Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

No coś Ty! Aquarius to czołg w porównaniu z Tridentem. Poważnie.

Czekałem na ten komentarz. Słuchaj Piotrka, miał oba.

 

Btw, kiedy pokażesz tego drugiego Tajfuna? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi Tajfun jest cały czas w pudełku. A pierwszy odpoczywa. Na razie noszę Swatche :D

 

A Aquariusa niestety nadal mam i dziada się pozbyć nie mogę... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi Tajfun jest cały czas w pudełku. A pierwszy odpoczywa. Na razie noszę Swatche :D

 

A Aquariusa niestety nadal mam i dziada się pozbyć nie mogę... <_<

Drugi taki sam?

 

Dobrze, że nie dałem się zwałować. To dopiero budzik jest....;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na ten komentarz. Słuchaj Piotrka, miał oba.

 

Btw, kiedy pokażesz tego drugiego Tajfuna? ;)

Drugi Tajfun jest cały czas w pudełku. A pierwszy odpoczywa. Na razie noszę Swatche :D

 

A Aquariusa niestety nadal mam i dziada się pozbyć nie mogę... <_<

Widziałem, że cały czas wisi, będzie ciezko z racji rozmiaru i tych ciągłych wyprzedaży na masadropie na inne modele ale trzymam kciuki ! I fakt Aquarius to klunkier konkretny jezeli chodzi o wysokość :P

 

Nawet te 13 mm wydaje mi sie dużo przy 42mm, pamietam jak miałem SEIKO SKX007 który zreszta tez ma 13mm to przeszkadzało mi nieco ale racja tts warto byłoby przymierzyć tego Ward'a :)

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Tridenta warto kupić nawet w ciemno. Wysokość przy 43 mmm jest optymalna a jakosc wykonania jest bardzo fajna. Jedyny minus jaki ja zauważyłem w przypadku mojego egzemplarza to luzy, minimalne ale jednak, przy maskownicach i kopercie. Zdarza sie to jednak najlepszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam uczulenie na zbyt duże i ciężkie zegarki, to żałuję sprzedaży Tridenta. A to już wyraźnie coś mówi :)

 

Ale i tak wolałbym 38 na bransie.

 

Tomek - nie, nie taki sam. Tę następną wersję, czarno-niebieską. Bez kółka rafu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że cały czas wisi, będzie ciezko z racji rozmiaru i tych ciągłych wyprzedaży na masadropie na inne modele ale trzymam kciuki ! I fakt Aquarius to klunkier konkretny jezeli chodzi o wysokość :P

 

Nawet te 13 mm wydaje mi sie dużo przy 42mm, pamietam jak miałem SEIKO SKX007 który zreszta tez ma 13mm to przeszkadzało mi nieco ale racja tts warto byłoby przymierzyć tego Ward'a :)

 

Co do SKX, jest mniejszy przez co może być podobny efekt co z Tridentem 38, choć Trident 38 jest niższy. Od czasu do czasu nosi mnie aby spróbować jednak 38, co może być lepszym wyborem na moim nadgarstku do 17,5cm. Mimo wszystko jednak 43 nosi się świetnie i co dla mnie jest ważne, mimo rozmiaru nie jest absorbujący przez co dla mnie jest to prawdziwe GADA.

 

Tomek - nie, nie taki sam. Tę następną wersję, czarno-niebieską. Bez kółka rafu.

 

No proszę... musiała "kawaleria" nadciągnąć aby wyszło szydło z worka. ;) Pokaż coś tam kupił. Od Arka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :) Jak z forum CW to dobry deal :)

Mojego mi szkoda sprzedawać: funt nisko, i wciąż nie usunąłem tych rys z bezela. Przejechałem nową gąbką i jest lepiej, ale pod światło dalej widać. Miałem "Janem Niezbędnym", ale za blisko tytanowej koronki na moje niezdarne ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :) Jak z forum CW to dobry deal :)

Mojego mi szkoda sprzedawać: funt nisko, i wciąż nie usunąłem tych rys z bezela. Przejechałem nową gąbką i jest lepiej, ale pod światło dalej widać. Miałem "Janem Niezbędnym", ale za blisko tytanowej koronki na moje niezdarne ręce.

