Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pdb

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

94 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

35 profile views
 1. Wygląda, że zawsze jakaś Omega musi być Zenith Chronomaster Sport i JLC Reverso to było za mało
 2. Od kilku dni nie schodzi z ręki
 3. Całkiem fajny Wreszcie coś ładnego Niemniej jednak patrząc na cenę to chyba wybrałbym Breguet Type XXI zamiast niego.
 4. No to go dopadłem Trzy Omegi zostały poświęcone, ale warto było! Rewelacja. I teraz od razu pytanie - zna ktoś oznaczenie zapięcia motylkowego używanego w Chronomaster Sport na pasku? Nie lubię bransolet, więc chcę fajny pasek dorobić (ten na zdjęciu to tylko na moment), ale do tego potrzebuje oryginalnego zapięcia.
 5. BLACK BAY FIFTY-EIGHT 925? Tak się zastanawiam nad nim. Ktoś widział na żywo? 'Zwykłe' BB58 stają się już bardzo oblatane, natomiast ten jest rzadki. Brali byście?
 6. Tak mnie refleksja naszła...ze 3 lata temu był duży boom na El Primero. Ciągle widziałem oferty sprzedaż czy chęci kupna na wielu grupach zegarkowych i forum. Od jakiegoś czasu jest dużo ciszej. Marka się ludziom przejadła? A może El Primero już stracił 'tą magię' po pojawieniu się Chronomastera Sport? Jak myślicie?
 7. A ten Breguet? Zdaje się, że koło 100k PLN aktualnie.
 8. Też mam. Tylko hesalit. Trzeba będzie zastanowić się niedługo nad redukcją kolekcji. W sumie sam nie wiem, której się pozbyć 😉
 9. Ktoś wie, jak wygląda sytuacja z tym nowym Snoopym? Ktoś odebrał już w Polsce?
 10. A ja tak z innej beczki...ciekaw jestem Waszej opinii, jakich Omeg najlepiej unikać z punktu widzenia późniejszej odsprzedaży. Innymi słowy - które modele się nie udały Omedze wg. rynku? (Mam na myśli modele męskie, nie-vintage). Mi nasuwa się z automatu: - Omega Constellation - Speedmaster Reduced (no chyba, że znajdzie się kogoś, kto bardzo chce Speedmastera, ale nie ma pieniędzy na moona czy FOISa) - DeVille A Wasze typy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.