Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DonDiego

Użytkownik
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Początkujący

Recent Profile Visitors

150 profile views
 1. Bierz Balla. Ale inny model
 2. Gorąco dołączam do propozycji Sinna. Od siebie dodam Orisa Big Crown Pointer Date.
 3. Aby chociaż przymierzyć. Chyba każdy z nas może przytoczyć przykład gdy zachorował na zegarek oglądając zdjęcia lub filmy, a na żywo czar prysł. Lub na odwrót Antea KS jest na mojej krótkiej wish list, ale nigdy nie miałem możliwość jej obejrzenia. A u naszych zachodnich sąsiadów, np. w bliskim mi Berlinie jest możliwość zakupu stacjonarnego, czy Stowa ogranicza dystrybucję wyłącznie w sieci?
 4. Właśnie chciałem zaproponować Junghansa, ale widzę, że już mocno o nim myślisz. Bierz, nie zawiedziesz się.
 5. W tym rozmiarze jest 80th AE w brązie z butelkową zielenią. Ja celuję w tę wersję chociaż na tych zdjęciach niebieski wygląda mega. Dużo lepiej niż na filmikach yt.
 6. Dopiero teraz trafiłem na tę informację i zmroziło mnie. Czym producent argumentuje usunięcie tych modeli z oferty?
 7. Odcień jaśniejszą. Jest też wersja z burgundową tarczą w brązie. Lub czarna oraz niebieska tarcza w stali.
 8. Oris został wywołany, to moja propozycja, wersja na 80-lecie istnienia modelu Big Crown Pointer Date. Zegarek z historią, niebanalny, a jak nie lubisz brązu to i wersje klasyczne są dostępne.
 9. Oris Big Crown Poiter Date - zegarek z hostorią, wersja 36 mm uważana jest za damską, dla mnie to unisex. Jest i granatowa tarcza. Cena lekko powyżej budżetu, ale powinno udać się stargować.
 10. Prezent miał być dwuczęściowy. Dostanie po prostu lepszy ten drugi. A z zegarkiem spokojnie poczekamy i kupię jej ten, który na pewno się jej podoba i który przymierzała - Certinę. A ja za to mam spokojną głowę i mogę skupić się na rozbudowie swojej kolekcji.
 11. Dziękuję Panowie za wszystkie rady. Żona wróciła z pracy...z zegarkiem. Znalazła go w takim razie temat przesuwam na przyszłość i zakup któregoś z referencyjnych zegarków.
 12. Dziękuję Panowie, widzę kilka ciekawych opcji. Paski odpadają, tylko zegarki na bransolecie. W kwestii naciągnięcia budżetu - na tę chwilę nie zakładam tej opcji. Natomiast widzę, że żona złapała bakcyla i z wielkim prawdopodobieństwem zakładam, że to będzie początek kolekcji. Kolejny zegarek byłby zatem w większym budżecie. Do tej pory miała Swatcha, wiec przeskok na stal za 700 zł będzie i tak widoczna. Marka Rotary jest godna polecenia? Sam nigdy jej nie rozważałem.
 13. No nie bardzo "tylko brać", bo jak wspomniałem w pierwszym poście, oba zegarki przekraczają budżet.
 14. Hej Panowie i Panie, proszę o pomoc w wyborze zegarka. Żona zgubiła swojego Swatcha i chciałbym jej coś sprezentować. Nie zamykamy się na żadne opcje, ale wiem z doświadczenia, że preferowany jest bicolor i jasna tarcza. "Diamenty" na tarczy również będą miłym dodatkiem. Mogą być zegarki japońskie i tanie szwajcary. Budżet do max 700 zł. Wersje referencyne, na które jednak budżet w tym momencie nie pozwala to: Certina DS Action Lady Diamonds Seiko SKY658
 15. Dziękuję Panowie! Na razie z miasta się nie ruszam w dalsze wojaże, ale będę pamiętać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.