Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tudor BB, Omega Smpc, Rolex Ex 1, Rolex OP

Mam ale nosi i może by coś zmienił? Tudor omega rolex

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 swierszczu

swierszczu
  • Użytkownik
  • 2347 postów

Napisano 15 maj 2018 - 20:39

Tak wiem :D pisałem mówiłem ale za długo na forum jestem i to raczej z nudów i chęci sam nie wiem czego. Może spróbowania czegoś nowego lub przekonania ze może nie trzeba ?
Do rzeczy Tudor BB na inhausie, Czarna ceramika omega smpc na 2500 i dwa roleksy Ex1 i OP - w nowej stylistyce czarna lub biała tarcza ze wszystkimi indeksami w lumie.
Wszyscy wiedza jak wyglądają wiec ja proszę Was o szczere opinie na temat waszego ewnentuslnego wyboru

Dziękuje :D
  • 0

#2 Gość_gość”u_*

Gość_gość”u_*
  • Gość

Napisano 15 maj 2018 - 20:55

:D :D :D

Wsadź ręke w ogień, to fajne :)

Rolex, obojętnie który.
  • 0

#3 kkwpk

kkwpk

Członek

• Moderator
  • 3149 postów

Napisano 15 maj 2018 - 21:02

Spory rozstrzał cenowy. Osobiście spróbowałbym ex1

• 0

#4 Smycel

Smycel

Nie wiem, nie chce mi się ...

• Użytkownik
  • 1823 postów

Napisano 15 maj 2018 - 21:25

Ja również - Explorer
  • 0

#5 eye_lip

eye_lip

JFS

• Sprzedawca Profesjonalny
  • 10462 postów

Napisano 15 maj 2018 - 21:29

Tylko ex.
  • 0

#6 Bartek79

Bartek79
  • Użytkownik
  • 3843 postów

Napisano 15 maj 2018 - 21:41

Ex to genialny zegar tylko wieje nudą o niego na kilometr. Mi się ta klasyka bardzo podoba ale potrzebowałem na to kilku lat i przewalenie kilkunastu zegarów. Ty do tej pory miałeś/masz zegary które raczej zwracają na siebie uwagę, są charakterystyczne i nie wiem czy Ex po tygodniu nie pójdzie na bazar niemniej jest on super wygodny, ma świetną branse z zapięciem, pasuje do wszystkiego a dzięki Paraflex może służyć jako młotek :)

Użytkownik Bartek79 edytował ten post 15 maj 2018 - 21:41

• 0

#7 *MARKIZA*

*MARKIZA*
  • Zbanowany
  • 186 postów

Napisano 15 maj 2018 - 21:42

4ab3743df193b4a046c91bfc82dd845d.jpg
Z białą tarczą jest przepiękny. Ona nie jest zupełnie biała. Jest drobnie granulowana i lekko perłowa. Prosta i czysta elegancja. A w dodatku cena SUPER!!!

Ex to genialny zegar tylko wieje nudą o niego na kilometr. Mi się ta klasyka bardzo podoba ale potrzebowałem na to kilku lat i przewalenie kilkunastu zegarów. Ty do tej pory miałeś/masz zegary które raczej zwracają na siebie uwagę, są charakterystyczne i nie wiem czy Ex po tygodniu nie pójdzie na bazar niemniej jest on super wygodny, ma świetną branse z zapięciem, pasuje do wszystkiego a dzięki Paraflex może służyć jako młotek :)

Fakt, ze już jest trochę nudny.
  • 0

#8 swierszczu

swierszczu
  • Użytkownik
  • 2347 postów

Napisano 16 maj 2018 - 08:03

To są tylko moje rozważania ale mając dwa z w/w zegarków poswiecilibyscue je za jednego dajmy NATO explorera? Przy założeniu ze jeden z wymienionych 90 % czasu spędza w „szufladzie” :)

Pojęcie nudności jest określeniem bardzo subiektywnym gdyż w stosunku do bb, ex jest jedynie „uboższy” o bezel :D

