Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

xzb

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

352 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

279 profile views
 1. xzb

  LEGO

  Ta stacja świetna. Defender złożony. Super zabawa.
 2. Z tych wybrałbym zdecydowanie 11 lite 5G NE. Ma z nich "najmocniejszą" specyfikację.
 3. Może Direnzo? Niby diver ale bezel bez cyfr. Jest też wersja nie-diver ale już wyprzedana. Na chrono można dostać ale już bardzo drogo.
 4. xzb

  LEGO

  Zaczynamy mój pierwszy duży zestaw od czasu podstawówki
 5. Koperta nowego Murpha wygląda jak koperta Khaki Field Auto. Miałem takiego i był to mój najwygodniejszy zegarek ever.
 6. Ok, dzięki. Ja czekałem w Kruku 3 miesiące, finalnie nie odebrałem zegarka. Myślałem, że może coś się zmieniło i dostępność się poprawiła.
 7. Zegarek jest świetny, mam nadzieję kupić go w przyszłym roku. Możesz zdradzić, czy udało Ci się kupić go bez czekania/zapisu?
 8. Ano tak. Ideałów nie ma ale nie ustaje w poszukiwaniach. Chociaż ten jest prezentem od najbliższych więc jak pisałem... dożywocie.
 9. Ten Monster jest świetny Co do wielkości, miałem pierwszego biedaMasa SPB053, i wyleciał właśnie z powodu swoich 42mm A szkoda, bo uważam że miał ciekawsza kopertę, super zrobioną wkładkę bezela i niestety dla obecnych wypustów, lepsza lumę. Wygoda noszenia jest jednak u mnie na pierwszym miejscu.
 10. Mam Roborocka S7 ze stacją opróżniającą pojemnik na kurz. Dobrze odkurza, stacja też dział super, ja czyszczę ją co miesiąc około. Ktoś wspomniał że jest głośna, no i jest. Po każdym odkurzeniu wyje przez 10 sekund jak opróżnia robota. Co do mopowania, to zależy czego oczekujesz. Oczywiście z brudu podłogi nie wyczyści, ale moim zdaniem dobrze uzupełnia odkurzanie, co tam nie wciągnie odkurzacz, to przyczepia się do mopa. Gdybym kupował ponownie kupiłbym sam odkurzacz ze stacją opróżniającą, no chyba że mop byłby w gratisie.
 11. Też poszukuje zegarka w tym budżecie. Spirit jest świetny, ja pewnie wziąłbym tego mniejszego, 37mm, w stali. Osobiście czekam na Tudora BB 36mm, mam nadzieję, że na wiosnę będzie upgrade do mechanizmu in-house i lepszej bransolety.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.