Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BRGgarage

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  pomorskie

Recent Profile Visitors

134 profile views
 1. Dzień Dobry, czy spotkał się może ktoś z szanownego grona z taką skrzynią? Mam zamiar ją nabyć ale nie ma żadnej wiedzy o niej ani mechanizmu do niej. Wymiar tarczy 32 cm, wysokość 242 cm materiał dąb. I dodatkowe pytanie jaki mechanizm można by tu zaadoptować? Wszelkie sugestie mile widziane 😀
 2. Bardzo dziękuję, pozostaje mi teraz poszukać katalogu i ...😀 może mechanizmu , później obudowę do Rescha 😂 Pozdrawiam
 3. To będzie długa droga, dzięki PM1122 🖐️
 4. Dziękuję Bardzo. A co z obudową co to za produkcja i do kogo należy? Przyznam, że siedziałem długie godziny i szukałem po Świecie takiej samej ale nie udało się. Zegar pochodzi z Belgii, widzę że gość jednak ze mną pojechał bo stwierdził, że kupił od młodych którzy odziedziczyli go po dziadkach. A na prawdę ktoś go mocno moderował.!
 5. Dzisiaj i ja udałem się w podróż po Zegar Resch. I tu pytanie do Szanownego grona Resch czy nie Resch ??🤔 Mechanizm na pewno a reszta? Już widzę że wahadło nie od niego. Wszelkie oceny mile widziane w tym o roku produkcji zegara także🤨.
 6. Oczywiście żartowałem z tą wagą 🙂 Na zdjęciu wygląda jako masywna obudowa, a nigdy nie widziałem jej w realu!!
 7. Ale ładny, chyba waży sporo ciekawe jakby kobieta miała by go przestawić to co wtedy ???😏 Super
 8. 😀 Coś się w edycji pochrzaniło i nie mogę dodać poprawek do opisu. Napiszę wprost potrzebny Mistrz który dorobi bądź wymieni zaznaczoną oś
 9. Dziękuję bardzo, może Admin mnie przeniesie i opp...Przepraszam
 10. Numer pięciocyfrowy jest, bloczki ? tzn. co? (laik pisze 😀) z wieszakiem chyba racja bo mi te dwie soczewkowe śruby nie pasują ale przy mech. brak jest mocowań masz jakiś przykład takiego wieszaka do tego rocznika? Poświęciłem się i pojechałem w sumie 240 km w jedną stronę po niego. Koledzy mówią wariat. 😁Dziękuję.
 11. Dzień Dobry, Koledzy. Kupiłem w tajemnicy przed żoną 😂 taki zegar do kolekcji. Poproszę o uwagi na temat roku, oryginalności etc. Oczywiście te negatywne też mile widziane 😄. Zegar pochodzi prwdp. z Belgii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.