Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mateusz900

zenith le locle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o jakies informacje na temat tego zegara wentualnie ile moze byc warty ile maksymalnie mozna za niego dac dodam iz jest na chodzie brakuje wahadla i dodatkowo jest woreczek ze zlotem do renowacji

post-86469-0-01325500-1466957570_thumb.jpg

post-86469-0-21356200-1466957577_thumb.jpg

post-86469-0-97641900-1466957609_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij z zegarem. Pokaż woreczek ze złotem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij z zegarem. Pokaż woreczek ze złotem.

to sa drobinki do renowacji ...prosze o info na temat tego zenitha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wahadła, brakuje też konsoli. Nie wyceniamy zegarów na forum. W każdym razie. Ceny kompletnych egzemplarzy nie sięgają płacy minimalnej :)

post-6402-0-65391200-1466967435_thumb.jpgpost-6402-0-07474400-1466967441_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten woreczek pokaż proszę...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę nie ma nawet zawieszki do przymocowania wahadła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij z zawieszką! Woreczek!!!!


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę nie ma nawet zawieszki do przymocowania wahadła...

jest zawieszka i widac ja bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. :) Na to co widać na zdjęciu, w to wcięcie powinna wejść blaszka, która jest zawieszana na tym poziomo osadzonym kołku co widać wyżej. : ;) Widzisz, na zdjęciu niżej nawet widać, że między wcięciami ramienia wychwytu jest blaszka i w tym wypadku do niej, w miejscu zapewne tego pionowego oczka przyczepia się wahadło. Na  Twoich zdjęciach blaszki nie widać, więc ja nie pojęcia jak bez niej zamierzasz zawiesić wahadło jak dokupisz. To co widać u Ciebie na zdjęciu to jest tylko drążek/ramię, do którego doczepiona jest kotwica.

post-82666-0-57691500-1467133468_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wahadło w tych zegarach (przynajmniej w części modeli) jest jednoczęściowe, zawiesza się je bezpośrednio na sprężynce.

 

Ale kij z wahadłem! Woreczek!!!!

 

post-6402-0-17473000-1467134378_thumb.jpgpost-6402-0-79875100-1467134331_thumb.jpgpost-6402-0-44947000-1467134209_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tarant, tarant, co Ty masz z tym woreczkiem. :lol: Nie wiedziałem, że tak jest, tak więc zwracam honor. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wahadło jak najbardziej się zawiesi bez pośredników, ja tam czaszy dzwonka nie widzę.

Ale kij z dzwonkiem, woreczek! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest prawdopodobnie stary zaschnięty tampon który mógł służyć do renowacji "złotych" elementów obudowy tego zegara. Te niby kawałki złota to resztki starej zaschniętej farby.  :)

 

Tutaj takim woreczkowym tamponem nakładana jest politura.

 

post-28411-0-86428000-1467203371_thumb.jpg

 

Ale mimo wszystko pokaż ten woreczek!   :D


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale mimo wszystko pokaż ten woreczek!  :)

 

To ja pokarzę o jaki chodzi  ;)

post-68206-0-95557600-1467205729_thumb.jpeg

post-68206-0-72583300-1467205768_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miała wahadło i dzwonek? Zamieniłeś? 

post-39092-0-12987700-1467206088_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygrał Fibo - woreczek pasący  się bardzo przyzwoity :D


Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, dobre... Macie wyobraźnię Panowie... Tak by the way ten woreczek do poliptury do nie jest werek, tylko gałganek do nakładania politury...  Tak przynajmniej mój tata na to mówi.Albo w zasadzie można po prostu powiedzieć, że jest to wata zawinięta w szmatkę, bo tak się kiedyś robiło. Teraz dowiedziałem się, że politurę nakłada się pędzlem. Wiem, wydaje się to absurdalne z uwagi na mazy, ale podobno jak się zastosuje pędzel z odpowiedniego włosia to nie zostawia maz - to raz, a dwa jest lepiej, bo schodzi mniej politury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, dobre... Macie wyobraźnię Panowie... Tak by the way ten woreczek do poliptury do nie jest werek, tylko gałganek do nakładania politury...  Tak przynajmniej mój tata na to mówi.Albo w zasadzie można po prostu powiedzieć, że jest to wata zawinięta w szmatkę, bo tak się kiedyś robiło. Teraz dowiedziałem się, że politurę nakłada się pędzlem. Wiem, wydaje się to absurdalne z uwagi na mazy, ale podobno jak się zastosuje pędzel z odpowiedniego włosia to nie zostawia maz - to raz, a dwa jest lepiej, bo schodzi mniej politury.

panowie ten woreczek to 4.6gr czystego złota zakupiłem razem z zegarem juz je sprzedalem i zarobilem wiecej niz dalem za wszystko a zostal mi jeszcze ten zegar moze ktos chetny na chodzie ale niema wahadla prosze o propozy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle się wyjaśniło o sso chosi.

Otóż. Handelku w formie licytacji na forum nie prowadzimy. Niechętnie wyłączam koledze możliwość pisania na tydzień i zamykam temat.

A woreczka, kurde, nie pokazał...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.