Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Nowe logo chronos24.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dla symbolicznego uczczenia kolejnych urodzin postanowiliśmy w bardziej obrazowej formie zaprezentować to, czym się zajmujemy i co śmiało możemy nazwać naszą pasją.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba się? Nie podoba? Co sądzicie... walcie śmiało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba się? Nie podoba? Co sądzicie... walcie śmiało :)

 

Bardzo fajne. Próbowaliście w środku klepsydrę narysować krągłymi liniami? A niezależnie od tego  - to pokazane jest bardzo fajne.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dla mnie super, chociaż średnio mam skojarzenia z klepsydrą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Podoba się? Nie podoba? Co sądzicie... walcie śmiało :)

Nowe logo świetne, nowoczesne, ale lepszy jest i tak adres portalu. Ciekawe ile osób chcąc wejść na globalną giełdę zegarków(chrono24) wbiło przez przypadek na wasz portal ;)  Ja w ten sposób trafiłem na waszą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmyślne logo, winszuję pomysłowości!


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super, chociaż średnio mam skojarzenia z klepsydrą :D

 

Szczerze mówiąc ja też :)

Klepsydrę zobaczyłem dopiero po przeczytaniu tekstu i dalej mam wrażenie, że to bardziej zasługa sugestii niż bezpośredniego skojarzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina rysunek z....  płaskowyżu Nazca :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chyba pierwszy - nie podoba mi się ,w ogóle nie.kojarzy mi się z charakterem Waszego portalu.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klepsydrę dojrzałem, chociaż bez podpowiedzi to liter C i H nie znalazł bym, nawet z podpowiedzią potrzeba się było wysilić. W erze upraszczania przez wszystkich swoich znaczków do kolorowej kropki, podoba mi się jego pewne skomplikowanie, to mój punkt za. Punkt przeciw to może taki, ze nie skojarzyło mi się od razu z "czasem", chwila przyjrzenia i odkrycie aaaa czaje klepsydra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam element graficzny logo moze być, choc troche malo charakterystyczny i w sumie nie wiadomo co przedstawia. Natomiast podpis (chronos24.pl) pod logo bardzo słaby. Wielkie litery, mało światła pomiędzy nimi, w rezultacie nieczytelny. Sugerowałbym zastosowanie jednak malych liter lub zastosowanie lzejszego fontu i zwiekszenia swiatla miedzy znakami :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam element graficzny logo moze być, choc troche malo charakterystyczny i w sumie nie wiadomo co przedstawia. Natomiast podpis (chronos24.pl) pod logo bardzo słaby. Wielkie litery, mało światła pomiędzy nimi, w rezultacie nieczytelny. Sugerowałbym zastosowanie jednak malych liter lub zastosowanie lzejszego fontu i zwiekszenia swiatla miedzy znakami :)

 

Mam podobne odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.