Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

xzb

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

224 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

116 profile views
 1. xzb

  Nóż

  Mam Civivi z takimi okładzinami. Też nie wiem czy to prawdziwy heban, jest bardzo twardy i z wyglądu bardzo jednolity. Gdyby nie pewne niedoskonałości tej okładziny to można by ją pomylić z czymś syntetycznym. Mam go ponad rok, używam jako taki elegancki nożyk na co dzień, do tego celu drewno super pasuje. Do lasu go nie biorę, jakiś jest taki do tego za ładny. Tylko że ja dopłacałem wtedy jakoś 50 dych, czy dołożyłbym 100 to nie wiem.
 2. xzb

  Liczymy żółwie

  Nowy nabytek, mój pierwszy żółw. Zastąpi jako wakacyjny zegarek niebieskiego biedaMasa. Lepiej leży na nadgarstku, ten egzemplarz też lepiej centruje, kultura pracy mechanizmu jest gorsza, no ale to 4r wiec to zrozumiałe. Ta lupka to sam nie wiem... pewnie się przyzwyczaję. A - no i trochę gorzej świeci, ale tylko trochę Co prawda bardziej podoba mi się Dark Manta i nawet wolałbym ten jej gumowy pasek, niż obecną bransoletę, ale Manta Ray jest trochę "wakacyjniejsza".
 3. Bardzo fajny ten żółw, pewnie zostanie, nie sądziłem że będzie taka optyczna różnica w wielkości w bezpośrednim porównaniu z tym obok. Trochę szkoda że nie 6r15/35 ale cóż...
 4. Pierwotnie miała wylądować w pudełku, słyszałem same kiepskie opinie co do jej jakości. Nie jest jednak taka zła, na obecne lato jest ok, tym bardziej że zamierzam używać zegarka również w wodzie. Nie jestem co prawda fanem zapięcia motylkowego, ale może się przyzwyczaję No purist, chciałem spróbować odczytu godziny w 24 godzinnym formacie
 5. xzb

  Ostatni zegarek.

  Jeśli miałby być automat to ze wskazaniem rezerwy chodu kojarzy mi się Orient Triton.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.