Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. MieszkoMieszko

    Parnis

    Cos bardziej minimialistycznego jak to oto seiko Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  2. MieszkoMieszko

    Parnis

    Jakies ciekawe alternatywy chińskie dla Parnisa? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  3. MieszkoMieszko

    Parnis

    A no Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka Ja właśnie myślę i popadam ze skrajności w skrajność nad jakimś ciekawym chinczykiem w dpbrej jakości/cenie... jeszcze mnie meczy seiko sarx 047 i takiej stylistyki poszukuje Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  4. MieszkoMieszko

    Parnis

    Gartki! Co tam siedzi w środku? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  5. Ja byłem tak narwany ale to dlatego ze to było pierwsze moje zamówienie... natomiast tak jak Kolega któryś wcześniej wspomniał za następnym pewnie nie bedzie juz takich emocji :-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  6. MieszkoMieszko

    Parnis

    Co wybrałeś? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  7. A ktos wie do jakich modeli pasuje ta bransa? Jest ona dosc uniwerslana? Czy jak? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  8. Ano ;-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  9. Czy mi sie wydaje czy masz taka sama bransoletę jak ja od swojej piątki? Wystawioną na sprzedaż nota bene... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  10. Nie udalo mi się załadować większych zdjęć.. jestem ciekawy jak zostana odebrane te z wkładką ze skory świnskiej bo dodaje to sztywnosci przy mikkiej crazy horse... nawet jakbym mial Chorbrego dostać hahah Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  11. Koledzy! Poniżej przedstawiam paski ostatnio wykonane z poprzedniego postu. Część z nich to totalne eksperymenty. Jednakżę wszystkie są do wzięcia. oba 24/24mm ręcznie malowane (1 warstwa British Tan 2 warstwa Dark Red), szycie stalowy niebieski i brąz niestandardowo 23/23 szycie niebieski oba 22/22mm crazy horse. drugi z ciemniejszym brzegiem(brąz) po prawej 22/22 po lewej crazy horse 22/20 o nietypowym kształcie (eksperyment) crazy horse 22/22 z "wkładką" ze skóry świńskiej (dodam w nast. poście bo zapomniałem zrobić) 22/20 w ciemnym brązie, nakładane ( nie wiem jak nazwac) i nitowane elementy pod teleskopy po bokach 20/20 w środku 21/19 nici ciemny brąz, krawędzie mahoń 20/20 niebieski crazy horse a brązowy z grubsego kawałka skóry cieniowany i zakładany o tak: 20/18 british tan 20/18 crazy horse otaczające pasek ze skóry świńskiej (eksperyment) 20/18 crazy horse z obu stron ale dla pogrubienia jest cienki pasek ze świńskiej skory (eksperyment) o tak to z boku wyglada wersje krótsze ( na mniejsze nadgarstki) 22/22 british tan a drugi mahoń z zielonym przeszyciem poniżej ogólne w świetle dziennym
  12. Gratuluję... ja mam sentyment do dwóch szwajcarskich firm: Certina - moj pierwszy zegarek (w kwarcu był co prawda) i chciałbym jeszcze jakąś sobie sprawić I Alpina bo mam sentyment do ich "pilotów" a widziałem kilka razy i wyglądały na świetnie wykonane. Mają tak dobrze wypośrodkowaną elegancję i sportowe zacięcie Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka A tak btw widzę że mało polski krajobraz :-) Słońca mi brak Panie Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  13. I ja powoli przymierzam sie do Alpiny Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  14. MieszkoMieszko

    Parnis

    A widzisz.. . Spośród moich 4 zegarków to ten najtańszy z Miyota robi najmniejsza odchylke Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  15. Oto efekt moich ostatnich nasiadywań nocnych Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  16. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Już po wymianie bransy na wlasnorecznie robiony pasek woec będę mogl nosić Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  17. MieszkoMieszko

    Parnis

    W zasadzie tez nie wiem w czym poza szlifami jest różnica hehehe Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  18. Panowie gratki! Mój się co prawda nie umywa sie do Waszych ale właśnie skończyłem pasek dla niego więc mogę oficjalnie go zaprezentować :-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  19. MieszkoMieszko

    Parnis

    W moim jest 821A bodajże... robi akyltualnie od +2 do +5 s Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  20. DHL by wystarczył Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  21. Dzban dzban dzban Prawie jak ban na zakupy na CW... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  22. MieszkoMieszko

    Parnis

    Ta paczke widze tylko w aplikacji aliexpress bo po numerze w trakingu PP nie znajduje w ogole tego numeru.... moje dwa zegarki z CW nawet nie miały statusu że przechodziły kontrole celna Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  23. MieszkoMieszko

    Parnis

    Tak poza tematem troche... zamowilem na aliexpress klamerki do pasków za laczna kwote 25 dolcow. Paczka /list jest w pl i ma status przesyłka oclona... rozumiem ze beda dodatkowe opłaty? A z tego co bylo mi wiadome ponizej 50(?) Dolarów chyba nie powinno byc cła? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  24. Zeby zabawniej bylo parni na 821A Miyocty robi +2 s hue hue hue Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  25. MieszkoMieszko

    Parnis

    Zazwyczaj max tydzień :-) u mnie zawsze 19$ dekalrowane na paczce Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.