Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marcin s

SKX007 vs SKX009

Rekomendowane odpowiedzi

Jest Sakura czas na coś do ponoszenia na co dzień jestem wierny więc znów zastanawiam się nad Seiko :-)

 

Waszym zdaniem wszystkie za i przeciw 

Będę jak zawsze wdzięczny za wszystkie opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to takie same zegarki, tylko kolory inne.

Wybór zależy od osobistych preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mechanizm rozmiary, kształt koperty wszystko w obu zegarkach jest identyczne????

ok czyli jeden problem rozwiązany jednak chyba kolorystyka 009 bardziej  mi się widzi 

a tak z ciekawości czy były wydawane jakieś wersje limitowane ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, one się różnią tylko kolorami. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości czy były wydawane jakieś wersje limitowane ????

Raczej takie zmodowane przez właścicieli :)

Pełno części do nich, można poszaleć z wyobraźnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden zegarek to skx 007, jako jeden z kilku skx 009

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem zdecydowany na nabycie skx007, jednak ostatecznie kupiłem 009. Powodem jest przeznaczenie: diver na lato, aquaparki, weekendy. Jak dla mnie lato, weekendy i aquaparki oznaczają odpoczynek, luz i kolory. Zatem wygrał 009. Ale jeśli miałby to być edc to raczej 007.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór, miałem oba i oba polecam. Ostatnio sprzedałem 009, bo kupiłem Samuraja pepsi. Będziesz zadowolony, niech się nosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie wszystkim :) śledzę Forum od jakiegoś czasu ale post pierwszy (co prawda nie całkiem w zadanym temacie).

Sam noszę się z zakupem seiko skx'a

- czy ktoś kupował w polskim sklepie zegarkinareke.pl ?

mają seiko skx w cenie jak ze wschodu - czy warto? czy jednak polecacie któryś ze sklepów z tematu o sklepach?

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie wszystkim :) śledzę Forum od jakiegoś czasu ale post pierwszy (co prawda nie całkiem w zadanym temacie).

Sam noszę się z zakupem seiko skx'a

- czy ktoś kupował w polskim sklepie zegarkinareke.pl ?

mają seiko skx w cenie jak ze wschodu - czy warto? czy jednak polecacie któryś ze sklepów z tematu o sklepach?

pozdrawiam!

Sprzedaż wysyłkowa, założę się, że to są te same zegarki, tylko sprowadzone, albo sprowadzane pod zamówienie klienta.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zegarkinareke.pl poruszano w kilku wątkach i konkluzja jest taka, żeby omijać.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/159685-seiko-automatic-snzg13k1/?do=findComment&comment=2216855

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/159961-pytanie-o-sklep/?do=findComment&comment=2223379

 

Całkiem niedawno zastanawiałem się nad zakupem u nich, ale pod wpływem forum wybrałem eglobalcentral.pl, który ma tutaj dobrą opinię i sprzedaje SKX w podobnej cenie. Paczka idzie z Hongkongu przez UK, brak dodatkowych opłat. Trwało to dwa tygodnie, ale zegarek dotarł i jest ok. Płacić najlepiej przez PayPal, co daje nam dodatkowe zabezpieczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za poradę! Teraz tylko muszę rozstrzygnąć kwestię zawartą w temacie tego wątku i zamawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zegarkinareke.pl poruszano w kilku wątkach i konkluzja jest taka, żeby omijać.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/159685-seiko-automatic-snzg13k1/?do=findComment&comment=2216855

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/159961-pytanie-o-sklep/?do=findComment&comment=2223379

 

Całkiem niedawno zastanawiałem się nad zakupem u nich, ale pod wpływem forum wybrałem eglobalcentral.pl, który ma tutaj dobrą opinię i sprzedaje SKX w podobnej cenie. Paczka idzie z Hongkongu przez UK, brak dodatkowych opłat. Trwało to dwa tygodnie, ale zegarek dotarł i jest ok. Płacić najlepiej przez PayPal, co daje nam dodatkowe zabezpieczenie.

I wszystko jasne.

Nie zgłębiałem aż tak tematu i nie szukałem info na forum o tym sklepie, niemniej, nigdy nie kupuję u "firm" które nie mają podanego adresu na stronie i nie można znaleźć o nich informacji w sieci.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siódemka też daje radę :)2b89ac684c06573ea83a76abadf749ee.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod tym, co powiedział Hogg - jako jedyny zegar lub edc oo7, jezeli jeden z kilku w kolekcji to pepsi. ja zacząłem od 009, a ostanio zamawiałem bratu 007 na prezent urodzinowy i... zamówiłem tez drugą sztuke  sobie    :D

Wszystkie trzy sztuki kupiłem na eglobalu i zero problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamówiłem na eglobalu 007 i od wczoraj czekam i czekam :) Czy jest ryzyko że celnicy wyłapią? GUAPO jak było u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monkovsky nie ma żadnego ryzyka - z eglobala nie ma zadnych dodatkowych kosztów typu cło itd. - wysyłka jest z "Europy".

Spokojnie, na pewno nie zapłacisz nic ponad cene na stronie - sprawdzone na moich 3 sztukach i wielu innych u Kolegów z forum.

