Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

boski

Użytkownik
 • Content Count

  115
 • Joined

Community Reputation

537 Mistrz

1 Follower

Recent Profile Visitors

223 profile views
 1. Wiadomo Dziękuję. 41mm Dzięki. Tak, to ten z olx. Też go chciałeś? ;P
 2. Wzorowego działania życzę a jak jednak nie podejdzie albo się znudzi to otwieram listę oczekujących 🤣 Btw gdzieś słyszałem że clean ocean nie ma ar a w opisach na stronach podają że jest. Trochę byłbym zdziwiony brakiem ar w takim zegarku no ale 🤷 czy może ktoś potwierdzić jak to jest?
 3. Cóż to się popsuło? Ciekawy jest ale trochę jestem zawiedziony. Koronka po odkręceniu lata w każdą stronę i bezel też ma jak na mój gust spory luz. Wyraźnie lata na boki oraz ma wyraźny "back play". Z nurków miałem jedynie 2 orienty raye (wersje 1 i 2 a później w 2 dedykowany bezel pod inserty z skx) i moim zdaniem bezele w nich działały dużo lepiej. Macalem tez Balla engineera 2 divera i bezel chodził i niebo lepiej niż w Orisie ale niestety na żywo nie podszedł wizualnie, pomimo że na fotach spoko. Rozglądam się za używanym nurkiem w okolicy do 5k i w sumie chyba utknąłem 🤷
 4. Mierzyłem dziś to cudo w rozmiarze 43. Łapka 17,5cm. Myślicie że spoko czy brać mniejszy? Niestety na miejscu nie mieli...
 5. Gdyby ktoś chciał się rozstać z aquisem 39,5-41,5mm, koniecznie na bransie to oto jestem.
 6. Od siebie mogę polecić zegarek Ball Fireman Enterprise. Niby zwykły, prosty zegarek ale robi robotę. Mam go już rok i nie myślę o sprzedaży. Jak go położysz obok Certiny to od razu zauważysz różnice IMO w Ballu czuć piniondz 🤣 Z ciekawych rzeczy to mogę też zaproponować Airmana 18 GMT. Jest wystawiony na bazarku i olx. Zegarek kozacki, niepowtarzalny i w słusznym rozmiarze - 39mm i 46,5mm lug to lug. Serdecznie zapraszam.
 7. Nowe majty wjechały. Chyba dobrze siadło 😎
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.