Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DBR

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Początkujący

Recent Profile Visitors

157 profile views
 1. DBR

  Orient'y forumowiczów

  Dobry wieczór😎 na paseczku od AS’a
 2. https://www.olx.pl/oferta/zegarek-vratislavia-CID87-IDEablg.html Panu się zero dodało. Dwa razy za dużo.
 3. GW7900b to bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Ma prawie wszystkie dżiszokowe bajery. Na negatyw zachorowałem po obejrzeniu go w oświetleniu sklepowym, ale po czasie żałuję, że nie wybrałem pozytywa, no w standardowym oświetleniu jest bardzo słabo.
 4. mam gw7900 w negatywie, i bardzo go lubię. Wyleczył mnie jednak z negatywu (słaba widoczność). Uważam też że mudman jednak pięterko wyżej w kwalifikacji. Przygotuj się też na to, że w porównaniu do kostki, sa to busole i mocno odstają.
 5. DBR

  Casio do kwadratu

  Odlot na olxie. Koleś na gorilla założył chińską branse i krzyczy 1300 cebulionów.
 6. DBR

  Motocykle

  Ja jeżdżę codziennie do pracuni. Pogoda rozpieszcza w tym roku. Chociaż dziś szron mi się robił na wizjeże i palce trochę marzły
 7. Kompletnie nie jestem fanem, ale rozumiem twoje rozczarowanie. Smutne jest to, że obecnie producenci nie tworzą sztuki, tylko hałture dla kasy. Ja mam to samo uczucie przy serialowym Wiedźminie. Poziom Korony królów.
 8. DBR

  OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

  Gorillaz juz na olx za 900 ;D
 9. DBR

  Twoja kolekcja!

  Super wygląda seikacz na brązowym pasku. To recraft? Odrobinę różni się od tego: www.amazon.com/Seiko-RECRAFT-Automatic-self-Wind-Stainless-Steel-Silver/dp/B072Q1F963
 10. Ja rozwinę myśl kolegów. Zegarki Diesel wszak mają własny, oryginalny styl, z daleka wyglądają ciekawie. Niestety jakość materiałów jest mizerna. Farba będzie schodzić, stal to chinometal, a najgorsze jest w środku. Najzwyklejszy mechanizm jak w zegarkach odpustowych, z plastikowym wypełniaczem. Szkiełko też jakaś lipka. Jeśli ci się podoba, to twój wybór, ale miej świadomość, że przepłacasz.
 11. Bardzo spoko. Jak nie kręcą mnie rolki, to ten mnje nakręcił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.