 

Przygotuj się jednak na to, że wysyłka nie będzie ekspresowa i troche potrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem skx009 na CreationWatches.com na początku tego roku, kolega tam też ostatnio kupił SKX007 i orienta. Zwykłą przesyłką, nie kurierem, przeszło wszystko bez żadnych haraczy.


everyday: hamilton khaki field | business: omega aqua terra | sport&travel: dan henry 1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam dalej dzielnie na paczkę z eglobala

Niestety codzienne raporty o statusie przesyłki nie wnoszą absolutnie niczego :D

 
Your parcel will arrive shortly at the courier depot.
6
2018-07-23
Shipment is on its way to the local depot.
5
2018-07-22
Your parcel has arrived at a sort facility.
4
2018-07-21
Shipment will arrive at courier depot for sorting shortly.
3
2018-07-20
Shipment is en-route to courier depot.
2
2018-07-19
In transit.
1
2018-07-18
The parcel has been picked by the courier; The parcel has left the courier's warehouse.
 

dalej nie wiem gdzie jest moja przesyłka ale dzięki za informacje, wierzę że w końcu dotrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie wszystkim :) śledzę Forum od jakiegoś czasu ale post pierwszy (co prawda nie całkiem w zadanym temacie).

Sam noszę się z zakupem seiko skx'a

- czy ktoś kupował w polskim sklepie zegarkinareke.pl ?

mają seiko skx w cenie jak ze wschodu - czy warto? czy jednak polecacie któryś ze sklepów z tematu o sklepach?

pozdrawiam!

Polecam sklep.

Dobry kontakt, szybko i sprawnie.

Gwarancja 2-letnia (podobno honorowana w każdym  autoryzowanym serwisie producenta -  nie sprawdzałem) należycie wypełniona z pieczątką sklepu z UK.

Patrząc na ostatnie cyrki z Eglobal to uważam że ten sklep nie jest gorszy a nawet pewniejszy.

Zawsze przed zakupem można zadzwonić i dograć szczegóły czy zegarek jest na stanie, kiedy dotrze i.t.p.

Ja czekałem równy tydzień, tak jak mi powiedziała przez tel. miła pani przed zamówieniem.

I co ważne, darmowa przesyłka pobraniowa :)

Nie dajesz kasy z góry i możesz sobie przy kurierze obejrzeć ;)

A jak nie dotrze na czas, będzie się przeciągać to powiadamiasz sklep i rezygnujesz z zakupu bez ryzyka i najwyżej nie odbierasz paki jak już wysłali  :)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem :P

Opinie w necie o sklepach to trochę fikcja, bo głównie udzielają się tam pokrzywdzeni a nie zadowoleni co zamazuje obraz całości opinii  ;)

I ważne jak na te negatywne komentarze reaguję sprzedawca a widać że z większością się dogaduję bo są unieważnione i raczej kasy nikt nie wtopi, co najwyżej się rozczaruje ale jak ma być tanio to na minimalne ryzyko trzeba się godzić ;)

A już takie bombardowanie sklepu mailami bo status się nie zmienił, bo już czekam 2 tyg. i e.t.c. ... dajcie se luz, siedzieć na tyłku i cierpliwie czekać.

Jak nie dojdzie po jakimś czasie to dopiero napisać, dalej nic po jakimś czasie to spór na paypal-u i już.

Przez tą nadgorliwość i różne inne "kombinacje" niektóre sklepy mają ustawione czarne rynki wysyłkowe i np. nie wysyłają darmową przesyłką , tylko wciskają kuriera i jest danina  :(

A jak nie to do sklepu stacjonarnego się udać i zapłacić odpowiednio za obsługę i mieć pewność  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już takie bombardowanie sklepu mailami bo status się nie zmienił, bo już czekam 2 tyg. i e.t.c. ... dajcie se luz, siedzieć na tyłku i cierpliwie czekać.

Jak nie dojdzie po jakimś czasie to dopiero napisać, dalej nic po jakimś czasie to spór na paypal-u i już.

Przez tą nadgorliwość i różne inne "kombinacje" niektóre sklepy mają ustawione czarne rynki wysyłkowe i np. nie wysyłają darmową przesyłką , tylko wciskają kuriera i jest danina  :(

A jak nie to do sklepu stacjonarnego się udać i zapłacić odpowiednio za obsługę i mieć pewność  ;)

Kierując się wcześniejszymi opiniami nie skusiłem się na zegarkinareke lecz zamówiłem na Eglobalu. Jakie cyrki z nimi masz na myśli?

Póki co czekam ponad 2 tygodnie, tydzień temu pojawiła się wiadomość "Due to unforseen circumstances there is a delay in your shipment, we will update here once we have news", a od 6 dni ten sam komunikat : "We apologise for the delay, we are following your order to get it delivered as soon as possible"

Czy u kogoś było podobnie?

 

A propos stacjonarnych sklepów, SKXy już chyba nie są dostępne w salonach w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojego SKXa z eGlobala czekałem dokładnie 15 dni. U mnie delikatne zamieszanie było na początku transakcji gdy nie mogli odnaleźć mojej wpłaty i status utrzymywał się jako "oczekuje na płatność". Trwało to chyba tydzień, ale potem poszło już w miarę szybko, a z zegarka jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam już trzy tygodnie, wygląda na to że zegarek gdzieś im zaginął/został uszkodzony w transporcie, mają mi rzekomo wysłać nowy choć w ofercie eglobala już modelu 007 na jubilee nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.