Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pionier

Użytkownik
 • Content Count

  928
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pionier

 1. Cześć, oferuję nowy pasek wykonany przez Filipa. Wykonany z czarnej skóry shell cordovan. Szerokość przy kopercie 21 mm zwężany do 18 mm przy klamerce. To 21 to raczej umowne, spokojnie będzie pasował do kopert z szerokością uszu 20 mm. cena 300 zł plus wysyłka do paczkomatu Zapraszam.
 2. Gdyby któryś z Kolegów szukał U1 z czarnym i czerwonym paskiem z ubiegłego roku w dobrej cenie to zapraszam.
 3. W TK Maxie, kilka kwarcowych Victorinoxów na bransolecie z zieloną tarczą. Cena 999,99 pln
 4. Ostatnio mierzylem PH500, moim zdaniem leży jak typowe 40 mm, bardzo wygodnie. Ale pasek od razu do zmiany, zdecydowanie nie pasuje, dużo wygodniej na tropicu.
 5. Pilot w brazie rewelacja! Wszystko tu pasuje. Gratulacje:)
 6. Wczoraj widzałem w Blue City, na moje oko TOP 3 wszystkich Orisów, które kiedykolwiek powstały. zdjęcie z internetu
 7. Na podstawie załączonych zdjęć trudno powiedzieć. Spróbowałbym napisać bezpośrednio do Stowy maila na info@stowa.de Odpowiadają bardzo sprawnie, można pisać po angielsku i niemiecku. Jeśli nie czujesz się na siłach to służę pomocą. Postaraj się tylko zrobić trochę wyraźniejsze zdjęcia, żeby można do Stowy je przekierować z zapytaniem o Twój zegarek.
 8. Fakt, koperta koperta, która masz jest bardzo wygodna, dużo wygodniejsza niż w wersji z unitasem. I będziesz każdego dnia bardziej zachwycony Gratulacje, niech się nosi!
 9. Witamy w klubie Twoja pierwsza Stowa? Jak wrażenia? Wersja bez logo zdecydowanie wygrywa!
 10. Podzielam opinie, dawno żaden zegarek tak mi nie przypadł do gustu jak własnie ten model BM
 11. Ksiażka juz u Zwycięzcy licytacji. Gratuluję jeszcze raz i serdeczne podziękowania dla wszystkich bioracych udział. Serdecznie pozdrawiam i do następnego razu !
 12. ...i minęła 22:00, koniec licytacji. Dziękuję wszystkim bioracym udział w licytacji, za okazana szczodrość i chęć pomocy. Gratulacje i szczególne podziękowania dla Kolegi mlp, do którego trafi licytowana ksiażka. Proszę o podanie danych do wysyłki w wiadomości prywatnej. i na koniec pozwolę sobie podać w imieniu Stowarzyszenia dane do wpłaty, idac w ślad za poprzednimi licytacjami. http://kmziz.pl/kontakt. Dziękuję raz jeszcze i cieszę się, że ksiażka trafi bez watpienia w dobre ręce
 13. Dziękuję bardzo. Kto przebije ofertę Kolegi mlp?
 14. Zachęcam do licytacji, mamy szczytny cel !
 15. zapraszam wszystkich Stowaristi http://zegarkiclub.pl/forum/topic/146983-das-stowa-buch-licytacja-dla-martynki/?do=findComment&comment=1991008
 16. Zupełnie o tym zapomniałem, przepraszam. Dodałem już swoją "cegiełkę". Zapraszam http://zegarkiclub.pl/forum/topic/146983-das-stowa-buch-licytacja-dla-martynki/
 17. Drodzy Stowaristi i Miłośnicy Zegarków i Zegarów, jako wielki fan i miłośnik niemieckich zegarków w tym zegarków mojej ulubionej marki Stowa mam przyjemność wystawić na licytację, która mam nadzieję choć trochę pomoże Martynce limitowaną książkę opisującą historię niemieckiej manufaktury Stowa. Na pewno każdy miłośnik Stowy chciałby mieć taką książkę u siebie na półce i jeszcze lepiej poznać historię tej niemieckiej firmy produkującej zegarki już od 90 lat. Książka jest nowa, w wersji po niemiecku, wydrukowana na bardzo dobrej jakości papierze. Z tego co wiem, na tą chwilę jest dostępna jedynie wersja elektroniczna do pobrania ze strony Stowy, wersje papierowe książek nie są już dostępne. Szczerze polecam i zachęcam do licytacji. Zapraszam Cena wywoławcza 10 zł. Wysyłkę biorę na siebie. Licytacja trwa do niedzieli 23.04 do godziny 22:00
 18. Ja również chciałbym coś od siebie oddać. Prośba o informację jak i gdzie można coś oddać / zgłosić na licytację.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.