Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Dobry zegarmistrz Warszawa

tym razem rekomendacja, nie pytanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
188 odpowiedzi w tym temacie

#181 kiniol

kiniol

wieżowy

• Użytkownik
  • 5762 postów

Napisano 16 luty 2019 - 20:24

No...

• 0

#182 heretyk

heretyk
  • Nowy Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 28 luty 2019 - 14:39

Dobra poleci mi ktoś zegarmistrza, który niewielkim kosztem ogarnie 3/4 tematy:

Omega 1020 - przegląd

ML Miros MI1077 - prawdopodobnie wymiana werku

ML Miros 79745 - przegląd

?

Pozdrawiam

• 0

#183 Navigare

Navigare
  • Nowy Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 16:51

Wrzeciono Czasu w CH Panorama - spore zmiany, lokal przeniesiony w inne miejsce na tym samym piętrze i na miejscu jest teraz zakład zegarmistrzowski. Ceny skoczyły dramatycznie bo jest "autoryzacja" - rok temu za przegląd starej Omegi Semaster płaciłem niecałe 400zł, aktualnie to 1200zł.

Byłem tam z chrono Anonimo - spadła mi wskazówka minutnika, zegarmistrz na miejscu twierdzi, że nie może tego naprawić bez wyciągania całego mechanizmu, co wiąże się z pełnym serwisem i opłatą po zniżkach 1500zł. Zegarek wysłałem do Zakładu Zegarmistrzowskiego Omega w Bielsku Białej i naprawa kosztowała 40 zł (słownie: czterdzieści złotych) - wystarczyło zdjąć szkło i nałożyć wskazówkę. 

Wrzeciono Czasu to dla mnie miejsce skreślone.

• 0

#184 disaster3

disaster3
  • Użytkownik
  • 209 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 13:29

Hejka,

muszę oddać swojego Seiko Sumo SBDC033 na przegląd. Mam go 1,5 roku ale się bardzo spóźnia. Kupiłem w styczniu zeszłego roku jak były akcje na ebay'u z tymi promkami. Wiem trochę krótko od używania ale cholera wie ile leżał na magazynie i może wymaga przeglądu, wyczyszczenia i nasmarowania.

Mieszkam na Bielanach koło AWF'u i jakby gdzieś w ok. był ktoś godny, kto się nim dobrze zaopiekuje byłbym wdzięczny za namiary.

Na razie szukam koło siebie bo z Bielan np. na Belgradzką nie chce mi się jechać ;) Ale jak nigdzie blisko nikogo dobre nie ma to się przejadę tam gdzie polecicie :)

• 0

#185 Siewca

Siewca
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 16:03

Na przeciwko AWF jest zegarmistrz, ale go nie znam :-(. Polecam Pana Jana z ceramicznej. Ok 20 min jazdy 17,następnie 5 min spacerkiem.
  • 0

#186 vinc

vinc
  • Nowy Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 20:47

Muszę oddać swojego czteroletniego TAGa Carrerę na przegląd. Czasami się zatrzymujew nocy, mimo całodziennego noszenia i zauważyłem, że dość mocno ostatnio zapanowuje szkiełko od wewnątrz. Kogoś polecicie? Czy tylko Pieśkiewicz mi zostaje?

• 0

#187 zasadas

zasadas
  • Stowarzyszenie
  • 15644 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 20:54

Pan Jan z Ceramicznej, Pan Zbigniew z Pięknej. Do wyboru do koloru, jakość usługi bardzo dobra.

• 0

#188 kiniol

kiniol

wieżowy

• Użytkownik
  • 5762 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 20:54

Jeżeli paruje to nie zwlekaj... Pieśkiewicza zastąpił Trufey w Krakowie, ale też słabo... :rolleyes:

• 0

#189 vinc

vinc
  • Nowy Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 21:02

I super, dzięki :) 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych