Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

art_69

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2818
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez art_69

  1. Z tą datą to nie pisałem, że nie jest w oryginale. Czerwona bardziej mi się podoba. Miałem się pytać w jakiej cenie kupiłeś. Jeśli poniżej 200 to cena okazyjna... Gdybyś miał jakieś duble lub części do Sekondy to chętnie kupię.
  2. W zegarku zwraca uwagę to że data jest na czerwono. Tylko chyba w Komandirskich widziałem... I szkiełko z lupką - super. Ale to nie w Polsce zakup?
  3. Kontynuacja dnia... Szkiełko chyba trzeba wypolerować, rzadko noszę..
  4. Może i tak choć 620 zł kosztował Poljot w kwietniu 1969 roku w Polsce.... https://allegro.pl/oferta/poljot-kirowski-cccp-stary-zegarek-prl-vintage-9780920742
  5. Cena na pasku 186 zł - to chyba początek lat 90, ktoś kojarzy...?
  6. Ciekawy jestem czy do tych nowych wypustów ukraińskich da się jeszcze wpasować oryginalna tarczę? Szukałem - chyba nie ma takich modeli w necie?
  7. Te zegarki wytrzymują konkurencję, Komandirski łączy tardycję z nowoczesnością a Vostok ma bardzo dobrą kolorystykę i jeszcze te przeszklone dekle - dla mnie są jednak trochę za drogie, chociaż relatywnie cena jest niska. Sam próbuje coś zmontować aby połączyć stary mechanizm z tarczą i wskazówkami w oryginale z przeszklonym deklem ale to dosyć trudne oprócz pasówek Mołni.
  8. Pytam się bo pamiętam budzik z lat 70 czy 80, no nie tak stary ale mający wartość sentymentalną, często występuje na rynku w fatalnym stanie, zwłaszcza z tyłu - ale uświadomiłem sobie, że bez problemu można taki kupić i pomalować farbą w sprayu - wygląda to naprawdę dobrze.
  9. Dzięki czegoś takiego potrzebowałem.🙂
  10. No właśnie, dopiero doszedłem w zainteresowaniach do K 43, dlatego pytam się o rozmiar, bo się nie orientuję.🙂
  11. Jaki jest rozmiar koperty? To jest stara czy nowa koperta?
  12. Bardzo dobrze wygląda. Co to za farba?
  13. Bardzo dawno temu było tanio... ale już nie pamietam kiedy to było.
  14. To jeśli chodzi o przesyłki pobraniowe to zwrot do 14 dni jest praktykowany.
  15. Ostatnio ludzie wyceniali ile ten model jest warty... A tu pięć osób dawało powyżej 500.
  16. Przed wojną to był uniwersalny model czy męski?
  17. Gdybym nie był na tej grupie, nie słyszał waszych wypowiedzi i argumentów to zakwalifikowałbym taki zegarek jako składak. Teraz wiem, że występowało takie zjawisko i składali takie zegarki.
  18. Moskwa to bardzo dobry zegarek tylko w kopercie Moskwy, werk od Moskwy. W Sekondach były werki od wielu zegarków - ale chyba zawsze się zgadzały mechanizmy, koperty i tarcze.
  19. Ilość kamieni można wybaczyć ale werk od Moskwy w stalowym Poljocie, to brzmi jak żart. Dla siebie dobre robili a na eksport wysyłali buble? To wygląda jak zaplanowany odwet Rosjan, na zgniłym kapitalizmie, z okresu zimnej wojny. 😁
  20. Taki był cel zdjęć i opisu...🙂 ( tu i w innym miejscu na forum)
  21. Ja wiem, że są takie egzemplarze, ale mnie się nie zdarzają - gdybym zobaczył, pewnie bym kupił ale myślałbym że to składaki ze względu na to, że mechanizmy nie pasują do marki. W jakimś sensie to jednak składaki, skoro nawet liczba kamieni się nie zgadza...
  22. art_69

    Subkolekcje

    Mnie też się nie otwiera,
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.