Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość McIntosh

Nowy (stary) pomysł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Witam.

Jakiś czas temu zaproponowałem rozpoczęcie nowego konkursu na forum. Chodziło o wybór zegarka roku w kilku kategoriach. Później padł pomysł aby konkurs zorganizować we współpracy z Chronosem, ale nic z tego nie wyszło. Może w takim razie wrócimy do tego tematu i zorganizujemy głosowanie w ramach Klubu :?:. Co o tym myślicie :?:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea dobra, myslę, że nie zaszkodzi taki mały konkursik, jestem za!


???????? => ta choroba dobrze ROCKuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nautica

Jak dla mnie świetny pomysł !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpisuję się obiema rencyma.


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za..chetnie pomoge przy organizacji :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Si.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł popieram ! :grin:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram - z chęcią zobaczę jakie czasomierze zaprzątają w tym roku głowy klubowiczów :lol:


Epos 3369

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej warto !


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi pewnie o wybor nowego zegarka, wiec jestem zupelnie niezainteresowany, ale pomysl mi nie przeszkadza :mrgreen: .


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za, chyba trochę tych kategorii będzie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ano będzie tylko trzeba określić kryterium. Właściwie mamy do wyboru kryterium cenowe - wówczas będziemy głosowali na wybrane modele w poszczególnych przedziałach cenowych lub kryterium odnoszące się do rodzaju zegarka czyli:

 

- superkomplikacja

- czasomierz biżuteryjny

- zegarek sportowy

- zegarek klasyczny

 

itp.. Ja skłaniałbym się do głosowania w oparciu o rodzaj zegarka, ale jestem ciekaw Waszych opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze mogloby wypalić, choc mam pewne watpliwosci co do popularnosci wszystkich kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Opracujmy kategorie. Biżuteryjny - może nie cieszyc sie zbytnim zainteresowaniem. Może np oprócz wymienionych - jedna kategoria - zegarek do 3000? Aby było coś w zasięgu wiekszości do oceniania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Jestem za. Opracujmy kategorie. Biżuteryjny - może nie cieszyc sie zbytnim zainteresowaniem. Może np oprócz wymienionych - jedna kategoria - zegarek do 3000? Aby było coś w zasięgu wiekszości do oceniania?

 

Czyli zrobilibyśmy jedną kategorię cenową (do 3000 zł), a pozostałe w kierunku rodzaju :?:. Pomysł całkiem niezły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram incjatywę


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem za. Opracujmy kategorie. Biżuteryjny - może nie cieszyc sie zbytnim zainteresowaniem. Może np oprócz wymienionych - jedna kategoria - zegarek do 3000? Aby było coś w zasięgu wiekszości do oceniania?

 

Czyli zrobilibyśmy jedną kategorię cenową (do 3000 zł), a pozostałe w kierunku rodzaju :?:. Pomysł całkiem niezły.

 

Tak.

Dokładanie takiego "niższego" pułapu cenowego jako subkategorii niewypaliłoby - chodzi przeciez o najlepsze sikory w ustalonych kategoriach, ale taka jedna dodatkowa, gdzie możnaby wybrać najlepszy zegarek do 3000 niezaleznie od stylu jaki reprezentuje mogłoby podnieść atrakcyjność, a i chęć do udziału w zabawie szersza mogłaby sie okazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Cieszę się, że pomysł zyskał aprobatę. W takim razie może przystąpimy do wytypowania kategorii. Pewnie prochu nie wymyślimy dlatego posiłkując się kategoriami nagród genewskich mogłoby wyglądać to następująco:

 

- super komplikacja

- zegarek klasyczny

- zegarek sportowy

- najciekawszy design

- zegarek do 3000 zł

 

Można by jeszcze dodać czasomierz biżuteryjny i zegarki dla kobiet. Co o tym myślicie :?:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny pomysł


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest oczywiście bardzo dobry. Co do kategorii do pewnie każdy ma swoją klasyfikację - dla mnie jest problem z "klasycznym zegarkiem" - czy mówimy o garniturowcu, czy o pilocie (ciężko porównać Prince Rolexa i IWC Big Pilot).

Ja bym proponował: garniturowiec, casual (jak dla mnie obejmuje w szczególności zarówno piloty jak i militarne) oraz nurek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzięki Grzesiek.

 

Pomysł jest oczywiście bardzo dobry. Co do kategorii do pewnie każdy ma swoją klasyfikację - dla mnie jest problem z "klasycznym zegarkiem" - czy mówimy o garniturowcu, czy o pilocie (ciężko porównać Prince Rolexa i IWC Big Pilot).

 

Tak, pisząc o zegarku klasycznym miałem na myśli garniturowca. Faktycznie trzeba będzie zastosować bardziej precyzyjne nazewnictwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem na tak :grin:


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry, jednak kategorie dobierałbym ostrożnie. Obawiam się, że podział typu:

- super komplikacja

- zegarek klasyczny

- zegarek sportowy

- najciekawszy design

będzie rozmyty i zwycięzcami będą liderzy z bardzo wysokiej półki , których łatwo obstawić bez przeprowadzania konkursu :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.