Witajcie poświątecznie. Ostatnio sprzedałem koledze swojego Parnisa https://parnis.org/collections/bohemian/products/bohemian-03 i po kilku dniach... zamówiłem go znowu :-D Moje doświadczenia z tym modelem były jak najbardziej pozytywne co do jakości wykonania (no poza paskiem) i pracy mechanizmu (robił +20 ale to i tak w normie). Zakręcana koronka tez spoko.. ba mialem z tym zegarkiem kąpiel w rzece podczas spływu kajakowego i nic sie stało. Czytałem ostatnio trochę postów wstecz i widzialem ostre dyskusje nt tego ze te Parnisy to takie podróbki tego a tego zegarka i ze jakość taka a taka. Posty co prawda sprzed kilku lat u na przestrzeni takiego czasu wiele mogło pójść do przodu i w pozytywnym kierunku. Jestem ciekaw czy model który zawita u mnie po raz drugi to tez jakaś podróbka tudzież homar? Są tu na pewno bardziej oblatani ode mnie Forumowicze. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka