Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rezi

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rezi

 1. korekta, Złożyłem wniosek o zwrot należności w Jomashop. Po zgłoszeniu od ubezpieczyciela sklepu po 2 miesiącach od zakupu ( ponad miesiąc na cle w warszawie) otrzymałem informacje dot przesyłki celnej. Może jednak za miesiąc dojdzie.
 2. Przesyłka Jomashop właśnie idzie do mnie od 6 tygodni i na trackingu ciągle od 4 tygodni wisi na cle w Warszawie. W urzędzie celnym zero informacji jakichkolwiek wiadomości na temat przesyłki. Wczoraj zgłosiłem zaginięcie przesyłki i czekam na zwrot pieniędzy. Do tej pory zawsze brałem fedex lub ups, tym razem ze względu na niską cenę zegarka poczta. I to był błąd.
 3. dotychczasowe z Polska, Singapur, kilka USA i Niemcy, Francja, Hongkong Wszystkie nowe, bez problemów, wszystko ok
 4. Nie wiem czy źle szukam czy coś mi umknęło ale nie mogę odnaleźć Twojej oferty na JR

  Jest aktualna ??

   

   

 5. Zegarek do kolekcji więc najchętniej nienoszony w komplecie pudełko + dokumentacja. Najbardziej to to referencja nowa - Atlantic Worldmaster 1888 GMT 52756.41.65S (black dial, automat) Jeżeli jest niedostępna to to ref. Atlantic Worldmaster 1888 52752.41.65S (black dial, automat) Pozdrawiam
 6. pytanie do sprzedającego o dokumentacje, pudełka etc , taką dostałem odpowiedź od sprzedającego "Witam zegarek jest nowy zakupiony bezpośrednio w magazynie Atlantic w Lengnau przez pracownika tej firmy, bez gwarancji i pudełka" nie wiem jak to traktować, spotkał się ktoś z czymś takim ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.