Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pawelb29

MMA

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co dużo nie napiszę, bo jeszcze nie wstałem do końca, no, ale szkoda Andersona, ale to tylko człowiek, takie rzeczy niestety się zdarzają... Co do walk kobiet, było do przewidzenia, że tak to się skończy, jedynie gdzieś tam tliła się iskra nadziei, że jednak Tate zaskoczy i pośle jakieś KO w stronę Rondy. Pająk chyba powinien dać sobie spokój, ewentualnie jakiś super fight, może ta walka bokserska o której się mówi. Browne tak jak kolega pisał, niezłe zaskoczenie gali.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie widzę rywalki ,która mogłaby zagrozić Rousey , świetne rzuty ,parter , mam tylko jedno ,,ale'' , mogłaby okazywać trochę szacunku swoim rywalkom , nie podoba mi się jej zachowanie a sądząc po buczeniu na sali podczas krótkiego wywiadu po walce nie tylko mnie.

Szkoda Silvy ,fatalnie to wygladało . Co do przyszłej prawdopodobnej konfrontacji Weidman - Belfort obstawiam że będzie ,,new'' a nie ,,still'' .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fakt, zapomniałem, że Cain kontuzjowany. No to Werdum będzie miał ciężko z Brownem.

 

W sumie w średniej się teraz ciekawie zrobi dopiero. Belfort, Jacare, Machida, każdy ma szanse zdobyć pas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak coś mi sie wydaje że starzy mistrzowie odchodzą : Silva , Barnett , Leben , Józek Warchoł .

Idzie nowe .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Rondy Santosówna będzie najlepsza tylko nie ta waga, ale wiem, że chyba Cyborg chce tej walki. Też mi się wydaje, że jakaś nowa era nadchodzi, ale może to dobrze? Taki GSP miał specyficzny styl wygrywania ostatnio także nie każdemu może się podobać, w tym dla mnie, najbardziej szkoda Silvy, walczył dosyć "widowiskowo" jak dla mnie, ale kiedyś trzeba zejść ze sceny. Czasu się nie oszuka.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej szkoda Silvy, walczył dosyć "widowiskowo" jak dla mnie, ale kiedyś trzeba zejść ze sceny. Czasu się nie oszuka.

 

Szybkość (refleks); on pierwszy odchodzi z wiekiem.

 

Ponadto w przypadku Silvy czy Proksy, mogli uniknąć jednego, dwóch ciosów, ale przy kombinacji złożonej z większej ilości ciosów dostali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy z środy 15.01. na czwartek 16.01. UFC Fight Night 35: Rockhold vs Philippou .

W sobotę 27 PLMMA .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Polak w UFC : Jan Błachowicz podpisał kontrakt na 4 walki.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super !! aby tylko go kontuzje omijały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zaleczy konkretnie obecną kontuzje i daje z siebie wszystko, wielkie gratulacje, kolejny Polak w UFC, świetna wiadomość.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę ostatnio zbyt uważnie polskiej sceny mma, więc myślałem że Błachowicz bez przerwy jest trapiony kontuzjami i nie znajdzie się na celowniku UFC w najbliższym czasie. Ale widać że Dana ma ciśnienie, żeby kraj był mocno reprezentowany na gali w Polsce.

Życzę oczywiście powodzenia, ale półciężka jest jedną z najmocniej obsadzonych dywizji w UFC, więc łatwo nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się ciekawa walka :) Wanderlei Silva kontra Chael Sonnen na UFC 173 , 25 maja 2014.

To sie Chael przed walką nagada :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już słyszę ten trash talk :lol: Ponoć już była pierwsza bitka trenerów w TUFie także promocja walki zaczęta. Na tej samej gali main event Weidman vs Belfort, ciekawa gala się zapowiada.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i po ptokach !! pooglądali my że hoho...!!

 

przykre ale niestety prawdziwe....

 

 

właśnie zakończone UFC 170 bylo ostatnią galą UFC na żywo w tv Orange Sport

 

....no coż ..taki mamy klimat ....idę się powieśić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem mam z F1, Polsat nie odnowił licencji i trzeba będzie szukać streamów po internecie.

 

Co do gali - nie wiedziałem, że Rousey umie wygrywać inaczej niż przez balachę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiaj przegrana Daniela Omielańczuka na UFC Fight Night z Jaredem Rosholdem , jednogłośnie na punkty :(


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś z kim bedzie walczyć bonus BGC? :D

Fajnie że Błachowicz bedzie walczyć w UFC ale żeby tam sie utrzymać to niestety trzeba brać takie dawki sterydów i to nie tylko takich lajtowych jak oxynandrolon czy testosteron tylko tam już zawodnicy jadą na niezłych dawkach epo. Niestety żeby tam wygrywać trzeba sie tak wspomagać bo tam trzeba być maszyną. A to każdemu sie odbije na zdrowiu.

Edytowane przez jabol135

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin Held walczy 17 maja w finale turnieju wagi lekkiej Bellatora , trzymamy kciuki .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre prognostyki na gale w Polsce , sam trenuje (bjj) w Szczecinie i tu zainteresowanie jest tym wieksze im blizej terminu ;)

 

Swoja droga zapraszam na Arene Berserkerow bo rozpiska zacna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.