Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pawelb29

MMA

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro pycha kroczy przed upadkiem, to w zasadzie 95% zawodników MMA powinno upaść. Wszyscy oni są pyszni i pewni zwycięstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Więc wszystkich ich, prędzej czy później, spotka taki los. I tyle ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pycha kroczy przed upadkiem, to w zasadzie 95% zawodników MMA powinno upaść. Wszyscy oni są pyszni i pewni zwycięstwa.

 

Co innego być pewnym siebie a co innego nie mieć szacunku do przeciwnika. JJ powinna się tego uczyć np od braci Klitschko.

Liczę na szybki rewanż, myślę, że UFC da jej go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Absolutnie zgadzam się ze zdaniem powyżej. Po prostu uważam, że tym razem JJ poszła trochę za daleko i tyle. Tak czy inaczej, 3mam za nią kciuki i mam nadzieję, że nabierze trochę pokory i wróci jeszcze na tron :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego być pewnym siebie a co innego nie mieć szacunku do przeciwnika. JJ powinna się tego uczyć np od braci Klitschko.

Liczę na szybki rewanż, myślę, że UFC da jej go.

Bartek, ale to tylko show, ze sportem jakim jest piesciarstwo, niewiele ma wspólnego, cale to pajacowanie to sol tego widowiska.

Jak pod remizą, tylko wyreżyserowane, najpierw wyzwiska, pozniej pranie ile wejdzie, i kto komu wiecej zdrowia odbierze..... Bez ladu i składu, plus zasady takie by sie nie pozabijali bo organizator bedzie mial kłopoty... I publika wierzyła ze to " sport".

 

 

( ubolewam ze i do boksu tego typu zachowania przenikają, to znaczy show przed walką, ale przyczyna znana, kasa i oglądalność)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Marek, nie mogę się zgodzić z Tobą, że piorą się tam ile wlezie bez opamiętania, bo to nie jest do końca prawda. W boksie również tak jest, przecież nie raz obijają sobie mordy ile wlezie.

MMA albo się lubi albo nie, mi się to podoba bo to widowiskowy sport na naprawdę bardzo wysokim poziomie, i bardzo techniczny (wbrew temu co by mogło się wydawać) 

Wiadomo, są walki bez polotu i nokauty również. Ale mimo wszystko nie można powiedzieć, że leją się tam bez ładu i składu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisalem co widza moje oczy :(, co wcale nie znaczy ze mam rację :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

W takim razie będę musiał w wolnym czasie podrzucić Ci kilka linków do dobrych walk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwniczka okazała się szybsza i znalazła receptę na JJ.

Ciosy wchodziły a JJ nic nie zmieniała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, nie mogę się zgodzić z Tobą, że piorą się tam ile wlezie bez opamiętania, bo to nie jest do końca prawda. W boksie również tak jest, przecież nie raz obijają sobie mordy ile wlezie.

MMA albo się lubi albo nie, mi się to podoba bo to widowiskowy sport na naprawdę bardzo wysokim poziomie, i bardzo techniczny (wbrew temu co by mogło się wydawać) 

Wiadomo, są walki bez polotu i nokauty również. Ale mimo wszystko nie można powiedzieć, że leją się tam bez ładu i składu.

Ten Pan dobrze pisze :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Pan dobrze pisze :)

W mma rękawice są małe i łatwiej kogoś posłać na deski.

W boksie jest kumulacja- czasem kończąca się uszkodzeniami mózgu a na deski ciężko kogoś posłać, bo łatwiej się bronić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC 217 najlepsza gala w tym roku. 3 walki główne rewelacyjne, co do JJ to niestety po przeprowadzce na Florydę i zmianie trenerów pierwsze rundy w jej wykonaniu straciły na szybkości. JJ w pierwszych rundach jest wycofana i statyczna. Poprzednie walki również wyglądały tak jakby zaraz miało dojść do KO. Poza jakąkolwiek dyskusją jest trash talk JJ, który był strasznie słaby i raczej wątpię żeby miał wpływ na wynik walki. Chociaż co ciekawe każdy z przegranych Garbrandt, JJ, Bisping przed walką ostro podgrzewali atmosferę również obrażając swoich przeciwników, a z oktagonu wychodzili bez pasów.

 

Walka Bisping - St-Pierre rewelacja. Koleś po 4 latach wraca i rozprawia się przez tko.

 

Co do atrakcyjności MMA to myślę że jest na fali wznoszącej zwłaszcza w Polsce.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Moim zdaniem dobrze że JJ nie trafiła na Andrade, bo to dopiero byłby pogrom. Myślę że w niedługim czasie Andrade zdobędzie pas i może go szybko nie oddać. To co pokazała w walce z Gadelhą to mistrzostwo świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie  ma odrębnego wątku o boksie, więc tutaj taka ciekawostka: Mariusz Wach dzis obok babci Maliny reklamowałw walce z Milerem firmę sprzedającą zegarki. Lepsze niż  to Cinkciarz


Doczytalem. Żeby nie było, że kryptoreklama, nazwy nie podam. Ale nie wiedialem, ze Pan Darek z boksem ma coś wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Mariuszowi nie poszło przez kontuzję prawej ręki. Tym razem pokazywał coś więcej.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jak nie dżuma to cholera. Poprzednio jej nie używał, a teraz jak zaczął (nawet sierpy były) to bach ...

Przynajmniej godziwie zarobił i nie zbierał za wiele na cytrynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głowę to akurat Wach ma twardą :) Potrafi przyjąć naprawdę mocne ciosy.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie  ma odrębnego wątku o boksie, więc tutaj taka ciekawostka: Mariusz Wach dzis obok babci Maliny reklamowałw walce z Milerem firmę sprzedającą zegarki. Lepsze niż  to Cinkciarz

Doczytalem. Żeby nie było, że kryptoreklama, nazwy nie podam. Ale nie wiedialem, ze Pan Darek z boksem ma coś wspólnego.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/19511-przypomnienie-dla-fan%C3%B3w-boksu/page-45?p=1714550&do=findComment&comment=1714550


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Popek dostal oklep jak gimnazjalista od 44 letniego debiutanta Oświęcimskiego ;)

Choc obaj mieli kondycje na poziomie "0" walka fajna.

 

Brawo " Strachu" :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podzielam twego zdania, ta walka była żenująca, żadnej kondycji, żadnej najmniejszej oznaki techniki. Obaj wykazali się całkowitym brakiem szacunku do siebie, do walki i do widzów. A ten cyrk na końcu że szpilką to już  wogule   w ogóle :) porażka​​​.

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.