Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. Kupiłem 2 zegarki... nie wiem czy zasnę Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  2. A jak już jest w drodze to jeszcze jakieś opodatkowanie/cło może się zdarzyć o którym mówił kolega S17? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  3. Jelenia Góra Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka Dokladnie Lubań bo do Apteki jest adres Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  4. :-( Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka Poczta poczta. Parnis nawet zdąży... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  5. Zdążą jutro? :-) Ale byłby prezent noworoczno-imieninowy :-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  6. A ile % tego VAT? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  7. Bez dodatkowych opłat? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  8. Zamówiłeś pocztą? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  9. To dokładnie tak jak ja Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  10. Na jakim etapie jest Twoja wysyłka? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  11. Też tak miałem (kilka postów wyżej). Pojawi się potem że zaakceptowane do wysyłki a potem że wysłane Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  12. Ja zamówiłem 15.12 i wysłano 24.12 Wybrałem pocztę Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  13. MieszkoMieszko

    Parnis

    Witajcie poświątecznie. Ostatnio sprzedałem koledze swojego Parnisa https://parnis.org/collections/bohemian/products/bohemian-03 i po kilku dniach... zamówiłem go znowu :-D Moje doświadczenia z tym modelem były jak najbardziej pozytywne co do jakości wykonania (no poza paskiem) i pracy mechanizmu (robił +20 ale to i tak w normie). Zakręcana koronka tez spoko.. ba mialem z tym zegarkiem kąpiel w rzece podczas spływu kajakowego i nic sie stało. Czytałem ostatnio trochę postów wstecz i widzialem ostre dyskusje nt tego ze te Parnisy to takie podróbki tego a tego zegarka i ze jakość taka a taka. Posty co prawda sprzed kilku lat u na przestrzeni takiego czasu wiele mogło pójść do przodu i w pozytywnym kierunku. Jestem ciekaw czy model który zawita u mnie po raz drugi to tez jakaś podróbka tudzież homar? Są tu na pewno bardziej oblatani ode mnie Forumowicze. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  14. Nie zarejestrowana w systemie Także trzeba czekać Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  15. Aaa gdzie śledziłeś? Na jakiej stronie? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  16. Widzę właśnie ale z tych linków co tam podają to po wpisaniu tego nr wyskakuje błąd Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  17. Mam ten numer zamówienia Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka Znalazłem to. I po wprowadzeniu danych mam takie coś Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  18. Nie ma nic w spamie Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  19. Chodzi mi o tego maila ;-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  20. A jak długo sie czeka? Bo to rozumiem że bedzie mail z potwierdzeniem wysłania. Wedle mnie nie musi to byc u mnie przed nowym rokiem :-P może nasi bohaterscy celnicy się wypalą zawodowo :-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  21. Do etui ;-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  22. Na ten moment to ja nawet nie dostalem maila z numerem przesyłki... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  23. Ja zamówiłem teraz pocztą Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  24. Ciekawe czy przy podwójnym zakupie też...? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  25. Ja płaciłem kartą kredytową bzwbk world Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.