Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hakan

Zeno-Watch Basel Magellano GMT

Rekomendowane odpowiedzi

Wow! Ale maszyna!

Wyglada swietnie!

Czy on ma 42mm czy 44mm, bez koronki?

Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42,5 mm wg katalogu - całe szczęscie - na moim nadgarstku 44 to byłby już za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili myślałem ze DAVOSE wkleiłeś ....

ale to zeno i to pierwsze które mnie się podoba może dlatego że bardzo podobne do DAVOSY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna maszyna. Zapodaj jeszcze zdjęcia na nadgarstku :-)


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnego Zenka w klubie.

Zeno i m.in. Davosa mają kilka wspólnych projektów generycznych w swoim portfolio, nie podoba mi się to, ale cóż, biz jest biz.

 

Zenek niczego sobie.

Fajnie oprawione książki masz!

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się szczególnie z tym białym przeszyciem na pasku. Gratuluję!


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje mu ta pomarańczowa wskazówka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomtomb

Etam, to tylko ETA:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Etam, to tylko ETA:)

 

ETA ECIE nie równa, a w tym zegarku jest już 2893 a nie jak w większości w tych okolicach cenowych 2824. Więc jest już co gratulować.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Oj jest czego gratulować, tym bardziej, że z okazji prawdziwego GMT kolega ma w sumie 2 w jednym :lol: A ta pomarańczowa wskazówka przy klasycznym wyglądzie zegarka jest po prostu sexy.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zegarek. Gratuluję. Lubię Zeno. Miałem, aktualnie nie mam, ale pewnie jeszcze mieć będę.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Świetny Zenek. Nigdy nie widziałem tego modelu, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba takiego Pan Mirosław pokazywał mi, jak odbierałem swojego. Musicie wiedzieć, że na żywo wygląda jeszcze (dużo) lepiej niż na zdjęciach i gdyby nie to, że koniecznie chciałem nakręcany, a nie automat, to bym się zastanawiał, czy słusznie wybrałem swojego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z ofertą Zeno jest taki, że wiele ciekawych modeli jest niewidoczna bezpośrednio na ich stronie (podobnie zresztą jest z tym GMT). Polecam przeglądać dostępne na stronie katalogi w pdf (jest wersja pełna jak i dla każdej grupy osobno) - dużo większa ilość modeli, inne warianty kolorystyczne - szkoda tylko, że zdjęcia słabej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny model. Sam od jakiegos czasu choruje na zeno, choc troche bardziej klasycznego.


Presslaw - nazwa Wrocławia obowiazująca pod panowaniem Habsburgów, w latach 1526-1741.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Hakan - możesz zdradzić ile kosztował Cie ten Zenek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
name bobwoj napisał ETA ECIE nie równa, a w tym zegarku jest już 2893 a nie jak w większości w tych okolicach cenowych 2824. Więc jest już co gratulować.

 

I muszę się z tym zgodzić. ETA 2893 to bardzo dobry mechanizm. I ładnie wygląda! :D Mam fotkę dla zainteresowanych.

 

p1150975gmtdeckbisko2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.