Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Jak nasi Koledzy uratowali biznesmena przed utratą pół miliona

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować czujności , obywatelskiej postawy i uczciwości !

Z przyjemnością prezentuję materiał nt próby kradzieży prawie pół miliona złotych ( a nawet więcej , kradzieży dokonanej ale na szczęście pieniądze wróciły na konto właściciela a złodzieje zostali ujęci )  , która znalazła swój szczęśliwy finał dzięki roztropności i uczciwości naszych klubowych Kolegów z Atelier Tempus

 

http://www.faktykaliskie.pl/ukradli-szefowi-prawie-pol-miliona-i-wydali-je-na

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zachowanie 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla kolegów z Atelier Tempus. Mogli spokojnie wysłać zegarki i nikt nie mógłby im nic zarzucić.

Ale postanowili nie zarobić sporej sumki, bo uczciwość okazała się ważniejsza. Bardzo niepopularna postawa w dzisiejszych czasach.

 

A przy okazji. Cieszę się, że moje miasto stało się słynne, tylko dlaczego przez dwóch sk....eli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym z tym nagłówkiem bo raczej uratowali siebie niż biznesmena. Gdyby biznesmen doszedł do tego, że nastąpiło włamanie na jego konto i ulotniło się pół miliona to chłopcy musieliby oddać pieniądze, a czy zegarki lub pieniądze za nie by tak łatwo odzyskali to nie wiem ;)

Oczywiście brawo dla nich, ale tak na prawdę zaoszczędzili nie tylko temu człowiekowi, ale również sobie kłopotu.

Tomek, pracownicy chcieli Ci prezent zrobić? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian moze tak , moze nie .. Przelew przyszedl , zegarki wyslane .. Nie wiem bo nie jestem prawnikiem , byc moze mozna by udowadniac dzialanie w dobrej wierze ..a co byloby gdyby je wydali? tez w dobrej wierze ? Gdybac mozna w nieskonczonosc

Ale nie mam podstaw aby twierdzic ,ze zrobili to z wyrachowania , wazne jest dla mnie to zachowali sie od razu jak powinni , czyli odnalezli wlasciciela konta zaraz po wplynieciu przelewu i do niego zadzwonili aby wyjasnic sprawe i dzieki temu szybko i sprawnie kasa do niego wrocila a sprawcow ujeto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla kolegów z Atelier Tempus. Mogli spokojnie wysłać zegarki i nikt nie mógłby im nic zarzucić.

Ale postanowili nie zarobić sporej sumki, bo uczciwość okazała się ważniejsza. Bardzo niepopularna postawa w dzisiejszych czasach.

 

A przy okazji. Cieszę się, że moje miasto stało się słynne, tylko dlaczego przez dwóch sk....eli :(

 

Oczywiście, że brawa dla Panów z AT.

 

Ale ci dwaj to nie sk... tylko prawdziwi miłośnicy zegarków. Kto majac możliwość wyprowadzenia takiej kasy wydałby ją na zegarki? Tylko miłośnik :lol:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, oczywiście czyn pochwalam jak najbardziej, niemniej dużo problemów z obu (dobrych stron) zaoszczędzonych, a śmierdzący złodzieje (których osobiście nienawidzę) zostali ukarani i to bardzo cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawa godna pochwały. Niby błaha czynność taka jak kontakt w celu potwierdzenia zamówienia a zniweczyła cały "misterny" plan tych szumowin. Pełen profesjonalizm a nie nastawienie na szybką sprzedaż. Przy okazji w ten sposób zdobyli zapewne przyszłego klienta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy tylko nadzieję, że ci złodzieje nie nabywali wiedzy o zegarkach na tym forum...  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się już stało o 23:04.

Lepiej późno niż później.

 

Miejmy tylko nadzieję, że ci złodzieje nie nabywali wiedzy o zegarkach na tym forum...  :lol:

Wygląda na to, że wybrali drogie modele, średnio o wartości 100 tys. zł każdy.

A gdyby nawet tu nabyli wiedzę, to przecież nikt nikogo na forum nie zachęca do przestępstwa.

 

Swoją drogą, takie postępowanie sprzedawcy zasługuje na uznanie. Respect!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że oszustów w pore złapano to super!


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma gościu farta ze odzyskał pieniądze.

 

Edit: nie ma ch***a na Marysie 10% dla uczciwego człowieka się należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma gościu farta ze odzyskał pieniądze.

 

Edit: nie ma ch***a na Marysie 10% dla uczciwego człowieka się należy.

Najczęściej taki widzi 10% jak swinia siodło :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chwalebna postawa Panów z Ateiler.

 

To budujące widzieć, że są w kraju ludzie, którzy potrafią podejść do tematu luksusowych zegarków z należytą atencją a nie sprzedawać je, jak ziemniaki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Igora i Pana Szczerbowskiego brawa za uczciwość i nie wkręcenie się w paskudną sprawę. I za Piotrkiem - szacun za opanowanie, którego ja nie mam - szczególnie jakbym czytał takie pomyje - zapewne niezasłużone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.