Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, łowca napisał(-a):

Fajna ta Roma Spider, najważniejsze że nikt nie ucierpiał.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie najważniejsze, lekkie  uszkodzenie, może  jeszcze ktoś  to odkupi za 800 000  do remontu...  zderzak pewnie ze  100 000 ? 

Kolega z pracy  wymieniał ostatnio z  tyłu zderzak w GLE  - niecałe  30  tys z  przekładką srebrnych  elementów ze starego -  ASO  oczywiście. 

Edytowane przez łowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, łowca napisał(-a):

Zdrowie najważniejsze, lekkie  uszkodzenie, może  jeszcze ktoś  to odkupi za 800 000  do remontu...  zderzak pewnie ze  100 000 ?  U

Kolega z pracy  wymieniał ostatnio z  tylu zderzak w GLE  - niecałe  30  tys z  przekładką srebrnych  elementów ze starego -  ASO  oczywiście. 

Reflektor do BMW serii 7 (G11/G12) LCI, kosztuje 27000,00zł 😆 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Reflektor do BMW serii 7 (G11/G12) LCI, kosztuje 27000,00zł 😆 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

Reflektor do BMW serii 7 (G11/G12) LCI, kosztuje 27000,00zł 😆 

Ale taka 7 kosztuje 6 cyfrową sumę dalej. Miej teraz stare e46 z ksenonem i pójdź do aso po nowy reflektor, wartość auta 50% do góry 😅. Podobno do RR Phantom przedni zderzak kosztuje szokująco małe pieniądze jak na takie auto ale goły zderzak a kompletny to dwa różne światy 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

Reflektor do BMW serii 7 (G11/G12) LCI, kosztuje 27000,00zł 😆 

to ciekawe ile kosztuje taki z kryształkami Swarowskiego do G70 ? 😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krakus1 napisał(-a):

to ciekawe ile kosztuje taki z kryształkami Swarowskiego do G70 ? 😱

Nie wiem, ale jakiś czas temu młody mondzioł, dostawczakiem zaiwanił mi w samochód na parkingu i reflektor był do wymiany. Z ciekawości, będąc w serwisie spytałem o koszt.

Otrzymałem informację, że te w poprzedniej generacji byly bardziej złozone i droższe. I ich koszt oscylowal w kwocie, którą już wymieniłem.

Z kryształkami Swarowskiego, to masz tylko ten górny, osobny element (światło dzienne i migacz). 

20260225_094010.jpg

11 godzin temu, trollu napisał(-a):

Podobno do RR Phantom przedni zderzak kosztuje szokująco małe pieniądze jak na takie auto ale goły zderzak a kompletny to dwa różne światy 🤣

Łukasz, sądzę, że jeśli masz ubezpieczone auto, za które sama składka odpowiada kwocie, za jaką można kupić podstawowe A6, E-Klasę czy Serię 5, to jest to raczej mało interesująca informacja. 😬

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@trollu

Łukasz, małe sprostowanie. To mało interesująca informacja dla posiadacza takiego pojazdu i płacącego tak horrendalne składki ;) 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

Nie wiem, ale jakiś czas temu młody mondzioł, dostawczakiem zaiwanił mi w samochód na parkingu i reflektor był do wymiany. Z ciekawości, będąc w serwisie spytałem o koszt.

Otrzymałem informację, że te w poprzedniej generacji byly bardziej złozone i droższe. I ich koszt oscylowal w kwocie, którą już wymieniłem.

Z kryształkami Swarowskiego, to masz tylko ten górny, osobny element (światło dzienne i migacz). 

20260225_094010.jpg

Łukasz, sądzę, że jeśli masz ubezpieczone auto, za które sama składka odpowiada kwocie, za jaką można kupić podstawowe A6, E-Klasę czy Serię 5, to jest to raczej mało interesująca informacja. 😬

o nie, moje ulubione auto na forum, tak zostało pokrzywdzone 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Podróż nostalgiczna po Wrocławiu , kierowca i my 😁😁😁

IMG_20260620_154949295_HDR.jpg

IMG_20260620_155008305_HDR.jpg

IMG_20260620_150349534_HDR.jpg

IMG_20260620_145441316_HDR.jpg

IMG_20260620_145417006_HDR.jpg

IMG_20260620_144953262_HDR.jpg

Fajnie było 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.