Takie mam info od sprzedawcy, tylko nakladka na bezel stalowa
Pewnie w sensie blaszana
Cena pancernika na razie mi blokuje proces decyzyjny, ale kto wie
tapatalked
Za mna chodzi GM-B2100D-1A tutaj nazywany 'pancernik' ale cena jest lekko z czapy
Tu masz link https://www.casio.com/nl/watches/gshock/product.GM-B2100D-1A/
tapatalked
Raczej tylko nakladka bezela ma byc ze stali, takie mam info od dystrybutora Casio w NL
Moj zamowiony to konkretnie GM-2100CB-3A na oliwkowym nato
tapatalked
Nie ma sensu z tym walczyc
Jeszcze pare lat temu jakos na tym panowalem (dwie kostki - nie wiecej!) a potem poooszlo
Mialy byc tylko kostki a teraz czekam na takiego cudaka
tapatalked
Przed 2017 tak, przynajmniej na rynku niemieckim i holenderskim
Jak sypnelo awariami predziutko zmienili zdanie, wymiana co 60tys,, przy holowaniu przyczep co 30tys
Koszt w serwisie ok. 900€
tapatalked
Z drugiej strony Casio to nie kontenerowa firemka z Shangzou
Przy dyskusjo o paproszku @murcins pisalem o fakapach z nowymi zegarkami
Niby tylko ryska, przetarcie czy paproch ale to kupe ludzi drazni
tapatalked
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.