Stabilna jest nawet i w przypadku mojego 4r35... najbardziej śmieszy mnie ze moj najtanszy zegarek na teotlretycznie najstarszym werku 7s36 robi najmniejsze odchylenia rzedu +3s/dobe Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Dzieki Panowie. Jak tak patrze na ten pasek o grubosci ok 3 mm to oczywiscie 2.5 mm zajmuje wkładka filcowa czy jaka to tam jest. : Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Dzięki :-) Jedyny garniturowy bardziej:-D bo grubość malo garniturowa. Ale bardzo lubie ten kolor tarczy ni to zieleń ni to niebieski. Odbior też nie bez problemów. Byłby juz wczoraj ale Pan nie wziął terminala sprawnego. Wiec dziś na pocztę. Tam Pani nie umiala w system wbić należności celnych i czekałem z 20 min. Ale w koncu u mnie. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Taki tam do uzupełnienia kolekcji z ori paskiem i ode mnie... Wyslany w poniedziałek tydzień temu, dziś u mnie ale wczoraj juz listonosz próbował dostarczyć. Wiec wynik dobry. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Kolory ostateczne to czesto eksperymenty. Np najpierw jedna warstwa danego koloru a potem drugie malowanie innym. Czasem tylko jednym. Improwizacja i jeszcze raz improwizacja... pod względem kolorystycznym nie mam dwóch takich samych :-D Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.