Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. Coś zamówił? :-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka Moja nawet w cle nie była.. nie wiem czy to dlatego że na aptekę zaadresowana? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  2. PP notorycznie robi tak że niektore paczki czy listy zostają na urzędzie i listonosz idzie z od razu wypisanym awizo. Bo po co nosic... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  3. Dzięki za dobre słowa :-)Dziś przyjdzie nowa partia skór, będę próbował nowych rozwiązań Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  4. Dzięki ;-) Bądź dobrej myśli ;-) Najlepsze że zaraz przyjadą też skórki nowe i będę mogl im paseczki zrobić :-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  5. Wpisali kwotę ale w dolarionach singapurskich Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka Orient mega wyglada Ten odcień zieleni na tarczy...mmm Seiko też czad Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  6. :-) :-) :-) Dołożyli jakieś pudełeczka do samodzielnego złożenia :-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  7. Teraz to juz w ogóle cisnienie idzie do góry bo im bliżej jest to ja juz bym tego kierowcę na trasie zatrzymał i mu z auta zabrał :-D Codziennie na trasie do Lubania wyprzedzam ciężarówkę Poczty Polskiej. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  8. A jednak drgnęło Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  9. Źródłem światła jest lampa w pokoju (zimne światło) i lampka biurkowa obok pasków postawiona z ciepłym światłem Nie mam sposobności zrobić z dnia co wiele zmienia jak zauważyłem Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  10. Myślałem że nie puszczają z Wawy dalej dopóki się nie opłaci Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  11. Ano tym ze u innych idzie szybciej mimo iż później zostały wysłane ode mnie... Tak btw dzis otrzymalem list polecony do apteki z izby z miesięcznym opóźnieniem. Trochę był że tak powiem wymiętolony Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  12. Ja to powoli zaczynam się niepokoić Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  13. Status ani drgnął .. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  14. Tak poglądowo to co powstaje od lewej 20/18 kolor burgund 22/22 kolor 1malowanie średni brąz; 2 malowanie czerwony krawędź ciemny brąz 20/20 kolor 1 malowanie jasny braz; 2 malowanie czerwony krawędź ciemny brąz/czerwony 22/20 kolor jasny brąz/koniak krawędź ciemny brąz Starałem sie jak najlepiej oddać zdjęciami ale wciąż malo nasycone kolory mi wychodzą Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  15. To moze jeszcze poczekam ze 3 tygodnie hahaha Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  16. No właśnie dlaczego Kolega s17 sugerował że im dłużej siedzi na WER tym lepiej? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  17. A moja dalej w trasie... nic sie nie zmienia... a wysłana 24 Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  18. Co masz na mysli? Oświeć? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  19. Status bez zmian niestety Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  20. Dzięki Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  21. Masz status :zatrzymano do oclenia czy jak? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  22. Się wyrobili celnicy.... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  23. Pracowałem swego czasu na studiach na WER Komorniki pod Poznaniem. Nie pamiętam dokladnie ale na zagraniczne i polecone oddzielna linia była na sortowni. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  24. Zastanawia mnie jedno. Ja swoje zamówienie złożyłem 15 grudnia wysłana została 24 grudnia. Kolega Olo zamówił 20 grudnia wyslano 27 grudnia. Zarówno moja jak i jego paczka znalazly sie tego samego dnia na WER Wa-wa 30 grudnia. Jego paczka juz po transporcie i kotroli celnej a moja dalej w transporcie (byc może do kontroli :-P ) ciekawe... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  25. Specjalnie dla Ciebie jeszcze na gorąco z ręki... robota pod zamowienie.. czarny na skórze z kozy a burgund na bydlaku :-D Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.