Użytkownik swierszczu edytował ten post 16 maj 2018 - 08:11

• 0

#9 desmo

desmo
  • Użytkownik
  • 4651 postów

Napisano 16 maj 2018 - 08:12

Pytanie dlaczego spędza czas w szufladzie - bo się opatrzył , bo działa magia nowości czy bo logo ma nie takie. Dwa zegarki mogą się świetnie uzupełniać pod warunkiem że nie będą do siebie zbyt podobne ( na przykład chrono i diver, czy jedna kostka ) . A sam Explorer wymaga sporo dojrzałości od noszącego ( przeciwieństwo zespołu niespokojnego nadgarstka ) bo to dość skromny i mało efektowny zegarek. Z drugiej strony jest teoria mówiąca o tym że tylko takie stonowane zegarki opierają się modom ;-)
  • 0

#10 swierszczu

swierszczu
  • Użytkownik
  • 2347 postów

Napisano 16 maj 2018 - 08:43

Żaden mi się nie opatrzył i Oba mi się bardzo podobaja :) i jesli miałbym tylko jednego sprzedać to raczej nie ma takiej możliwości bo znowu bym go szukał :D tak wiec oba albo żaden ;)
Ale przed podjęciem decyzji i tak nie obędzie się bez przymiarki wiec jesli któryś z kolegów ma exa w Warszawie to chętnie umówię się na przymiarkę
  • 0

#11 desmo

desmo
  • Użytkownik
  • 4651 postów

Napisano 16 maj 2018 - 08:49

Mam ale na NATO jeśli Ci nie przeszkadza
  • 0

#12 swierszczu

swierszczu
  • Użytkownik
  • 2347 postów

Napisano 16 maj 2018 - 08:54

Nie przeszkadza.
  • 0

#13 zielony.m

zielony.m
  • Użytkownik
  • 1150 postów

Napisano 16 maj 2018 - 09:27

Za mną długo chodził exp 1... kupiłem zamiast niego GMT majstra i nie żałuję... co nie zmiania faktu, że exp dalej gdzieś siedzi w głowie

• 0

#14 Smycel

Smycel

Nie wiem, nie chce mi się ...

• Użytkownik
  • 1823 postów

Napisano 16 maj 2018 - 16:36

Od kiedy zmierzyłem Exa na nadgarstku to uważam ginza świetny zegarek. Z zachowaniem całej proporcjonalności trochę w swoim stylu (prostoty) przypomina mi moją Certibę DS1 (zresztą oba mają bardzo podobne rozmiary). I jest coś w tym co napisał Robert - nudne zegarki się nie nudzą :) Moją DS1 mam od 6 lat i nadal mnie cieszy :)
  • 0

#15 swierszczu

swierszczu
  • Użytkownik
  • 2347 postów

Napisano 16 maj 2018 - 17:54

Ex jest uważany za aż tak nudny zegarek? :D
  • 0

#16 torgul

torgul
  • Nowy Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 16 maj 2018 - 17:56

Ja również polecam Explorera  I, noszę go na przemian z IWC pilotem i jak dotąd nie znudził się ani troszkę :) i pasuje do niemal wszystkiego, co też należałoby potraktować jako zaletę. 

• 0

#17 desmo

desmo
  • Użytkownik
  • 4651 postów

Napisano 16 maj 2018 - 20:06

Ex jest uważany za aż tak nudny zegarek? :D

Można go trochę ożywić

Załączone miniatury

• 29410D53-67EF-4943-B648-B47C747EC97E.jpeg

• 0

#18 Bartek79

Bartek79
  • Użytkownik
  • 3843 postów

Napisano 16 maj 2018 - 20:24

Można go ożywiać paskami, gumami ale jak dla mnie najlepiej mu na bransolecie, świetnie współgra z kopertą.

• 0

#19 swierszczu

swierszczu
  • Użytkownik
  • 2347 postów

Napisano 16 maj 2018 - 20:31

Tez wydaje mi się ze najlepiej mu na bransolecie ale z tego co widzę do twarzy mu tez w innych wdziankach.
  • 0

#20 desmo

desmo
  • Użytkownik
  • 4651 postów

Napisano 16 maj 2018 - 20:31

Można go ożywiać paskami, gumami ale jak dla mnie najlepiej mu na bransolecie, świetnie współgra z kopertą.

Jak to w Rolexach...ale ile można mieć zegarków na bransolecie ( o ile nie jest się Ryszardem ;-)
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Tudor, omega, rolex

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

czypek555