Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

 nie pilota tylko tankisty

i nakręcał nie w rękawiczkach tylko nakręcał kluczem francuskim :)

_ _ _ _ _

 

@BAT123 - tą tarczę multikalendarza też kojarzę raczej ze złoconą kopertą

OK dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gif7c99c2cd40188f4b8ec7eb9c3363.jpg

Dzień Dobry.

Czy koperta w tej rakiecie nie powinna być złota?

Multikalendarze były w tylu zestawieniach że niekoniecznie to jest składak. Co prawda na ogół zielona tarcza jest w złoconych kopertach ale w chromowanych też jest spotykana. Trzeba by poszukać głębiej jakichś źródeł informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multikalendarze były w tylu zestawieniach że niekoniecznie to jest składak. Co prawda na ogół zielona tarcza jest w złoconych kopertach ale w chromowanych też jest spotykana. Trzeba by poszukać głębiej jakichś źródeł informacji.

Również dziękuje za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła taka Mołnia. Na żywo widzę tą tarczę po raz pierwszy. Czy ten egzemplarz jest w 100% oryginalny?post-22779-0-81407600-1545481195_thumb.jpg

post-22779-0-90451500-1545481242_thumb.jpg

Edytowane przez maciato

xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzianka jak najbardziej ok,wątpliwość tylko jedna ,bo częściej można je spotkć w roczniku 54,55.Ja bym tak zostawił ,tylko by było w pełni zgodnie z rocznikiem wymienił bym wskazowki .Sekundowa jest od 18 tki....powinny byc takie :

2d2fc04c5ea8da7ba841ea3b5d728a0f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuję :)

Edytowane przez maciato

xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

Proszę o pomoc w określeniu oryginalności konfiguracji poszególnych elementów poniższego zegarka. Przewertowałem setki stron archiwalnych katalogów w poszukiwaniu tego modelu, lecz odnajdywałem jedynie wersje ze złotą kopertą i czerwoną wskazówką sekundową. Koronka też, czuję, nie z tej parafii. Poszukiwania internetowe również nie dały rezultatu, tj. taką tarczę odnajdywałem tylko w złocie (tj. w złotej kopercie). Niestety zakochałem się w nim bez pamięci. Będę bardzo wdzięczny za

informacje. Dziękuję.

Edit: werk 2209. Możliwe oznaczenia modelu: 901231 / 903231

 

luch.jpg

 

Edytowane przez Pietias

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

 

Proszę o pomoc w określeniu oryginalności konfiguracji poszególnych elementów poniższego zegarka. Przewertowałem setki stron archiwalnych katalogów w poszukiwaniu tego modelu, lecz odnajdywałem jedynie wersje ze złotą kopertą i czerwoną wskazówką sekundową. Koronka też, czuję, nie z tej parafii. Poszukiwania internetowe również nie dały rezultatu, tj. taką tarczę odnajdywałem tylko w złocie (tj. w złotej kopercie). Niestety zakochałem się w nim bez pamięci. Będę bardzo wdzięczny za

informacje. Dziękuję.

 

Edit: werk 2209. Możliwe oznaczenia modelu: 901231 / 903231

Jeśli to miłość, to nie ma sensu stawać jej na drodze. Po prostu będziesz musiał zaakceptować, że masz składaka, nie ma co zaklinać rzeczywistości. Jest tak jak piszesz, z sekundnikiem nie pamiętam, który jest legitny - w tym wypadku to niestety niuans. Zegarek jest przynajmniej z trzech różnych parafii - Koronka jest z jakiejś Sławy, albo to zamiennik.

 

Jeśli dla Ciebie wygląda dobrze i nie kosztuje więcej niż 50zł (bo tarcza wygląda jak na moje oko niefajnie), to można sobie taki sprawić do noszenia na ręce.

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego wrzuć na olx Idealny_Wostok_Amfibia_z_nurkiem_w_Automacie_21_kamieni za 290 PLN, śląskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek nieczęsty, ładny stan, niezła cena, automat, bierz :)


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mnie kusi :) Bezel w razie czego wymienić to nie będzie wielki problem. Natomiast cena moim zdaniem przesadzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zadzwonić i próbować negocjować :) Powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to miłość, to nie ma sensu stawać jej na drodze. Po prostu będziesz musiał zaakceptować, że masz składaka, nie ma co zaklinać rzeczywistości. Jest tak jak piszesz, z sekundnikiem nie pamiętam, który jest legitny - w tym wypadku to niestety niuans. Zegarek jest przynajmniej z trzech różnych parafii - Koronka jest z jakiejś Sławy, albo to zamiennik.

 

Jeśli dla Ciebie wygląda dobrze i nie kosztuje więcej niż 50zł (bo tarcza wygląda jak na moje oko niefajnie), to można sobie taki sprawić do noszenia na ręce.

 

Dziękuję z wyczerpujące info. Mimo, żem młody stażem, czułem, że to pachnie składakiem. Sercem kupowałem, nie głową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mnie kusi :) Bezel w razie czego wymienić to nie będzie wielki problem. Natomiast cena moim zdaniem przesadzona

Bezel jest w zarąbistym stanie jak na oryginalny radziecki, chętnych na niego będzie kolejka. A cena hmmm. Ostatnio kupiłem Amfibię za 319 zł z Ukrainy i jeszcze tyle nigdy za Amfę nie dałem. Były rozterki czy nie za dużo. Tylko że to model który u nas widziałem może 2 lub 3 razy, rzadkość, a Nurki co chwilę widać. Jak dla mnie drogo choć egzemplarz ładny.

Ja swój egzemplarz trafiłem na allegro za 159  zł z wysyłką w styczniu tego roku i też niebrzydki :) Zdjęcie słabe ale na żywo jest jak NOS :)

post-49869-0-47354800-1545942560_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem drugiej takiej w internecie ale same jajka i stadiony ewentualnie w chromie .

Czy te wskazówki są oryginalne ?

post-59224-0-20475800-1545944183_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekundowa tak, reszty takich nigdy nie widziałem. Wg mnie powinny być proste, prostokątne z lumą.

 

Edit. W tej czajce jest poljotowy werk, stąd pewnie dopasowane wskazówki od poljota (te od dużego poljota albo kirowa 2408)

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekundowa tak, reszty takich nigdy nie widziałem. Wg mnie powinny być proste, prostokątne z lumą.

100% racji :D

https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/chaika?lightbox=dataItem-ini95v7w

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.