Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

boski

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

Community Reputation

142 Entuzjasta zegarmistrzostwa

1 Follower

Recent Profile Visitors

92 profile views
 1. Ma ktoś do sprzedania branse strapcode do Ray,a?
 2. Hehehe. Tak to jest ze szwajcarami 😜 problem z wycentrowaniem bezela miały też brajtki za 20k więc nie jest to charakterystyczna cecha wyłącznie SG i Seiko 🤣 Nigdy za to nie widziałem niedorobionego, kilka razy tańszego orienta 🙃 @Olciakk mam nadzieję, że sprawę załatwisz pomyślnie
 3. Nadciąga nowy kompaktowy nurek https://dolinski.pl/certina-ds-action-diver-c032.807.11.041.00 https://monochrome-watches.com/certina-ds-action-diver-38mm-2020-hands-on-price/ Ciekawi mnie czy podpasuje pod mój nadgarstek (17,5cm obwodu i 5,5 szerokości). DS Action Diver 43mm jest dla mnie zdecydowanie za duży także już nie umiem się doczekać dostępności nowego modelu 😁
 4. Dojrzał ale jak na mój gust jeszcze trochę za mało. No nic, będę czekał na jakąś okazję - i tak skłaniam się bardziej w stronę zakupu używki w dobrym stanie, chyba że Glycki będą znowu po 300 USD to nówka. Mam czas. Z mojej strony to już wszystko. Dziękuję Wam za pomoc.
 5. 1. Daniel Wellington 2. Calvin Klein 3. Diesel 4. Versace 5. Michael Kors Kidyś podobały mi się też Breitlingi ale na żywo wyglądają jak z odpustu.
 6. Dziękuję, jednak cena nadal wyższa niż za nowy, do tego bez bransy i 40mm. O ile rozmiar jeszcze akceptowalny to przy chęci zakupu bransolety deal bardziej niż nieopłacalny, w sensie dla mnie. Też kiedyś kupiłem Orienta bambino za prawie 1k ale czasy są takie, że nowy da się dostać za około 500 zł. Logicznym jest, że nie będę próbował go sprzedać za 700
 7. Oglądałem kiedyś recenzje na YT i wspominali goście, że płacili około 300 USD, więc ta cena nie jest dla mnie zaskoczeniem. Problem w tym, że źródełko tak jakby się wyczerpało i można kupić w okolicach 400 USD jakieś cygańskie wersje bicolor albo w rozmiarze 43mm. Najchętniej bym przygarnął wersję z fazami księżyca ale z jej dostępnością jest jeszcze gorzej. Poza tym w polskiej dystrybucji ludzie pewnie kupowali te zegarki w okolicach 3-3,5k...
 8. Dziękuję za rozjaśnienie tematu. Czyli kupno używanego Glycine w cenie 1400-1500 zł to nie są najlepiej wydane pieniądze?
 9. Witam. Zastanawiam się co wybrać... Glycine GL0106 czy Certina DS1 C006.407.11.051.00? Czy Glycine to ta sama półka co Certina? Katalogowe ceny Glycine są nieco wyższe niż certiny jednak oba nowe modele można kupić w okolicy 2000 zł. Pomijając różnice w wyglądzie który model będzie lepszym wyborem?
 10. Nie ma sprawy. Wygląda na to, że mozna mieć unikalny zegarek za około 1-1,1k ze sprawdzonym, dobrym mechanizmem, szafirem i ceramiczną wkładka bezela, którą można wymienić jak się znudzi.
 11. @MieszkoMieszko Dokładnie. Na stronie DLW wszystko jest napisane.
 12. Tak, uszczelkę przekłada się z ori. Wszystko dobrze pasuje. Co do insertu na 99,99% nie jest to ori Seiko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.