Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pawelb29

MMA

Rekomendowane odpowiedzi

Crocop pięknie :)

 

Niestety gala w Karkowie obniżyła poziom polskiego MMA :(

Przeciwnicy z nie najwyższej półki a jednak ...

Janek , słabiutko.

W 100% się zgadzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakie typy na sobotę ?

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że:

Drwal pokona Materlę, mam nadzieję na nokaut w stylu jaki mu zaserwował Jay Silva. Materlę przestałem lubić głównie przez to że po przegranej walce strzelił focha :-) i wciąż uważał się za mistrza, bo w sumie pasa nie oddał :-/ Drwal to dla mnie najlepszy Polski zawodnik MMA, no może obok Tybury i Grabowskiego. Niestety Tomek już ma swoje lata.

Rolles Gracie podda Mariusza "Fucking joke" Pudzillę. No chyba że przyjedzie na gościnne show a nie na walkę.

Bedorf znokautuje grahama, bo inaczej być nie może ;-)

Narkun - Celinski będzie dobra walka, wygra ten pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 maja także dobrze zapowiada się UFC 187 , szczególnie walka o schedę po Jonesie oraz walka Belforta z Waidmanem .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cormier ma tytuł ale trzeba czekać na powrót Jonesa .

Belfort odprawiony. Emeryt Arlowski , druga młodość i chyba nowa szczęka :)

Chyba jednak show wczorajszo-dzisiejszej nocy skradł prawy sierp Pudzianowskiego , tego to się pewnie nikt nie spodziewał.

Będzie to pewnie KO roku w Polsce i przyznany Herakles.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój - tego cepa widziałem jak leciał z dobre 2-3 sekundy nim trafił beznadziejnego Gracie, który przyjechał tylko po wypłatę - mega nietechniczne uderzenie, bez pracy nóg, Pudzian prawie sam się przewrócił zadając cepa, na necie są fotki tego uderzenia i przyjętej pozycji Pudziana (dramat) - tego ogóra obije conajmiej 10-15 Polaków z czołówki półcięzkiej w Polsce......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cep to cep, kiepski, wolny i nietechniczny. Gracie znany jest z tego, że nie ma w ogole stójki co w dzisiejszym mma jest za słabe żeby cokolwiek osiągnąć. Dobrą walkę dał Jewtuszko z Szymuszowskim. Dzisiejsi mistrzowie ksw - Materla i Bedorf zawiedli mnie pod każdym kątem, byli w stójce nijacy, żeby nie powiedzieć słabi, obalenia mieli przeciętne i jedyne co potrafili to przeleżeć przeciwnika :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój - tego cepa widziałem jak leciał z dobre 2-3 sekundy nim trafił beznadziejnego Gracie, który przyjechał tylko po wypłatę - mega nietechniczne uderzenie, bez pracy nóg, Pudzian prawie sam się przewrócił zadając cepa, na necie są fotki tego uderzenia i przyjętej pozycji Pudziana (dramat) - tego ogóra obije conajmiej 10-15 Polaków z czołówki półcięzkiej w Polsce......

Zobacz a Gracie nie  zauważył jak ten sierp leciał :)

Koledzy wiemy jaki poziom sportowy MMA prezentuje Pudzianowski i tutaj podejrzewam że się zgadzamy . Jednak nokaut był i tego nikt mu nie zabierze .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój - tego cepa widziałem jak leciał z dobre 2-3 sekundy nim trafił beznadziejnego Gracie, który przyjechał tylko po wypłatę - mega nietechniczne uderzenie, bez pracy nóg, Pudzian prawie sam się przewrócił zadając cepa, na necie są fotki tego uderzenia i przyjętej pozycji Pudziana (dramat) - tego ogóra obije conajmiej 10-15 Polaków z czołówki półcięzkiej w Polsce......

Chciał bym sie dowiedzieć jakiej pracy nóg wymaga sie przy cepie ;) śmiesznie sie czyta niektóre komentarze .... Roy Nelson rozumiem ze tez fartem ubijal przeciwników , bo cep bardzo podobny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A co do Mistrzyni, zdziwi się ten który jej nie zna i będzie chciał skubnąć złoty zegar jej :ph34r:

Moze zegarka nikt jej nie skubnal ale pas dzisiejszej nocy to i owszem...

Zasluzona lekcja pokory bo te pajacowanie przed pojedynkami bylo juz zenujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zegarka nikt jej nie skubnal ale pas dzisiejszej nocy to i owszem...

Zasluzona lekcja pokory bo te pajacowanie przed pojedynkami bylo juz zenujace.

Zero myślenia w ringu- dostaje będzki w stójce to powinna się pchać do parteru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero myślenia w ringu- dostaje będzki w stójce to powinna się pchać do parteru...

 

Niestety, zlekceważyła przeciwnika a wiemy co kroczy przed pychą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zlekceważyła przeciwnika a wiemy co kroczy przed pychą.

Raczej za nią ;)

Ale opinie co do miss Jędrzejczyk mam taka samą - ta błazenada i pyszałkowatość po porażce zawsze potęgują jej negatywny odbiór. Można przecież przegrać z klasą i godnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwile powtórka całej gali na Extreme Sports HD , zasiadam i oglądam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Należało się jej, jak już koledzy wspomnieli za "pajacowanie". Może przyda się jej taka lekcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony - dla mnie też pajacuje chociaż jakoś specjalnie nie śledziłem konferencji i "starć" przed tą walką ale przed poprzednimi tak. Z drugiej strony - to biznes - przed walką z KK też skakały sobie do gardeł, po walce totalny luz - to Ameryka, wielkie telewizje, reklamy - ma być show, im większy tym więcej kasy. Taka praca. Kolejna sprawa - to okładanie się po pysku a nie szachy przy filiżance herbaty. Chociaż jeżeli chodzi o sam "styl bycia" dużo bardziej podoba mi się KK niż JJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię sporty walki, ale gdy widzę kobiety w ringu to odbieram to jako swego rodzaju dewiacje...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak napisano w Mądrej Księdze, pycha kroczy przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ruiną... Oby JJ czegoś przy tej okazji się nauczyła :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.