Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam oj tam, po prostu kapryśny werk kwarcowy jaki był montowany w tych czajkach zastąpił porządnym automatem, i gdyby zachował oryginalną tarczę czajki i pokusił się o wpakowanie tam werku 2627H byłby całkiem przyjemny Franken i niezniszczalny. Ale gość podsunął nawet fajny pomysł na godny projekcik :)

Gdyby zrobił tak jak piszesz to byłoby już bardziej do przyjęcia,tak jak pomysł o którym pisał parę dni temu Yakovlev

http://forum.watch.ru/showthread.php?t=44415&page=92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sekundnik oryginał, czy samoróbka?


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

nie do końca wiem czy to dobry wątek ale zaryzykuje

opisywałem niedawno znalezisko po pradziadku w innym dziale i zupełnie przez przypadek okazało się, że rodzinka ma więcej "wykopalisk" i jak chce to mogę je sprzedać

 

https://www.olx.pl/oferta/6-zegarkow-slava-indus-i-inne-CID767-IDoZtso.html

 

nie patrzcie proszę na cenę ..... bo jest trochę z kosmosu, wystawiam ostatnio bardzo dużo rzeczy a dopiero potem staram się je wycenić jakoś sensownie

 

czy możecie coś powiedzieć o każdym z tych 5 zegarków (2 ostatnie to ten sam model zdaje się) - proszę o taką charakterystykę w 2 zdaniach

 

i może zaryzykujecie i ocenicie rząd wielkości kwoty za jakie mogę je sprzedać - nie chce się wygłupić a z drugiej strony nie chce sprzedać za 5 zł.....

 

pozdrawiam.

Edytowane przez marcin2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie wyceniamy zegarków ( czyt. regulamin) ale póki co w dobrym temacie zamieściłeś ;)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

A nr 5 i 6 ze znakiem zapytania to marka ZIM, nie Ziom jak może się wydawać na pierwszy rzut oka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wiem czytałem regulamin, chodziło mi raczej o informacje ze np. ten zegarek jest jak gazetka z lidla.... każdy go miał, a tamten to wersja limitowana i jest ciekawy albo nie z jakichś względów..... a o samych zegarkach (tych modelach) słów kilka jakbym mógł prosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawszy jest Sygnał czyli "Sława nr4" dość poszukiwany ale nie jest jakimś rarytasem. Warta uwagi jest jeszcze Sława nr 1 ze względu na rzadszy kształt datownika. Reszta to jak ja to nazywam wypełniacze oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawszych (co wcale nie znaczy, że jakoś wybitnie rzadkie i cenne) to bordowa slava (drugie zdjęcie) o ile działa ;) i signal. Reszta, to gazetka z lidla ;) i stany słabe. Tego indusa, czy jakoś tak, to nie oceniam - ale pewnie kołek jakiś.

 

Edit. Krzysiek był szybszy :)

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawszych (co wcale nie znaczy, że jakoś wybitnie rzadkie i cenne) to bordowa slava (drugie zdjęcie) o ile działa ;) i signal. Reszta, to gazetka z lidla ;) i stany słabe. Tego indusa, czy jakoś tak, to nie oceniam - ale pewnie kołek jakiś.

 

Edit. Krzysiek był szybszy :)

 to możne ktoś inny zaryzykuje i coś powie - gdzieś na internetach wyczytałem, że montowali w nich mechanizmy swissa ale nie we wszystkich, w środku wygląda tak....17 kamieni, wydrapana data 88 rok.

post-100036-0-07284900-1506532296_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

To mechanizm PUW 660 lub pochodna modyfikacja. Niezły, solidny mechanizm z lat 70-tych. Wykorzystywany przez wielu ówczesnych producentów np. przez Dugenę.

Częstotliwość oscylacji masz wybitą na półmostku balansu 21600. Rezerwa ok. 50 godzin.

Unikat to nie jest. Popularny ale solidny mechanizm.

Do serwisu i na łapę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

:) Znaleziona na plaży w Złotych Piaskach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rinkazki pyta gdzie ta próba?  a  ja się pytam: jejíž babička pochazila z Chrzanova? :)

_ _ _ _ _ _ _

 

Czy to chwilowy odlot miłośników poljota z alarmem, czy rysujący się trend? -> http://allegro.pl/ladny-poljot-budzik-sygnal-sprawny-i6968598442.html


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy to chwilowy odlot miłośników poljota z alarmem, czy rysujący się trend? -> http://allegro.pl/ladny-poljot-budzik-sygnal-sprawny-i6968598442.html

 

Ja tam lubię te zegarki ale w podobnej cenie na alle od Krzyśka można kupić rzadszy model i w lepszym stanie :) Pewnie podbijanie ceny, za dużo coś tych licytujących jak na tak popularny zegarek. No i cena jak za stan troche za bałdzo ... ;) 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Dokładnie przejrzeć zdjęci i przeczytać opis przed zakupem. Włożony mechanizm na 15 kamieniach od Pobiedy. Tarcza też wydaje mi się nie oryginalna, ale tego już nie jestem pewien.

 

START

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.