Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DonDiego

Użytkownik
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Bywa pomocny

About DonDiego

Recent Profile Visitors

170 profile views
 1. Chciałbym nówkę, ale pojawiła się opcja używanego Big Crowna w pożądanej przeze mnie wersji 80th Anniversary Edition w brązie. I teraz mam dylemat Miłość od pierwszej przymiarki, ale na liście must have od dawna.
 2. Hej Panowie gdzie znajdę insert do bezela do SNE435 nie za miliony monet? Najchętniej ceramiczny. Google pokazuje mi wyniki z Zatoki za dość dużo dolarów.
 3. Czy Baby G też sie liczą w tym wątku? Świeży nabytek Żony:
 4. Propozycja Sinna już padła, ale nie seria Frankfurt am Main (np 6068). Świetna marka, a ta referencja to kwintesencja sportowej elegancji:
 5. Niemiecki może być? Zatem polecam Junghans Meister Drive Chronoscope.
 6. Bierz Balla. Ale inny model
 7. Gorąco dołączam do propozycji Sinna. Od siebie dodam Orisa Big Crown Pointer Date.
 8. Aby chociaż przymierzyć. Chyba każdy z nas może przytoczyć przykład gdy zachorował na zegarek oglądając zdjęcia lub filmy, a na żywo czar prysł. Lub na odwrót Antea KS jest na mojej krótkiej wish list, ale nigdy nie miałem możliwość jej obejrzenia. A u naszych zachodnich sąsiadów, np. w bliskim mi Berlinie jest możliwość zakupu stacjonarnego, czy Stowa ogranicza dystrybucję wyłącznie w sieci?
 9. Właśnie chciałem zaproponować Junghansa, ale widzę, że już mocno o nim myślisz. Bierz, nie zawiedziesz się.
 10. W tym rozmiarze jest 80th AE w brązie z butelkową zielenią. Ja celuję w tę wersję chociaż na tych zdjęciach niebieski wygląda mega. Dużo lepiej niż na filmikach yt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.