Moj Seiko a la pilot na 4r35 po roku użytkowania robi -20s jak jest noszony calymi dniami jak lezy to-35... nowa piątka na tym samym werku ma identyczną tendencje Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Nie przekonasz sie póki nie zbijesz... swoją drogą ciekawe że aż takie różnice są... Ja ogólnie chciałbym niebawem nabyć prawdziwego chińczyka np. Sea Gull Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Tak wiem ale tam przynajmniej będzie nasmarowany i zgodny ze specyfikacją i o ew. reklamacje łatwiej... ja kupowałem 2 razy i wszystko było jak najbardziej ok. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Ale tych do 100m ? :-) taki żart Zapewne to pytanie retoryczne Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka Mnie bardzo pasuje ta stylistyka. Ten typ zegarka na pachu Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Mało tego tak jak lubię przełamywać schematy we wszystkim to u mnie zadnej bransolety nie będzie... tyko paski :-P Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Z "pilotami" jest podobnie.. większość z nich pełnoprawnymi pilotami nie jest tylko utrzymane w tej stylistyce. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Jest dokładnie tak jak piszesz. W ogóle musze podkreślić że ten rozmiar koperty w połączeniu z obłym bezelem daje dwa ciekawe efekty:1.zegarek wyfaje się byc smuklejszy i subtelniejszy 2. Obły bezel jest trochę trudniejszy w uchwyceniu i obrocie bo nie wystaje nadto poza koperte ale jest z nią zintegrowany Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.