Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TomASH

IWC Schaffhausen - 2012 NEWS

Rekomendowane odpowiedzi

Na tegorocznym SIHH IWC Schaffhausen zaprezentuje odświeżoną linię pilotów.

Będzie kilka całkiem nowych modeli, m.in. seria Top Gun która składać się będzie m.in. z ceramicznego chrono (48mm średnicy!) oraz ceramicznego Big Pilota. Zastosowane mechanizmy w serii pilot to m.in. manufakturowy werk z komplikacją chronografu z powracającą wskazówką 89365. Będzie też prawdopodobnie Spitfire w wersji Perpetual Calendar Digital Date-Month w kopercie z czerwonego złota. Koperty będą troszkę większe: Mark XVII będzie miał 41mm, Pilot-Chrono 43mm a Double-Chrono 46mm.

Opróćz tego będzie jeszcze kilka niespodzianek :D

Już pod koniec 2011 roku IWC zmieniło referencje bestsellerów - Portuguese Chronograph. Każdy zegarek jest teraz standardowo wyposażony w pasek z zapięciem bransoletowym. Wiąże się to również niestety z ceną... :P która sięga prawie 30.000zł za stalowy model.

Tymczasem jedno zdjęcie poglądowe nowego Top Gun Chrono 48mm(nie będę oceniał...)

 

IWC+Pilots+Watch+Chronograph+TOP+GUN+Miramar+SIHH+2012.jpg

 

<TO BE CONTINUED>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że układ "B" zrobił się dosyć popularny, to dobrze :P ale dobór kolorystyki jakoś mi nie podchodzi, dziwnie to wszystko wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem jedno zdjęcie poglądowe nowego Top Gun Chrono 48mm(nie będę oceniał...)

 

Wygląda dość zjawiskowo!

Podoba mi się zestawienie kolorów oraz oldschoolowy czerwony okrąg niejako zapożyczony z wiekowych tarcz chrono.

Wydaje mi się że może się podobać. Rozmiar niestety dla pilotów :P


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juuuuhuuuu!

 

Czekałem na to trzy lata!

 

Dawać tego Mark 17 :P


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top Gun wyśmienity, choć nie przepadam za tarczami innymi niż czarne. Nie sądziłem też że w kwestii pilotów da się wymyślić coś nowego - a jednak, jestem zaskoczony


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podoba.cena tylko do kitu...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okropny :P

 

natomiast reszta zapowiada sie o wiele ciekaiwej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okropny :P

 

natomiast reszta zapowiada sie o wiele ciekaiwej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okropny :P

 

natomiast reszta zapowiada sie o wiele ciekaiwej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na żywo,zegarek raczej mi się podoba. Nie bardzo leży mi kolorystyka no i cena...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyglądu, to oczywiście kwestia gustu, mnie osobiście się średnio podoba. Natomiast zupełnie powariowali z tymi rozmiarami ! Ja rozumiem, że pilot musi być duży, ale 48mm, to już wg. mnie przesada.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawka - ten Top Gun Miramar Chrono ma 46mm.

48mm będzie miał Top Gun Big Pilot w ceramicznej kopercie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej, choć 44 byłoby idealnym rozmiarem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena, rozmiar i przede wszystkim misz masz kolorystyczny zdecydowanie na nie. Trąci kiczem..może to i dobrze - nie trzeba zbierać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że z tym kiczem troszkę przesadzasz. Zapewne zegarek zyskuje przy bliższym kontakcie, co nie zmienia faktu, że mnie również nie przyprawił o szybsze bicie serca.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na stronie IWC nowy Mark XVII już jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostke dodam, że zapukał dzisiaj do mnie nowy katalog IWC na rok 2012 i przyznać muszę, że jest jeszcze fajniejszy od poprzedniego - szczerze polecam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegareczek b ładny

trochę przesadzili z wymiarami

ale cóż taka moda

za rok 50mm to będzie norma :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku odświeżono Portofino, w tym Piloty, jak myślicie, na którą linię pora w 2013?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.