Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

boski

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

Community Reputation

99 Bywa pomocny
 1. Nie ma sprawy. Wygląda na to, że mozna mieć unikalny zegarek za około 1-1,1k ze sprawdzonym, dobrym mechanizmem, szafirem i ceramiczną wkładka bezela, którą można wymienić jak się znudzi.
 2. @MieszkoMieszko Dokładnie. Na stronie DLW wszystko jest napisane.
 3. Tak, uszczelkę przekłada się z ori. Wszystko dobrze pasuje. Co do insertu na 99,99% nie jest to ori Seiko.
 4. Tak, bezel od SKX. Kupiłem jakiś aftermarket na eBay. Wyszło około 80 zł z wysyłką z UK. Ameliniowy, bardzo ładnie wykonany, pipka pokrywa się kolorem lumy z indeksami. Niestety nie znalazłem żadnej ładnej, płaskiej i ceramicznej wkładki w korze pasującym do tarczy. IMO ten aluminiowy pokrywa się idealnie. Cła i vatu udało mi się nie zapłacić. Wymiana banalna we własnym zakresie. Jest pełno filmików na YT. Z tym że imadło i krótki sztywny nóż w zupełności wystarcza.
 5. @MieszkoMieszko Wykonany bardzo precyzyjnie. Moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić. Średnica zewnętrzna to około 40,9mm więc nieco więcej od oryginalnego. Wysokość wychodzi mniej więcej na równo z ori szkłem. Bezel kręci się dużo przyjemniej niż OEM. Paczka przyszła DHL'em w 3 dni od zamówienia. Świetna obsługa klienta i bdb produkt. Zdecydowanie polecam. @Daito dzięki za info. Może już Ci się znudził ten mesh?
 6. @Daito widziałem w tym temacie, z 2 strony wcześniej Twojego na meshu. Wygląda czadowo. Możesz się podzielić informacją co to za mesh?
 7. Bezel DLW, wkładka z ebay'a, pasek BluShark. Jak myślicie, zostawić NATO czy może spróbować z meshem?
 8. Nieco chamsko postawiłem zapytać w tym wątku. Ma ktoś do odsprzedania dwustronną taśmę 3M do wklejenia wkładki bezela w SKX007?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.