Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Kwiatek

Pokaż jak "odpicowałeś" swojego ruska! :) Zbiór zmodowanych rosyjskich i radzieckich.

Rekomendowane odpowiedzi

Zrozumiałem, że "kupiłeś" w sensie masz w ręku już... pytam, bo zrobiliśmy zakup 06.04 i ani widu, ani słychu.

Wtedy nie pytałbym jaka jest koperta Moje pytanie rzeczywiście mogło być nie precyzyjne.

No to rzeczywiście długo idzie. Gorzej niż z Chin. Początkowo myślałem żeby zamówić bezel dopiero jak przyjdzie zegarek, ale wtedy mógłbym nie zdążyć do wakacji, a przecież ma to być zegarek wakacyjny na pomarańczowo. Bezel zresztą też z Rosji

 

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne! Z opisu wynika że akcesoria są od seiko (pasują? :o), była soxa jest i voxa :)

 

Zdjęcie z grup fb.3fd6b789f7b10ee6a0421ba67aa2db44.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibia 100, ma już 5-6 tygodni, nadgania 20 do 25 s/dobę... o ile przesunąć ten wihajster, żeby to zgubić? Wiem, że pewnie najlepiej dojść do tego doświadczalnie, ale nie chcę jej otwierać za często... tak milimetr będzie OK, i obserwacja przez tydzień?    


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibia 100, ma już 5-6 tygodni, nadgania 20 do 25 s/dobę... o ile przesunąć ten wihajster, żeby to zgubić? Wiem, że pewnie najlepiej dojść do tego doświadczalnie, ale nie chcę jej otwierać za często... tak milimetr będzie OK, i obserwacja przez tydzień?    

 

Ja już odpuściłem sprawdzanie czasu. Chyba, że masz jeden zegarek. Rozumiem gdyby Ci nadganiał 3 minuty.

Możesz rozregulować zegarek. Za dużo czynników wpływa na chód zegarka... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły bezelki i efekt wymiany.309b000ca61c1bc7974f1d36b4748c0f.jpgbf8fff1e9f455b8876fedc0d68fcfb02.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komandir też dostał, tylko coś trudno go przekręcić, myślicie że się wyrobi?e335ae5989a1fbb923742d595318fc35.jpg518daf7508309131c059d66404069945.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już odpuściłem sprawdzanie czasu. Chyba, że masz jeden zegarek. Rozumiem gdyby Ci nadganiał 3 minuty.

Możesz rozregulować zegarek. Za dużo czynników wpływa na chód zegarka... :)

 

To nie jest chrono, i tak mieści się znakomicie w limicie -20/+60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak robi stale +20 do +25 to jest pokusa, żeby robiło mniej.  :P To, że nie jest to chrono ani kwarc, nie musi powodować konieczności regulacji co drugi dzień.  B)  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
Napisano (edytowane)

Moja czarna robi średnio -3 sek dziennie.

Ale... odłożyłem ją na 36h na plecki i przez ten czas zrobiła.... uwaga 0 sekund! :D

Czyli, jakby zegarek leżał i nikt go nie ruszał to normalnie dokładność jak Rollo :P:D

 

i1IoqXN.jpg?1

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odwiedziłem pana Andrzeja, zobaczymy czy się amfa dostosuje do oczekiwań. :)


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Moja jak przyszła to robiła około 1,5 min na dobę. Nie ruszałem jej do puki dekiel nie przyszedł. :) Przy wymianie dekla lekka poprawka, po trzech dniach mała korekta i teraz jak ją noszę bez zdejmowania to trzyma co do minuty. Sekundy mnie nie interesują.  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie darujmy sobie zaśmiecaniem tematu informacjami ile czyja paczka leży w jakim miejscu. Posty na ten temat ukryłem. Powróćmy do meritum czyli modowanych zegarków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka przyszła w czwartek, więc dziś zdjęcia moich dwu ponownie zmodyfikowanych amfibii :D

 

post-68064-0-16844900-1526668018_thumb.jpg

 

post-68064-0-91284700-1526668042_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moja paczka przyszła w czwartek, więc dziś zdjęcia moich dwu ponownie zmodyfikowanych amfibii :D

 

 

 

 

 

Ładne te niebieskie wskazówki, ja muszę na nie jeszcze poczekać

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

@Enkil fajne są te Twoje steampunkowe tarcze :) super wyszło to zestawienie!

 

A ja swojej przesyłki chyba nigdy się nie doczekam... Uczy mnie ta wysyłka z Meranom cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Enkil fajne są te Twoje steampunkowe tarcze :) super wyszło to zestawienie!

 

A ja swojej przesyłki chyba nigdy się nie doczekam... Uczy mnie ta wysyłka z Meranom cierpliwości.

Czyżbyś był w podobnej sytuacji jak ja ? Paczka już 21.04 wysłana z Moskwy i do tej pory zero informacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
Napisano (edytowane)

Moja paczka jest w Polsce. Mieliśmy zakup grupowy na forum. Z Lublina idzie już tydzień, jak widać niektórzy koledzy już mają swoje przesyłki u siebie, mam nadzieję że nie pobije poczty z Rosji ;)

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki za dobre słowo :) twoja paczka też przyjdzie (zapewne w poniedziałek) więc niedługo pokażesz swoje skarby i nie jednemu oko zbieleje :D :D ;)

 

ED

 

Mieszkam o rzut beretem od kolegi Mchu - 2-3 godz. autem :) więc szybko dotarła moja paczka.

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tak to jest jak człowiek się nudzi w niedzielę. Pozamykali sklepy i nawet do Biedronki nie można iść promocji pooglądać :D:P

Zainspirowany modyfikacją bezela kolegi z forum postanowiłem zrobić coś podobnego, no i zabrałem się do tego...

 

gQWSiPY.jpg

 

Niestety okazało się że kolor po dotknięciu z wybielaczem po prostu się zmył o.O jakie było moje zdziwienie... Także ten tego.... Kupię bezel Pepsi jakby coś :D

 

bp75rIa.jpg

 

Xj6a4eF.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem i tak fajnie wygląda, ale jakiś smutniejszy sie zrobił ten zegarek po stracie kolorów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tragedii nie ma, ale zdecydowanie w Pepsi było lepiej.

ABnhvdg.jpg

 

Najgorsze jest to, że nigdzie nie mogę znaleźć tego bezela :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że nigdzie nie mogę znaleźć tego bezela :(

 

To chyba ten? Pepsi. Obecnie wyprzedany, ale przecież kiedyś wróci? Jak kiedyś dojdzie moje obecne zamówienie to pewnikiem będę domawiał jeszcze bezel więc... :P   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tak, to ten bezel, ale jakoś z meranom już chyba nie mam cierpliwości się bawić.

Napisałem do seikostan, może z nim coś skombinuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.