Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. Moj Seiko a la pilot na 4r35 po roku użytkowania robi -20s jak jest noszony calymi dniami jak lezy to-35... nowa piątka na tym samym werku ma identyczną tendencje Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  2. MieszkoMieszko

    Parnis

    Szybko bedzie Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  3. Widzę że dużo zdjęć Kolega zza kółka dodaje. Ciagle w trasie...? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  4. MieszkoMieszko

    Parnis

    Inna bajka co masz konkretnie na mysli? Mozesz jakis innych producentów podsunąć ? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  5. MieszkoMieszko

    Parnis

    Nie przekonasz sie póki nie zbijesz... swoją drogą ciekawe że aż takie różnice są... Ja ogólnie chciałbym niebawem nabyć prawdziwego chińczyka np. Sea Gull Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  6. MieszkoMieszko

    Parnis

    Z czego to wynika? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  7. MieszkoMieszko

    Parnis

    Tak wiem ale tam przynajmniej będzie nasmarowany i zgodny ze specyfikacją i o ew. reklamacje łatwiej... ja kupowałem 2 razy i wszystko było jak najbardziej ok. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  8. MieszkoMieszko

    Parnis

    Na pewno bedzie tam drożej ale źródło pewne. W dodatku szybko przychodzi. Można płacić kartą. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  9. MieszkoMieszko

    Parnis

    Na oficjalnej stronie Parnis.org Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  10. Prawie finalny egzemplarz dla mojej piątki. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  11. Właśnie miałem pytać czy Kolega Piotrek sam kręci takie dzieła sztuki? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  12. Ale tych do 100m ? :-) taki żart Zapewne to pytanie retoryczne Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka Mnie bardzo pasuje ta stylistyka. Ten typ zegarka na pachu Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  13. Mało tego tak jak lubię przełamywać schematy we wszystkim to u mnie zadnej bransolety nie będzie... tyko paski :-P Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  14. Z "pilotami" jest podobnie.. większość z nich pełnoprawnymi pilotami nie jest tylko utrzymane w tej stylistyce. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  15. Dobra znalazłem co nie co... w takim razie korekta zostaje tylko mako 3 :-D Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  16. Oświecić nie zaszkodzi ;-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  17. Ja to pewnie nawet na 50 m nie zanurkuje... Ale design nurkowy jest wydaje mi się Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  18. Razem 300 bo Orient ma 200 Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  19. Haaalo! Można? Moje jeszcze czekają na dokończenie kubraczków... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  20. Oczywiscie :-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  21. Taki prototyp na razie mi sie narodził w głowie... co sądzicie? 22/20 Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  22. Jest dokładnie tak jak piszesz. W ogóle musze podkreślić że ten rozmiar koperty w połączeniu z obłym bezelem daje dwa ciekawe efekty:1.zegarek wyfaje się byc smuklejszy i subtelniejszy 2. Obły bezel jest trochę trudniejszy w uchwyceniu i obrocie bo nie wystaje nadto poza koperte ale jest z nią zintegrowany Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  23. Mako 3... i Seiko srpb 89 Dzieki Bransolety zdjete i wystawione. Skóry są i będę mógł działać. :-D Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  24. Niech się nosi ;-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.