Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LukasS

Carbon strap i inne

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, że nikt Ci nie odpisał.

Ja dostałem odpowiedź w pół godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by potwierdzało, że może wtedy w moim przypadku to był tylko jakiś problem techniczny.

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rubber0064bn.th.jpgrubber0082vj.th.jpgrubber0096pb.th.jpg

 

W rzeczywistości kolorki są bardziej stonowane "przydymione", nie tak intensywne jak na fotkach.

 

Pewnie znowu powinienem pokombinować z balansem, ale tak na szybko strzelałem ;)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super !

jak wrażenia ? tzn. co Ty sądzisz o pasku?

 

dzięki ;)

 

W pierwszym momencie jak założyłem na rękę wydał mi się zbyt masywny, za sztywny i niewygodny (ale to dlatego że zastąpił b. miękkiego nato Bonda) . Po minucie - pełen komfort. Trzyma zegarek dokładnie tam gdzie ma trzymać, żadnych luzów. Idealnie proporcje między sztywnością a miękkością.

 

Włosów nie ciągnie, ma miłą fakturę. Gabarytowo pasuje do Samuraja idealnie :) Kolorystycznie też - do zielonej luminovy na wskazówkach i indexach.

 

Tylko ten zapach syntetycznej wanilii mnie irytuje nieco, ale - może wywietrzeje.

 

Generalnie bardzo pozytywnie 8)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba nie wywietrzeje :cry:

 

Ale zmniejszy intensywność, a Ty się przyzwyczaisz. Powonienie jest bardzo czułe, ale szybko kalibruje się do nowych warunków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@
Heavy Duty Rubber Hardcore Panzer Madafaka straight outta RLT

I wszystko się zgadza zwłaszcza Madafaka :wink:

Mocne bydle :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się dowiedziałem (dzięki za info Mopss), że Hirsch nie ma carbona w rozmiarze 22mm.

Będą w połowie maja, ale za 140 zł. :shock:

Lepiej było Monstera (20mm) kupić. :)

 

Carbon z Timefactors będzie dla mnie za duży- a nie chcę go profanować dodatkowymi dziurami.

Carbon Darlena nie ma gumy od spodu.

 

Nie mogę znaleźć nic w cenie do 100PLN. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwony carbon.... zamarzył mi się :roll: Może na Gwiazdkę ... :lol:

 

Jeszcze a propos tego kauczukowca - tak jak go wczoraj założyłem, tak zegarek zdejmowałem praktycznie tylko do robienia zdjęć. Pasek jest po prostu genialny - bardzo wygodny, właściwie nie czuje się że zegarek jest na ręku. Świetna sprawa do tak ciężkiego bydlaka jak Samuraj

 

Zapach też mi już przestał przeszkadzać,chyba zgodnie z teorią Grześka węch mi się skalibrował :)

 

Ciekawe jak będzie się sprawdzał jak przyjdą dni bardziej upalne, czy nie będzie grzał za mocno. Ale na razie jestem pd dużym wrażeniem.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei dzisiaj zamówiłem Hirscha Liberty, ciemny brąz - mam nadzieję, że jest taki fajny jak mówicie, no i z czasem nabierze lekko zniszczonego wyglądu.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :twisted: .


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj sobie mały prezent świąteczny - niewiele droższy od samego paska 8) . Co dwie amfibie to nie jedna :lol: .


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, a już inne podejrzenia miałem :lol:

 

A którą tym razem? Ja jakbym miał dzisiaj Amfibię kupować to chyba byłby to Black Diver ...


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A którą tym razem? Ja jakbym miał dzisiaj Amfibię kupować to chyba byłby to Black Diver ...

 

Mówisz i masz :lol: .


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę brązowego liberty do fliegera, bo mój pasek jest trochę za cieniutki a pasek Stowy (ten z nitami bede zamawial dopiero na jesień)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę brązowego liberty do fliegera, bo mój pasek jest trochę za cieniutki a pasek Stowy (ten z nitami bede zamawial dopiero na jesień)

Mariusz, ten pasek do Fliegera to tak na sucho będziesz zamawiał czy z jakimś zegarkiem?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparwa jest skomplikowana. Mojemu bratu bardzo spodobała się Stowa marine i wszystko wskazuje na to że bedzie ją na jesień kupował. Jeśli ja będe miał gotówkę to będzie większe zamówienie jeśli nie to będzie marine plus dla mnie pasek.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.