Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Annihilator

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

167 profile views
 1. Parliament to beczki po Oloroso i Pedro Ximenex, Allardice tylko Oloroso.
 2. Grubo 👌 18tka ciemniejsza. Ciekawym jak posmakuje Ci Classic Cut 2020. Moim zdaniem kompletnie nieudana, 200zł bym za nią nie dał...
 3. @disaster3, zgadzam się. 😁 Highland Park 2008 Germany 65,1% - z niedowierzaniem sprawdzałem abv, łagodna i gładka jak dobrze zrobiona 46-tka. Laphroaig 10yo 40% - nie przeszkadza mi tak niskie abv. Choć 10yo cs o NIEBO lepszy!
 4. Od dłuższego czasu powtarzam jak mantrę, że dla mnie whisky zaczyna się od 45,8%. W tej chwili posiadam 100 butelek whisky i chyba tylko 6 ma poniżej tej wartości z czego połowa to bourbony. A butelkowanie whisky starszych niż 18 lat poniżej tej wartości powinno być karane chłostą. Otóż idzie w parze jak najbardziej.
 5. Polecam lekko torfowe i bardzo przyjemne - Bunnahabhain 12, Talisker 10, Ledaig 10. Jeśli chcesz typowego, mocnego torfu to klasyka Islay - Lagavulin 16, Ardbeg 10, Laphroaig 10.
 6. Mario, świetny zestaw, same klasyki i coś ciekawego z każdej kategorii. Super 👍 Oban potrzebuje duuużo czasu i nie jest to whisky łatwa, moim zdaniem.
 7. Nie zapomnij dać znać albo wziąć dla mnie butelkę
 8. A ja po fascynacji torfem odchodzę od niego. Bardzo łatwo torfem ukryć wady whisky i jest trochę monotematycznie a ja szukam wrażeń Bartek, jest tyle whisky na rynku, że spinanie się na jakiegoś Kilkerrana nie ma prawa bytu
 9. 10 cs? Jeśli Ci nie podeszła to jestem zaskoczony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.