Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. Obecnie powstają takie grubaski (4mm) z jednego kawalka skóry. Jednakże nie mam koncepcji na szycie... czy po obwodzie czy tylko tak w stylu vintage albo jeszcze inaczej? Koncepcje? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  2. Zimowo Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  3. Czesto w okolicach Kartuz po truskawki z ojcem swego czasu jeździłem Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  4. Ucięło pół zdania. Ty z Kaszub jesteś? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  5. Piotr? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  6. Czy ktoś wie czy seiko snzh 53j jeszcze będzie dostępny? Czy np juz zaprzestano jego produkcji ? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  7. Produkcja... Po lewej Bydleca 3.5mm grubość i 22mm/22mm Po prawej świńska 2.5 do 3 mm 22/22 jeszcze bez pomysłu na końcówkę Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  8. Zgadzam się Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  9. Beżowo kremową... jeszcze sprzed liftingu bez napsiu presage...https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-presage-automatic-srpb63j1 Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  10. MieszkoMieszko

    Jak wyglądamy?!

    Ze Certina w kwarcu :-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  11. MieszkoMieszko

    Jak wyglądamy?!

    Pasuje do Ciebie Nick :-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  12. MieszkoMieszko

    Jak wyglądamy?!

    Zgadnij co mam na nadgarstku :-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  13. MieszkoMieszko

    Jak wyglądamy?!

    Poza włosami i kg malo ubyło... :-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  14. MieszkoMieszko

    Jak wyglądamy?!

    To ja jakies 10 kg temu więcej.. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  15. Seiko, Seiko i .... Orient :-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  16. Niektórym założyłem świeże klamereczki. Na skraju po lewo najnowszy... 22/22 w całości ze świnskiej skóry. Kolor mahoń Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  17. Można wiedzieć gdzie nabyłeś? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  18. MieszkoMieszko

    Parnis

    Myślałem jeszcze nad OS standard date ale nie widz albo nie umiem znaleźć z niebieska giloszowaną tarczą jak ta biała wersja Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  19. Paczke z nabytkiem Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  20. MieszkoMieszko

    Parnis

    Ooo to nawey ciekawe jest ;-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  21. MieszkoMieszko

    Parnis

    Sam chciapnym sprzedac swego pilota SEIKO. Parnisa juz jednego mam. Myslalem ze jest jeszce oprocz seagull cos chinskiego z dobrej jakosci ceny i wykonania. Ten sarx 047 męczy.... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  22. MieszkoMieszko

    Parnis

    Haha To "S" na koronce jakby pd SEIKO hehe A i uklad indeksów dziwny jakby zostalo za duzo 12 4 i 8 a reszta proste indeksy :-) Pewnie koszt juz blizej sarx047 :-( Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  23. MieszkoMieszko

    Parnis

    Oglądałem juz seagulle... myslalem ze da jeszcze jakies firmy warte uwagi Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  24. Poka poka :-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  25. MieszkoMieszko

    Parnis

    Hehe Inny chińczyk niz Parnis jest takowy? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.