przemyslec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam koperte. Wyglada calkiem fajnie ale komfort noszenia w wersji wczesniejszej byl o niebo wiekszy. Trzeba to przemyslec

A mógłbyś wrzucić fotki wydrukowanej koperty na nadgarstku i luzem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie koperty wczesniejszej z klasycznymi uszami ala Nomos Orion/Club, oraz koperty z uszami ala Nomos Zurich

 

DSC01317.jpg

DSC01318.jpg

DSC01319.jpg

DSC01321.jpg

DSC01322.jpg

DSC01323.jpg

DSC01324.jpg

DSC01325.jpg

DSC01326.jpg

DSC01327.jpg


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zostaniemy przy tym z uszami ala nogi baletnicy , jedynie koronkę mu dokleimy taką jak w tym zurichowym, mniej trapezowatą i będzie git.

Na łapie to naprawdę wygodny zegarek! czego nie mogę powiedzieć o tym zurichowatym który jak widzicie na zdjęciahc jakoś dziwnie się układa na nadgarstku i odstaje :-/ , tym bardziej jest to dziwne że oba zegarki mają praktycznie ten sam lug to lug oraz uszy kończą się w obu na tej samej wysokości w stosunku do dekla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw bierze, że tak diametralna różnica spowodowana jest jedynie zmianą uszu, które wymiarowo właśnie zbyt wiele od siebie nie odstawały. Koncepcja z długimi uszami wygląda zdecydowanie spójniej.

Do tego tak jak napisałeś, poprawiona koronka i kwestię koperty możemy finalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie wersja z dłuższymi uszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem zdecydowanie stara wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długie uszy wygrywają zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Długie uszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

podzielam zdanie kolegów wyżej - po poprawkach znacznie lepiej. Ładny zegar się szykuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też wersja z długimi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie kolegów wyżej - po poprawkach znacznie lepiej. Ładny zegar się szykuje. :)

Chyba nie dokonca wszyscy nadążają.

Po poprawkach to jest ten model z trujkątnymi uszami ala zurich. Stary to jest ten z dlugimi delikatnymi uszami oplatająci nadgarstek. Do tego starego dorobimy jedynie koronke z tego nowego i moze delikatnie cos tam grzebniemy przy zakonczeniu uszu i leci do produkcji. Szklo w tym przypadku moze byc wypukle bo bedzie pasowalo do plynnych lini uszu.

Dzisiaj zrobie temat zapisowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piątek 13, a tu takie dobre wieści! Super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Chyba nie dokonca wszyscy nadążają.

...

Dzisiaj zrobie temat zapisowy.

 

A można prosić o jakieś (najchętniej graficzne ;) ) podsumowanie obecnej wersji? Kopertę widzę, a jak z tarczą? Jak z wymiarami? Śledzę wątek z mocnymi przerwami, więc nie wiem na ile projekty z pierwszej strony są jeszcze aktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.