Obecnie powstają takie grubaski (4mm) z jednego kawalka skóry. Jednakże nie mam koncepcji na szycie... czy po obwodzie czy tylko tak w stylu vintage albo jeszcze inaczej? Koncepcje? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Produkcja... Po lewej Bydleca 3.5mm grubość i 22mm/22mm Po prawej świńska 2.5 do 3 mm 22/22 jeszcze bez pomysłu na końcówkę Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Beżowo kremową... jeszcze sprzed liftingu bez napsiu presage...https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-presage-automatic-srpb63j1 Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Niektórym założyłem świeże klamereczki. Na skraju po lewo najnowszy... 22/22 w całości ze świnskiej skóry. Kolor mahoń Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Myślałem jeszcze nad OS standard date ale nie widz albo nie umiem znaleźć z niebieska giloszowaną tarczą jak ta biała wersja Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Sam chciapnym sprzedac swego pilota SEIKO. Parnisa juz jednego mam. Myslalem ze jest jeszce oprocz seagull cos chinskiego z dobrej jakosci ceny i wykonania. Ten sarx 047 męczy.... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Haha To "S" na koronce jakby pd SEIKO hehe A i uklad indeksów dziwny jakby zostalo za duzo 12 4 i 8 a reszta proste indeksy :-) Pewnie koszt juz blizej sarx047 :-( Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.