Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pdb

Użytkownik
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

183 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

136 profile views
 1. Zawsze chciałem mieć IWC no i wyszło Jak na razie jestem nim zachwycony. Chyba jedyna, ale drobna, wada to głośno pracujący wahnik.
 2. Są co jakiś czas nowe, ale nie pamiętam czy to co rok. Zdaje się nie ma żadnego "rocznika katalogu" nigdzie napisanego tak jawnie, aczkolwiek zawartość się nieco zmienia.
 3. Nie chcesz czasem do niego paska + motylkowego zapięcia? Zostało mi po moim.
 4. Eeee chyba nie. Ta stalowa zwłaszcza. Tu znalazłem że niby dostępny od listopada ma być: https://monochrome-watches.com/cartier-santos-dumont-lacquered-collection-2022-hands-on-review-price/
 5. Ktoś wie, kiedy ten zegarek będzie dostępny? Nie jestem w stanie go znaleźć na stronie, a strasznie mi się podoba.
 6. Nowego Moona (hesalit na bransolecie), kupiłem w tamte wakacje za około 22,5k PLN. Szafir był dostępny za około 24k PLN. Od tamtej pory były chyba ze 3 podwyżki. Do tego ciężko już chyba 20% rabatu wyrwać.
 7. Hmm...ja bym sie nie zgodził. Akurat u tego pana, kupiłem 3 zegarki. Wszystko było w najlepszym porządku i w ogóle miałem super doświadczenia z butkiem za każdym razem. I pewnie znów tam wrócę. Dla kontrastu Kruk (dokładnie przeglądając Cartier i JLC ) w Raffles - bez szału.
 8. Ciekawe, ile będzie kosztować w PL? Zdjęcie z artykułu: https://www.ablogtowatch.com/hands-on-cartier-santos-dumont-watches-with-new-lacquer-bezel/
 9. Miałem jedną (nie Skyfall) z czarną tarczą. Jakoś nie czułem chemii. Może z nową byłoby inaczej.
 10. Inspiracji szukam...:) Na co by zamienić tego PO, żeby mieć EDC, które jest nieco bardziej płaskie? Bardzo go lubię i w zasadzie ma same zalety, ale czasem ta grubość doskwiera...a może potrzebuję zmiany I tu trochę innych wymagań: - rozmiar maks 42mm (z rozsądnym L2L z uwagi na moją mikrą łapę). - datownik - automat - bransoleta nieistotna - i tak pójdzie na pasek Pomożecie?
 11. Też wysłałem zgłoszenie. Jeśli wpiszą mnie na listę to polecę pewnie do Mediolanu
 12. Kupuj w butiku, to w końcu dostaniesz. To działa jak inwestycja - kupujesz kilka zegarków bez rabatu, a potem dostanie EW. Kupisz jeszcze jakieś i dostaniesz Snoopiego. A u AD, dostaniesz rabat...ale nie masz szans na coś unikalnego. Wszystko to kwestia tego, do czego długofalowo dążysz. Ja w kilka lat przeszedłem drogę: używana Omega->Omegi z rabatem od AD->Omegi z butiku. Zdjęcia EW, pokazywałem już w tym wątku. Imho opłacało się
 13. Patrząc na dyskuję o Moonwatch...to imho wg mnie to jest idealne rozwiązanie
 14. Ciekawa dyskusja o Longinesie. Gdzieś wcześniej padło, że jeśli dla kogoś jest niewystarczający to można dozbierać do Omegi CK859. Przymierzałem ją jakiś czas temu i moje pierwsze zdanie to było "No wreszcie Omega zrobiła coś, co może być alternatywą dla Longinesa Heritage Classic". Ten zegarek (Longines), jest tak pięknie zaprojektowany, że bardzo bym się wahał stwierdzić, że CK859 jest równie ładne. (Nie biorę pod uwagę wykonania, werku, brandu itd). Chyba jedynie ten VC bym uznał za godnego przeciwnika jeśli chodzi o design!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.