Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

"Stawka" - turniej zegarków radzieckich

Gramy o III miejsce  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ode mnie jeszcze zadeklarowane wcześniej, dla celów formalno-regulaminowych, zdjęcie zbiorowe całości moich zawodników biorących udział w turnieju.

Zdjęcia słabe bo w pośpiechu i słabym świetle ale dla celów weryfikacyjnych są chyba wystarczające.

 

post-60300-0-86439000-1419194872.jpg

post-60300-0-93049000-1419194874.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co do mojej nagrody to  przeznaczam ją na licytację dla Filipka ( kupiłem wczesniej taką samą od Endera :D ). Do licytacji dokładam jeszcze Sławę Arbuza oczywiście w stanie NOS. Może ktos się skusi :rolleyes:

 

Roman - czyń swoją powinność i wystawiaj nagrody na aukcji.

 

 

Dziękuję za piękny gest w imieniu Filipka i jego mamy :) Dla mnie wygrałeś podwójnie :) Roman...ustal szczegóły z darczyńcą :) 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie.

Kilka słów podsumowania z mojej strony.

 

Na początek – GRATULACJE dla wszystkich uczestników ale największe dla

Kris2 - Zwycięztwo w pełni zasłużone - cała siódemka wspaniała

Treevill - dojść do finału samymi Rakietami (oprócz damki) wielka sztuka

Gregorian i kchrapek - stworzyliście widowisko i dostarczyliście emocji do odtatnich sekund- brawo.

 

Sporo ciepłych słów padło pod moim adresem ale chcę żyby było jasne – to każda z 19 osób tworzyła ten turniej , jego atmosferę i dramaturgię.  Dziękuję WAM

 

W turnieju  wzięło  udział 19 osób – mam nadzieję że wszyscy bawili się dobrze.

Pokazano 89 zdjęć konkursowych na których zobaczyliśmy 80 wspaniałych zegarków.

Było sporo dramaturgii – różnice pół punktu, kategoria finałowa i wycofanie się Treevilla, Problem z ankietą w „małym finale” emocje w "małym finale" :)  ale te dramatyczne momenty to też składowa tego turnieju.

Był jeszcze jeden dramatyczny dla mnie  moment ale pozostanie on tajemnicą  :) 

Jeżeli kogoś uraziłem jakimś wpisem to przepraszam – wiedzcie że ja tez czasami miewam gorsze momenty. Za  niedoskonałości również przepraszam choć wydaje mi się że turniej „Stawka” był lepiej przygotowany niż „Szybcy i wściekli” w tamtym roku.

 

Dziękuję Uczestnikom

Dziękuję Jurorom – pmwas, sthool, Wocio19  - Wasze doświadczenie i wiedza są nieocenione.

Dziękuję Sponsorom – Ender, Nightdream, pmwas – Wasze nagrody na pewno będą cieszyły nowych właścicieli.

Dziękuję wszystkim Obserwatorom – mam nadzieję że bawiliście się równie dobrze jak my.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie jeszcze zadeklarowane wcześniej, dla celów formalno-regulaminowych, zdjęcie zbiorowe całości moich zawodników biorących udział w turnieju.

Zdjęcia słabe bo w pośpiechu i słabym świetle ale dla celów weryfikacyjnych są chyba wystarczające.

 

attachicon.gifst8867 - Kopia.JPG

attachicon.gifst8868 - Kopia.JPG

Fajny pomysł na zakończenie, Panowie gdzie reszta zwycięzców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez przekazuje moje nagrody na licytacje dla Filipa

 

zdjęcie zbiorcze zawodników zrobię jutro po południu

 

dziękuje wszystkim (organizatorom , uczestnikom i kibicom ) i życzę wesołych świąt


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję i zwycięzcom ale też wszystkim uczestnikom ;-)

 

tapnięte z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z kchrapkiem?

Widziałem, że od g.21 wchodził tu już kilka razy ale milczy jak zaklęty.. :ph34r:

 

Ogarnia mnie niepokój.. :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazanie zegarków wystawionych w turnieju nie jest obowiązkiem. Przecież sobie wszyscy ufamy więc te zdjęcia to tylko dodatkowa atrakcja ale nie obowiązek  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treevill....WIELKIE DZIĘKI w imieniu Filipka :) Na pewno zrobimy z tym co trzeba :D

Pozdrawiam,

Artur


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich za wczorajszą nieobecność. Niestety mój synek miał bardzo wysoką gorączkę i sami rozumiecie. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Czasu starczyło ledwo na zerknięcie na wyniki jak to słusznie zauważył Gregorian.

 

Gratuluję zwycięzcy! Kris zegarki masz obłędne i zazdroszczę Ci ich jak pewnie wszyscy koledzy. Finałowy to po prostu czysta poezja i z czymkolwiek by inni nie wystartowali to i tak byłby totalny nokaut z Twojej strony. Genialny zegar!!!

 

Gratulacje dla wszystkich uczestników bo zegarki przez was pokazywane to defilada gwiazd!

 

No i gratulacje dla Gregoriana! Nigdy bym nie pomyślał że zajdę tak daleko w konkursie i finalnie stanę do walki z Tobą. Od zawsze podziwiam zegarki które nam pokazujesz, ich piękno, nienaganny stan a i Twoje opowieści o nich to małe dzieła. Biorąc od uwagę że moja przygoda z kolekcjonowaniem radzieckich zegarków nie trwa jeszcze dwóch lat to zaszczyt że mogłem zmierzyć się z Tobą w "małym finale"! Jeszcze większym szokiem było było dla mnie to że Twoja cudna Pobieda wygrała z moim niepozornym Kołosem zaledwie jednym głosem!

 

Dziękuję organizatorom i jury za zorganizowanie pierwszorzędnej zabawy na najwyższym poziomie. Czekam na następny konkurs z niecierpliwością!

 

Na koniec dziękuję wszystkim którzy mnie dopingowali i oddali głosy na moją prezentację. Dzięki!!!

 

Nagrodę za czwarte miejsce oczywiście przekazuję na licytację dla Filipka i oby zyskała jak najwyższą cenę.

 

Pozdrawiam wszystkich i do następnego starcia Panie i Panowie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie możemy ręce podać bo mój syn przechodzi od trzech dni grypę żołądkową.. :(

i oczywiście najbardziej absorbujące jest to nocami.. :angry:

Dobrze, że te grypy są gwałtowne ale krótkie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jak w zeszłym roku konkurs na najlepszą świąteczną fotkę ?


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaje fotkę zbiorczą moich zawodników w konkursie - "klik" na zdjęcie żeby było większe

post-34995-0-02409100-1419761747_thumb.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy

 

Potwierdzam iż dotarła do mnie główna nagroda w Turnieju. Zegarek Sława ufundowany przez kol. Endera:

 

DSC_0073.JPG

 

Zgodnie z zapowiedzią trafi ona na styczniowa aukcje dla Filipka. Dodatkowo do tego zegarka ( również zgodnie z deklaracją ) dołoże Sławę Arbuza. Zamieszczam zdjęcie bo może niektórzy nie wiedzą o którym zegarku mówimy :D :D :D

 

DSC_0074.JPG

 

A tutaj dwie Sławy razem :D

 

DSC_0077.JPG

 

 

Przy okazji życzę wszystkim Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2015 Roku :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Krzysztof w imieniu Filipka, Artura, Przemka i swoim :)

Oczywiście co do licytacji to szczegóły ustalimy niedlugo.

 

Przylaczam sie do życzeń - SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WSZYSTKICH :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.