Piotrkowi wyślij. Z tego co wiem, nie cyrtolił się tylko usunął szast-prast. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne skąd, ważne, że jest :)  Tajfun to kapitalny zegarek. A co jest lepsze od Tajfuna? Dwa Tajfuny. :D  A nie pokażę, bo jeszcze paczki nie odpakowałem. Jeść nie woła, a do chodzenia mam Cockpita ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne skąd, ważne, że jest :) Tajfun to kapitalny zegarek. A co jest lepsze od Tajfuna? Dwa Tajfuny. :D A nie pokażę, bo jeszcze paczki nie odpakowałem. Jeść nie woła, a do chodzenia mam Cockpita ;)

Nie no na pewno musiałeś otworzyć co by zobaczyć czy kawałka cegły nie ma zamiast zegarka dawaj !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no na pewno musiałeś otworzyć co by zobaczyć czy kawałka cegły nie ma zamiast zegarka dawaj !

Może właśnie cegła przyszła, dlatego Piotr nie chce się chwalić? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie leży nieotworzona...

Dobra, nie "dręczymy" Cię już. Widać, że temat musi dojrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę do Łodzi pod koniec czerwca, może przekonam Piotra do pochwalenia się nowym nabytkiem na żywo... W końcu to ja najbardziej grymasiłem na te Tornada, czy Cyklony... :P U mnie tylko Tridenty i Tridenty :) No chyba że:

 

DSC_0614.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę do Łodzi pod koniec czerwca, może przekonam Piotra do pochwalenia się nowym nabytkiem na żywo... W końcu to ja najbardziej grymasiłem na te Tornada, czy Cyklony... :P U mnie tylko Tridenty i Tridenty :) No chyba że:

Grymasiłeś? Czegoś nie zarejestrowałem? Skoro tylko Tridenty i Tridenty, to może jakieś urozmaicenie? ;)

 

Fajny ten Aviator, szkoda tylko, że nie na ręce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grymasiłeś? Czegoś nie zarejestrowałem? Skoro tylko Tridenty i Tridenty, to może jakieś urozmaicenie? ;)

 

Fajny ten Aviator, szkoda tylko, że nie na ręce. ;)

No, może aż tak się nie zachwycałem tym Tajfunem... ;) Ale z czasem doceniłem :)

A Aviator - mówisz, masz (to chyba nawet Twój ulubiony pasek?):

 

Aviator.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, może aż tak się nie zachwycałem tym Tajfunem... ;) Ale z czasem doceniłem :)

A Aviator - mówisz, masz (to chyba nawet Twój ulubiony pasek?):

 

 

 

Ano, zegarek i pasek galante!

 

Leszek, może czas, żebyś docenił Tajfuna? B)

 

W sumie Xa się Leszek pozbył... Patrol to nie X, planowana wycieczka do Łodzi, więc...  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek, może czas, żebyś docenił Tajfuna? B)

Piotrze, doceniam ale nie zachwycam się - kwestia braku "chemii" między nim a moim nadgarstkiem (a może bardziej oczami ;) )... To czysto subiektywne :)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...)Jedyny minus jaki ja zauważyłem w przypadku mojego egzemplarza to luzy, minimalne ale jednak, przy maskownicach i kopercie.(...)

Taki efekt zaobserwowałem jak omyłkowo założyłem inne teleskopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

 

Taki efekt zaobserwowałem jak omyłkowo założyłem inne teleskopy.

Też tak myślałem dlatego chciałem dokupić droższe, najgrubsze ale okazało się, że takie właśnie znajdują sie przy zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co tts niby podoba mi się ten model ale gdzie nie spojrzę na zdjęcia to dobija mnie wysokość tego zegarka, chyba jednak nie przekonam się do zakupu. Może to kwestia zdjęć ? Jestem uczulony po zakupie Aquariusa :)

Nie ma co się martwić na zapas.  B)

 

post-52348-0-13306800-1497549754_thumb.jpg

post-52348-0-71398800-1497549765_thumb.jpg

post-52348-0-20180900-1497549777_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak ktoś jest zainteresowany zegarkiem niemal idealnym, czyli Typhoonem, zapraszam na priw :)  :)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.