Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mnkn

Użytkownik
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

159 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  miasto meneli

Recent Profile Visitors

219 profile views
 1. Późno bo późno ale melduję się ze swoim, od dawna planowanym, pierwszym Seiko [emoji16]
 2. mnkn

  Perfumy

  Każdy EN jest inny, dziś mam na sobie ENS i najlepiej mi się go nosi w taki chłodniejszy letni dzień lub na przełomie lata i jesieni (wiosną zresztą też). W domu mam jeszcze ENX, który również bardzo lubię ale to już późna jesień i zima. Klasyczna wersja EN natomiast zupełnie mi nie leży, nie mój klimat; ciemno, wilgotno, ponuro - tak ją odbieram. Ostatnio wpadł za to bardzo fajny Guerlain, który podoba mi się najbardziej z całej serii Ideal.
 3. Poranny spacer [emoji305][emoji41]
 4. Najgorsza pszenica jaką piłem, a raczej napiłem się, bo po dwóch łykach wylałem to w krzaki bez chwili zawahania. Radzę omijać. Potem był Kormoran Witbier i tutaj smakowo o wiele lepiej, ale jeszcze lepszy Witbier robi - moim zdaniem - Miłosław.
 5. Możliwe [emoji23]
 6. Patrząc na rozmiarówkę rozmiar L przeznaczony jest na wzrost 178-188 cm. Jesteś w górnej granicy więc jeszcze się łapiesz, rama XL może być ciut za duża (186-198 cm) i mniej wygodna. Pozycja na rowerze to zawsze indywidualna sprawa, najlepiej jak można przymierzyć i na miejscu ustawić siodełko itd a jak nie masz możliwości to spróbuj zadzwonić do Krossa, może będą w stanie doradzić. Wg mnie L.
 7. Cło i vat to ok 25% ceny zegarka więc chyba w okolicach 1500 zł całość? Drogo trochę. Brałeś pod uwagę inne divery Seiko?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.