Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

art_69

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2818
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez art_69

  1. Grający budzik to tylko ten w środku, grający czyli z pozytywką tak jak Nairi?
  2. Prosta tarcza, świetnie wyszedł - tylko zastanawiam się czy były w takiej konfiguracji: taka koperta i tarcza z takimi wskazówkami?
  3. Jak się nie spodoba szukaj lnianej Rakiety - dużo ładniejsza.
  4. art_69

    Subkolekcje

    Oryginalna subkolekcja. Super pomysł.
  5. No ale nie każdy kupuje rzadkie, ja nie jestem kolekcjonerem, kupuje zegarki, które mi się podobają.
  6. U mnie takie do roboty, koronki pełen mix, mało oryginałów...
  7. Ja ostatnio kupiłem takie dwa takie same modele i mam w nich trzy rodzaje koronek. Jak dobrze kojarzę to ten Poljot Budzik jet prawdopodobnie z 1970 roku. Te koronki powinny być prawidłowe. Chociaż zastanawiałem się czy nie powinny być takie jak w starych Sygnałach, bo też widziałem taką konfigurację.
  8. --- No miałem ją wziąć, zanim zacząłem negocjować cenę - poszła, tzn tą drugą, bo pierwszej nie widziałem. Mam taki czerwony sekundnik i wskazówki też ładne gdzieś mam - to bym ją zrobił.
  9. Do dzisiaj rana była na olx i allegro taka sama, tylko jak to się non stop zdarza z nieoryginalnym sekundnikiem, tarcza w bardzo dobrym stanie. W licytacji od 90, z kup teraz 120 chyba.
  10. Rzadka Pobieda bardzo trudno ją trafić. Ja staram się unikać w Pobiedach i Kamach lumy, (choć bardzo mi się podobają) bo jednak radioaktywna. Wskazówka sekundowa z epoki ale ma się wrażenie, że chyba jakaś pomalowana albo od innej Pobiedy, chyba powinna być bardziej bordowa?
  11. Moja na pewno chrom, widać wgniecenie na lewej górnej stronie koperty i z tyłu koperty widać w małych uszkodzeniach mosiądz, pod powłoką. W Slavach i Sekundach był taki rodzaj zdobienia koperty przypominający kopertę stalową. W niektórych Slavach taki rodzaj zdobienia stosowano w kopertach pozłacanych. Ciekawe, moja ma jeden kamień więcej.
  12. Ładny stan, ale chyba sekundnik nieoryginalny.
  13. To może zadzwoń, jak jest kontakt telefoniczny - u źródła wyjaśnią Ci całą sytuację. Ja tak dawno temu robiłem... Nigdy nie odpuszczam jak trafię na fachowca, co w prostych słowach potrafi coś wyjaśnić.
  14. Ale to od tej osoby co miała kilka nówek z lat 50 na olx?
  15. Melodie w obydwu masz takie same czy różne?
  16. Ja to jakbym miał taką kolekcje Łuczy, to chyba bym się na Sekundy przerzucił, właściwie to samo...
  17. Nr na deklu nie mówi nic o dacie produkcji. Zegarek raczej z początku lat 90, chyba, że koniec 80. Przegląd około 60 zł.
  18. Ten tekst, który zacytowałeś to z jednej strony czysty marketing, a z drugiej ubezpieczenie przed zwrotem zegarka przez kupującego. Faktem jest, że u tego sprzedawcy ten i inne zegarki nie są po serwisie, a powinny być w takiej cenie. Bo co to znaczy zegarek w pełni sprawny, bez serwisu - NIC. Można tak napisać jak zegarek jest po serwisie, że z racji wieku sprzedaje, ktoś jako niesprawny... Wytworzyło się pokolenie facebookowców, które potrafi tylko pytać ile to warte i za ile mogę to sprzedać, i chwalić się jak tanio kupiłem, Ostatnio ktoś sprzedawał za 800 zł znany polski zegarek, z sekundnikiem nie wiadomo od czego. Kto tak sprzedaje tylko ignorant. To nie lepiej dopłacić 30, 50 lub 100 zł i sprzedać zegarek w takim stanie jak powinien wyglądać? Choć ta osoba nie należy do tej grupy sprzedawców
  19. Takie zaskoczenie, kupiony jako rzecz użytkowa, bo nie będę kolekcjonował, bardzo indywidualistyczny projekt oraz ciekawe rozwiązanie konstrukcyjne ukryte pod nieszablonową obudową. Jeśli ten zegar projektowała jedna osoba, to zawarła w nim wszystko co potrzeba.
  20. Też mnie czeka zakup 12, ale to trudny temat. Nie mogę się zdecydować...
  21. Ponad 60 lat i wygląda jak ze sklepu.
  22. Na allegro to łatwo kupić w 3 albo 2 minuty, sprawa jest jasna, ktoś pierwszy naciśnie przycisk ale na olx to już mi trudniej zrozumieć jak to jest, że 5 minut po wystawieniu i oferta nieaktualna - a miałem ostatnio takie doświadczenie kulka razy.
  23. Jest kwota zwolniona z cła około 600 zł i dodatkowo w adnotacji są części - ale jak zegarki będą kosztowały powyżej 1000 to raczej skontrolują i będzie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.