Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Passero

Rolex raczej nie robi tego typu numerów swoim klientom, bo jak to wytłumaczyć dotychczasowym nabywcom łait golda?


Część magii Pepsi wynika z historii a część z tego że brak współczesnej wersji. W przypadku Batmana - magia jest jedynie przy współczesnej wersji. Jak tak patrzę na ten eksperyment kolegi i swój zegarek to gdyby pojawił się Pepsi w stali to chyba wybrałbym współczesną wersję.

Robert, Ty już masz serce z ceramiki...tylko czekać jak sprzedasz Two Linera i kupisz D-blue ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex raczej nie robi tego typu numerów swoim klientom, bo jak to wytłumaczyć dotychczasowym nabywcom łait golda?

 

 

 

Robert, Ty już masz serce z ceramiki...tylko czekać jak sprzedasz Two Linera i kupisz D-blue ;)

Tak jak Panerai nie robi...się poczeka kilka lat i się znajdzie...

A co do ceramiki....To się ociec nie znacie ...z postępem trzeba iść ...dlatego dziś na ręku... 2 liner ;-)

post-55792-0-93583300-1519651736_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Panerai jest właśnie najlepszym przykładem olewania przez korporację swoich najwierniejszych klientów...

Temu Submarineru to te wszystkie ceramiki mogą najwyżej tornister nosić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@Passero - ze Skydwellerem udostępnili stal i była lekka irytacja ze strony kupców złotych...

 

A ten Batman na 5-cyfrowym, mi osobiście, się nie za bardzo podoba. Ale to tylko moje wrażenie.

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ceny R w tym roku na 100% pojda w gore. Pierwszy raz w zeszlym roku nic nie bylo, a ograniczenia w dostawach byly i sa, czyli sztuczna potrzebe wytworzyli, wiec jak rzuca nawet z podwyzka - wszystko pojdzie B)

Mi się wydaje że 2013 & 2014 też nie było podwyżek

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai jest właśnie najlepszym przykładem olewania przez korporację swoich najwierniejszych klientów...

Temu Submarineru to te wszystkie ceramiki mogą najwyżej tornister nosić ;)

No ja właśnie z przekąsem pisałem o Panerai ale dzięki temu 372 mam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi niemozliwe w stali - wizualnie zadnej roznicy z dwukrotnie drozszym modelem - juz blizej coce.

 

ps

Desmo - kurcze - tylko bezel przelozyc i juz pepsi fajne w ceramice na reku wielu by zagoscilo  :wub:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi niemozliwe w stali - wizualnie zadnej roznicy z dwukrotnie drozszym modelem - juz blizej coce.

 

ps

Desmo - kurcze - tylko bezel przelozyc i juz pepsi fajne w ceramice na reku wielu by zagoscilo  :wub:

No jeszcze tylko wskazóweczkę podmienić i już wymarzony franken gotowy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu od Omegi a nie np. od suba???  :blink:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez - ale gdyby byla legalna mozliwosc zakupic sobie taki bezel pepsi ceramiczny, to nie przlozylbys sobie do zwyklego GMT?  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No walorów użytkowych 5 i 6 cyfrowych referencji nie ma co porównywać bo trudno byłoby uzasadnić choćby remis więc za 5 cyfrowymi dla mnie przemawia urok vintydż , dla niektórych optycznie mniejszy rozmiar i do niedawna jeszcze cena ale odkąd rynek wtórny zwariował wybór stał się prostszy ...

To co mnie najbardziej zniechęcało do 6 cyfrowych referencji czyli grube uszy i szeroka blacha zapięcia, ( nadal w SUBowatych ) w GMT nie występuje także „the winner is ...”

Ale stare Pepsi bym nosił ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jubilee nie jest blaszkowata ;)

Jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponadto jednak jest różnica wizualna między stałą a białym złotem. Oczywiście mało osób to zauważy na codzień, a nawet bardzo mało. Jednak mając już je obok siebie większość w ślepym teście wybrałoby białe złoto jako fajniejszy zegarek.

Zgadzam sie, ze jest roznica miedzy bialym zlotem, a stala, jednak (w mojej ocenie) biale zloto to trudny material i jednak tylko wprawiony odbiorca to doceni. Jest jakby niejednolite i ja mysle, ze w slepym tescie wiekszosc wzielaby stal, szczegolnie te roleksowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, ze jest roznica miedzy bialym zlotem, a stala, jednak (w mojej ocenie) biale zloto to trudny material i jednak tylko wprawiony odbiorca to doceni. Jest jakby niejednolite i ja mysle, ze w slepym tescie wiekszosc wzielaby stal, szczegolnie te roleksowa

A po roku używania 100% wybrałoby stal...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu od Omegi a nie np. od suba??? :blink:

Mikroregulacja Omegi działa dużo lepiej niż Glidelock w Submarinerze.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No walorów użytkowych 5 i 6 cyfrowych referencji nie ma co porównywać bo trudno byłoby uzasadnić choćby remis więc za 5 cyfrowymi dla mnie przemawia urok vintydż , dla niektórych optycznie mniejszy rozmiar i do niedawna jeszcze cena ale odkąd rynek wtórny zwariował wybór stał się prostszy ...

To co mnie najbardziej zniechęcało do 6 cyfrowych referencji czyli grube uszy i szeroka blacha zapięcia, ( nadal w SUBowatych ) w GMT nie występuje także „the winner is ...”

Ale stare Pepsi bym nosił ;-)

No ceny 5 cyfrowych nawet nie są zwariowane a robią się chore. Do noszenia ceramika, do pudła 5cyfrowiec. Eot;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem...ja nie uznaje zakupów do pudla, dlatego skonczylo sie na ceramice ;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

A my się troszkę pokazujemy....

 

17382752d29e9ac0c2bbe33f2952947e.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem pasek do explorera.. i przy okazji postanowiłem sprawdzić jak wygląda w pseudo eksplorerze;)1eaf981f658a3bbf0edff2952d8f35fb.jpg75c6f1cd918aff630545c588de2ee1dd.jpga3cbdca37e7d9ac54730114125edac19.jpgfec1989bb2613c153f834b95c5d198f3.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, bardzo fajny zestaw i Bartek będzie zadowolony

 

Podróbka Kermita

e2f570065163f408a84212ea646e59bb.jpg3ec4bb24a08aac415444c25bbf1a4d0b.jpg


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

I jaka fajna

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.