Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Gdzie taki perlon dostać? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  2. Airmail Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  3. Stabilna jest nawet i w przypadku mojego 4r35... najbardziej śmieszy mnie ze moj najtanszy zegarek na teotlretycznie najstarszym werku 7s36 robi najmniejsze odchylenia rzedu +3s/dobe Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  4. Na aligatorku mu nawet całkiem spoko Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  5. Moj sarx047 ma takie odchylenia. Rewelki nie ma... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  6. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Co to DIF? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  7. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Gdzie Wy Panowie zanabywacie te OSy? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  8. Mam na 7s36 SNZH53J a to ta sama rodzina. A jaka tam wielkosc koperty? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  9. Też nad nim myślałem... Ale ten 7s26 mnie zastanawiał Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  10. Aktualizacja egzamlarzy Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  11. To znaczy że odwrotne umiejscowienie części krótkiej i długiej jest złe? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  12. No tak. Nie pomyślałem że tak teraz sie nosi. ;-) Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  13. Dzieki Panowie. Jak tak patrze na ten pasek o grubosci ok 3 mm to oczywiscie 2.5 mm zajmuje wkładka filcowa czy jaka to tam jest. : Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  14. Myślałem ze Chińczyk płakał jak montował Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  15. Dzięki :-) Jedyny garniturowy bardziej:-D bo grubość malo garniturowa. Ale bardzo lubie ten kolor tarczy ni to zieleń ni to niebieski. Odbior też nie bez problemów. Byłby juz wczoraj ale Pan nie wziął terminala sprawnego. Wiec dziś na pocztę. Tam Pani nie umiala w system wbić należności celnych i czekałem z 20 min. Ale w koncu u mnie. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  16. Tylko pasek jakby do gory nogami zamontowany? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  17. MieszkoMieszko

    Parnis

    Ciekawy paseczek :-) Tam jest sea gull? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  18. Taka realizacja zamówienia Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  19. MieszkoMieszko

    Policzmy SEIKO 5

    O ktorej konkretnie mowisz? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  20. MieszkoMieszko

    Policzmy SEIKO 5

    . Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  21. Ponoć klasyk za śmieszne pieniądze Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  22. Taki tam do uzupełnienia kolekcji z ori paskiem i ode mnie... Wyslany w poniedziałek tydzień temu, dziś u mnie ale wczoraj juz listonosz próbował dostarczyć. Wiec wynik dobry. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  23. Kolory ostateczne to czesto eksperymenty. Np najpierw jedna warstwa danego koloru a potem drugie malowanie innym. Czasem tylko jednym. Improwizacja i jeszcze raz improwizacja... pod względem kolorystycznym nie mam dwóch takich samych :-D Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  24. I sprzed chwili. Pierwszy z klinem/pogrubieniem pośrodku. Całość crazy horse. Wkładka skora świńska. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.